Megadeth -- United Abominations

Κι σκέψου τί θα γίνεται όταν το παίζουν live…8)

Γαμησε τα!
Το θεμα ειναι θα ερθουν για Live?
Στανταρ ειχαν ξενερωσει στην παραλια πριν 2 χρονια με τα 2000 ατομα που πηγαν!
Μακαρι να ερθουν παντως!

Geia sou re Dave arxonta…

O diskos ta spaei agria

Egw protimw to kainourgio… einai pio grigoro kai pio metal apo to original… anyway gousta ein’auta !

Αυτη ειναι μια τεραστια επιστροφη!!!Οι Megadeth επεστρεψαν με το σιγουρα πιο κιθαριστικο τους αλμπουμ!Σε ολο το δισκο,βρισκεις φοβερα riff,ουσιωδη και εμπνευσμενα solo,ο Dave τα χωνει σε ολα τα κομματια κατα παντων,ενας πραγματικα 100% Megadeth δισκος,2 σκαλοπατια πανω απο το πολυ καλο The System Has Failed!Αντε περαστε και απο εδω!!!

Mε πορώσατε τώρα. Το System Has Failed το έχω πολύ ψηλά. Αν αυτό είναι ανώτερο…

Δεν το περίμενα. Από τα πρώτα ακούσματα ακούγεται φανταστικός δίσκος, καλύτερος από το System Has Failed , το οποίο είχα λιώσει όταν κυκλοφόρησε. Οι κιθάρες απλά “σπέρνουν”, τα κομμάτια όσο πιο πολύ τ’ακούω τόσο περισσότερο μ’αρέσουν… Εύγε Dave!

Prospa8w na sygkratisw ton en8ousiasmo mou alla de mporw…
To album TA SPAEI…

To akouw oli mera simera, kai ka8e fora mou aresei kai perissotero…
Geia sou re Dave arxonta!

A,wraia pragmata akouw! H pragwgh einai pio konta se aytin tou Rust… h’ tou Youthanasia???

Μαζι σου και εγω!Δεν πιστευω να βγει απο το cd player για αρκετο καιρο!
Εγραψε ο Dave παλι!

Πετάγομαι μέχρι το Διαβαλκανικό για νάρθηκα στο σβέρκο και όταν γυρίσω θα γράψω πιο ψύχραιμα τις απόψεις μου…

Οι πρώτες αντιδράσεις ήταν:

:band: :stereo: =D> :yahoo: :metal: :respect:

Rust in Peace No2!!Το album μοιάζει να έχει κυκλοφορήσει αμέσως μετά το rust in peace…ΧΑΜΟΣ!!!

AYTA EINAI! Kala kykloforise kiolas? Edw kykloforei stis 14? A katalava, h DSL records esteiles promos, e?:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

Και εγω χαρης την Dsl records το ακοθς αυτην την στιγμη και πορωνομαι!μιλαμε για μεγαλη δισκαρα!!!8α το παρω κιολασ αμα κατσει!

Egw pantws exw ws arxh na mhn katevazw/agorazw albums prin thn epishmh hmeromhnia kykloforias toys. Me to zori sygratoymai m`afta poy akoyw. Molis kykloforhsei 8a paw na to xtyphsw gnhsio prokeimenoy na exw official olh th diskografia twn 8ewn.

Δεν κατεωαζω μονο αλμπουμ !αμα αξιζουν τα αγοραζω κιολας χωρις κανενα προωλημα επειδη το εχω το pc και το εχω ακουσει!Και αυτο αξιζει !!!

Κι εγώ αυτό κάνω…
15 Μαϊου πάω να τσιμπήσω τη δισκάρα αυθεντική…8)

Πρόσθεσα και ένα poll για να δούμε πιο κομμάτι ξεχωρίζετε. Μη βιαστείτε να απαντήσετε.

Moνο ενα κομματι?Μας βασανιζεις τωρα!!!Αν μου εβαζαν πιστολι και παλι με μεγαλη δυσκολια…θα διαλεγα το Washington Is Next,ξεκιναει μελωδικα και μετα γινετε ενας thrash υμνος με φοβερα σολο,ασε που γαμανε και οι στιχοι!

Σημερα κυκλοφορησε στο Rock City!!!