Meshuggah - [31.3.2011] @ Gagarin 205, Athens

Λεφτά γαμώ, λεφτάααααααααααα

εγω παλι ειχα ξεχασει πως υπαρχουν :smiley: αμα παιζουν λεφτα μπορει να παω…

Όσοι δεν έχετε λεφτά πάρτε Meshugg-ο-δάνειο

Δεν χάνονται αυτά παιδιά
Dillinger,Meshuggah, αιντε να δω κ Neurosis, και μετά θα είμαι ήσυχος κ πράος

[B]NOTHING[/B] more

Ντάξει, καλό που έρχονται και ονόματα που έχουν να προσφέρουν (whitesnake φερ’ειπείν), αλλά έρχονται και οι Meshuggah παρεπιπτόντως !

MESHUGGAH ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!!

αξδφξσδφ

Γαμώ το Ηράκλειο μου γαμώ!

:lol::lol::lol::lol::lol:

βγήκαν τα εισιτήρια, πήρα σήμερα το #31 από tickethouse D:

Bump γιατί το μυαλό πονάει ήδη :blink:
Διαλογισμός με Catch 33

Έχω το Νο344 πάντως, άρα νομίζω πιάνουμε και τους 400 μέχρι το live (:

για τελευταια φορα θα το πω εγω,το τι νουμερο εχεις δεν εχει καμια απολυτως σημασια

εννοουσα 400 ατομα μινιμουμ οχι μαξιμουμ,λογικα θα χει κοσμο,σιγα σιγα γινονται γνωστοι, αλλα οπως λεει ο κεννυ αυτα ειναι ασημαντα…

σημασια εχει οτι εμεινε μια βδομαδα,αυριο καιους λιγο για μερακλωμα και αναμονη… κοντα 10 χρονια υπομονη… πειμπακ ταιμ

διαλογισμος με κατς 33, ρεντγουειβ ευγε, μακαρι να παιζαν και κατι απο εκει… ηθελα να ξερα ολα τα λεσια του ροουντμπερν αραγε γνωριζουν περι 8χορδης? χαχαχ ολοι τετοιες χρειαζονται…

ναι,σιγά σιγά, μετά απο καμμια 20αρια χρόνια καριέρας. Η Ελλάδα κοιμάται όρθια, εαν δεν γεμίσει το gagarin με τέτοια διαστημική μπάντα είμαστε γελοίοι τελείως

Ναι ρε πούστη μου έτσι είναι!!!

:wink: Πολύ σωστή παρατήρηση βασικά, διότι οι 8χορδες κολλάνε εντελώς τελείως με αργά heavy πράγματα, εντύπωση μου κάνει που μπάντες φάσης roadburn(καλά αυτό είναι γενικολογία φυσικά) δεν το έχουν κάνει / σκεφτεί ακόμη.

Μην ξεχνιόμαστε όμως. [B][SIZE=“3”]ΜΕΤΣΟΥΓΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ=P~[/SIZE][/B]=P~=P~=P~[SIZE=“3”]=P~[/SIZE]

Set list απο τη χθεσινη τους συναυλια στο tel-aviv.

[SPOILER]1.RATIONAL GAZE 2.BLEED 3.ELECTRIC RED 4.PRAVUS 5.STENGAH 6.COMPUSTION 7.LETHARGICA 8.PERPETUAL BLACK SECOND 9.SANE 10.STRAWS PULLED AT RANDOM 11.FUTURE BREED MACHINE και για encore 12.SOUL BURN. Πολυ NOTHING και ObZen.[/SPOILER]
Δεν γνωριζω αν θα εχουν το ιδιο setlist αλλα ετσι και αλλιως θα δουμε live τους MESHUGGAH!!:):):slight_smile:

Got my ticks.

[B]^Ρε Watc(h)tower spoiler ρε![/B]

[SPOILER]δεν πειράζει φτιάχτηκα, μόνο τα τρία πρώτα είδα :roll:[/SPOILER]

Ξερουμε τι ωρα θα βγουν επι σκηνης?

Almighty C sorry αλλα ειμαι ασχετος με τα μηνυματα και δε ξερω πως γινεται το spoiler.

Οταν ποσταρεις οχι με quick reply, αλλα με advanced, πανω δεξια εχει ενα Sp εικονιδιο.

Αυτο ειναι.

Είχα ακούσει μόνο το Obzen το 2008 που είχε βγει και δεν μου είχε κάνει τόσο κλικ, οπότε δεν τους έψαξα παραπάνω. Ίσως να μην ήμουν και στη φάση τότε.
Πρόσφατα, με έψησε ένας κολλητός να ακούσω περισσότερο, οπότε και ασχολήθηκα και έμεινα λίγο μαλάκας με τα Nothing, Catch 33 και I.
Ε, δεν ήθελα και πολυ… Το τσίμπησα το εισιτηριάκι :smiley:

Mackintosh[SPOILER]Ευχαριστω!:D[/SPOILER]