Meshuggah - [31.3.2011] @ Gagarin 205, Athens

[B][SIZE=“4”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/SIZE][/B]

Δεν είμαι και κανάς βετεράνος με τα λαηβ, ούτε φανατικός της μπάντας, αλλά τέτοιο ήχο δεν έχω ξαναδεί να βγάζει μπάντα σε ζωντανή εμφάνιση.
Αν ήταν εδώ Σαλόνικα, θα το ψηνα.

Αυτές οι σαγιοναρίτσες από το rock em all με στιγμάτισαν!:stuck_out_tongue:

Ti αν ήταν Θεσσαλονίκη βρε συ ,πλάκα κάνεις???

Εγώ εδώ θα κοιτάξω να έρθω απο έξω για να το δω αυτό. Μάλλον υπάρχει Αι - Βασίλης τελικά,έστω και με καθυστέρηση

πολυ καλη φαση!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

περσυ οι dillinger
φετος οι meshuggah

ΚΟΛΑΣΗ!!!

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΦΟΥΛ ΣΕΤ

Στο επίσημο site εγω που κοίταξα δεν μπορώ να το βρω γραμμένο.

απλα ακομα δεν εχουν το εχουν γραψει

Μακάρι να είναι έτσι και να μην ειναι απλά φημες. :slight_smile:

ειδα οτι εβαλαν και την εκδηλωση στο facebook,αρα λογικα ειναι κομπλε

εστειλε και ειδοποιηση η venerate(αγαπη μου:roll:)

[SPOILER]Η Venerate Industries παρουσιάζει τους MESHUGGAH LIVE @ GAGARIN 205 την ΠΕΜΠΤΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2011!!!

TΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ INTERNET: 20?

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ: 25?
TAMEIO: 25?

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ (ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΡΧΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ)

TICKET HOUSE:
ΑΘΗΝΑ, Πανεπιστημίου 42, ΕΝΤΟΣ ΣΤΟΑΣ, τηλ. 2103608366

Oι Πόρτες ανοίγουν στις 21:00 μμ
?Εναρξη 21:30 μμ [/SPOILER]

αντε ρε 20 ευρω! φανταζει λιγο για την ελλαδιτσα! :smiley:

αυτα ειναι!κ γαμω τις μπαντες!!!

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Α ρε Meshuggah, δεν την γλιτώνω την 80άρα εκείνη την περίοδο. Kyuss 30, & 20 & Swans 30. για Meshuggah χαλάλι. έπρεπε να παίξουν σε κλειστό κάποια στιγμή.

Αυτά είναι.
Ε, ρε κεράσματα με 8αχορδες που θα πέσουν.

Παιδια πολλα λαιβ πολλα τα λεφτα!!!Γαμω τις μπαντες αλλα και τα λεφτα…με τοσα πολλα λαιβ…καθε μερα σκαει και απο ενα…:p:p

πωω ρε γαμώτο θελω να κατέβω…
αλλα πέφτει πέμπτη μακάρι να μην εχω κανένα μάθημα!!!