Mercyful Fate ή King Diamond

Είχαμε κατέβει για live στο Ηράκλειο και μας το σύστησε ένας φίλος που έμενε στην πόλη, πράγματικα αποτελεί αξιοθέατο. Και αξιοφάγωτο. Συγγνώμη που διέκοψα την κουβέντα, άλλα όποιος πάει Ηράκλειο να πάει οπωσδήποτε για burger στο Beer o’ clock.

4 Likes

Ποια μπάντα; Πού λάιβ; Κάνας Βόμβος; Στοά;

Για φαγητό στο Ηράκλειο, 2 είναι τα must. Beer o’ Clock (επικά μπέργκερ και μπύρες) και Butcher Lab, που είναι ο έρωτάς μου, κρεοπωλείο με μάστορα κρεοπώλη που με 3 ευρώ σου ψήνει αριστοτεχνικά ό,τι θέλεις. Εκπλήρωσα κάθε μου όνειρο εκεί πέρα όσον αφορά τις μπριζόλες, κάτι σταυλίσιες, κάτι T-bone, ribeye σε ΞΕΦΤΙΛΑ τιμή γιατί δεν έχει σερβιτόρους και τέτοια, χύμα πράματα (μιλάμε δίνεις 15-20 ευρώ για κάτι που πληρώνεις 50+ σε εστιατόριο, τέτοια φάση), κάτι καστομιές μπεργκεράκια, spare ribs, ΚΟΛΑΣΗ.

Δεν φαίνεται καλά αλλά είναι βουνό κρέατος το από πάνω, 1 κιλό 200 επικής μπριζόλας τρυφερή και ζουμερή και τώρα πείνασα και θα κάνω πάλι την καλή σήμερα…

9 Likes

Πωπω η κοιλιά μου παίζει πιο γρήγορες δίκασες και από το Mikkey Dee :dizzy_face:

9 Likes

Τα μαρούλια σας μάραναν :joy:

7 Likes

Ε, πώς, προσέχουμε την διατροφή μας. Ήπια και κόκα κόλα ζέρο μετά.

4 Likes

Mercyful στεγνά.

1 Like

Βόμβος το 2015 (αν θυμάμαι καλά), δεν πήγαμε να δούμε, πήγαμε να παίξουμε (Furor είναι η μπάντα - δεν ήμουν πρωτότυπος στο nickname).

Με σκότωσες μεσημεριάτικα με τη φωτογραφία.

1 Like

Λοιπόν, πρέπει να ήμουν σε αυτό, 2016 νομίζω. Με Convixion, Released Anger και Abyssus δεν λέμε; Στο πάρκο με την βρόχα; Εσύ ποιος ήσουν; Θυμάμαι το βίντεο με το πάρτυ…:stuck_out_tongue:

2 Likes