Χωρίς metal festival φέτος;

Από μικρο-μεσαίες συναυλίες άλλο τίποτα, αλλά φαίνεται για πρώτη χρονιά φέτος θα μείνουμε χωρίς metal φεστιβαλ στην Ελλάδα… :thumbdown:

Γιατί δεν θα γίνει Heavy by the Sea φέτος?

Ψηνομαι κ για πάντα

ΣΥΡΙΖΑ δε θέλατε;;;

ΝΑΑΑΑ τώρα!!!

Δραμα η κατασταση, κατι πρεπει να γινει επιτελους.

Ολα καλα τελικα, απ το κοντρολ με ενημερωνουν οτι θα γινει μεταλ φεστιβαλ!!! Θα ονομαζεται ''An Eastern Europe Alliance" με μπαντες οπως Turbo, Pokolgep και Root, με τους Crux να κανουν special one-off εμφανιση παιζοντας ολο το Rev Smrti. Ειδικα προσκεκλημενοι οι Ρουμανοι Taine που θα παιξουν ολο το επος τους Cealalta Parte, παρτε μεταλ να χετε φαση. Αναμενεται λαοθαλασσα, τα εισιτηρια παιζει να εξαντληθουν απο τη πρωτη μερα της επισημης ανακοινωσης!!!

Πες μου οτι απλα τρολλαρεις για να μπορεσω να κοιμηθω το βραδυ

Turbo Folk Metal?

Τι από αυτό που έγραψε σου φάνηκε εσένα τρολιά?

Τιποτα. Τα μπερδεψα στο μυαλο μου.Λυπαμαι. Συνεχιστε…

Στα παπάρια μας. Υπάρχουν τόσες φοβερές συναυλίες μέχρι τότε που ποσώς με ενδιαφέρει.

POkoli Totalis Metal…
vale k ena Korrozia Metalla gia na xaroun k oi xrysaugites metallades

Hey, now, hey now, now, sing this Korrozia to me.
Και νέος κύκλος συναυλιακού αίματος ξεκινά. Τα ταμπόν σας.

lori mpine kai flore fere domine sto rockwave na gini tis kariolas

Πλάκα πλάκα δεν θα με χάλαγε να δω Sisters…

Είσαι ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος γι’ αυτό που λες; Γιατί η πραγματικότητα θα σε κάνει να μετανιώσεις τις ευχές σου.

Μου φαίνεται πως έχεις δίκιο, αλλά έτσι για το γαμώτο γιατί τους έχασα τις άλλες δυο(:wink: φορές που ήρθαν…

Καταρχάς συναυλία Sisters χωρίς κομμάτι από το First And Last δεν είναι συναυλία Sisters. Φακτ; Φακτ. Κατα δεύτερον, αν είναι να επιλέξεις μεταξύ μύθου και απομυθοποίησης κράτα το μύθο γιατί στις συναναστροφές μου με παλιούς γκοθάδες έχω ακούσει πως ήταν από τις χειρότερες συναυλιακές στιγμές της ζωής τους. Αν είναι να δω Eldritch με τουπέ μέχρι κει πάνω να ερμηνεύει μπλιμπλίκια δ’ διαλογής και να μην σέβεται καθόλου τους οπαδούς του (μια ακριβής περιγραφή των λάιβ τους), ε, μείνε με τη φαντασίωση καλύτερα. Nine While Nine και Amphetamine Logic δε θα ακούσεις αφού.

Ε τότε καλά έκανα και δεν πήγα και τις προηγούμενες φορές γιατί πάνω κάτω αυτά είχα ακούσει. Δεν γαμιέται θα ζω με τον μύθο και με αυτό…https://www.youtube.com/watch?v=W8Y6VOoFx9E

πωπω κριση στην ισπανια!!!