Metal Hammer τεύχος αυγούστου 2007

Παιδιά έμαθα ότι το περιοδικό Metal Hammer πέρυσι τον αύγουστο κυκλοφόρησε ένα τεύχος με αφιέρωμα στου καλύτερους heavy metal Κιθαριστες και το ψάχνω οποιος θέλει και μπορεί να το ανεβάσει σε pdf (η οποιαδήποτε ali μορφή)η αν ξέρετε από που μπορώ να το βρω Pleaseeeee…!!!:smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

Με 500 ευρω ειναι δικο σου…

Just kidding…Δεν το εχω…:lol:

Κακέ θα καείς στην κόλαση…

Hell aint a bad place to be…

Να παιρνεις αδεια απο τους Θεους για να λες τους μαγικους αυτους τιτλους-στιχους…:stuck_out_tongue:

καλα…το αφιερωμα παντως ψιλο ηταν αισχος…

ra paidia ola afta pou leme ti sxesi exoun me afto pou zitao giati nomizo oti exo xasi tin mpala…#-o :-k

Νομιζω το πιο απλο που εχεις να κανεις ειναι να επικοινωνησεις με το ιδιο το M.H. Σιγουρα θα υπαρχουν τευχη, οποτε το πολυ πολυ να πας απο τα γραφεια τους να στο δωσουν…

Ήτανε μούφα το αφιέρωμα…αν θυμάμαι καλά δεν είχε μέσα τον Josh Homme…ντροπή και αίσχος…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πόσα δίνεις? Το έχω…

Σκανερ εχεις;;:smiley: :stuck_out_tongue:

Όχι… 8)

Το αφιέρωμα ήταν άθλιο και νομίζω πως το σχολιάζαμε και τότε στο φόρουμ και γελούσαμε.
Ανακρίβειες, αυθαιρεσίες, παιχνιδάκια προώθησης συγκεκριμένων μουσικών.

Δεν χάνεις τίποτα χωρίς αυτό.
Αν ψάξεις λίγο τα κιθαροsites θα μάθεις σίγουρα περισσότερα.

Χαλάστρα μου κάνει τούτος δώ…:smiley:

:lol:
Ωχ! Σόρρυ! :smiley:

Ενα απο τα πιο γαματα τευχη ελληνικου περιοδικου…εντυπωσιακο αφιερωμα…

Αν ακουσεις κατι για children κ δν θελεις να το πεις στο φορουμ θα μ στειλεις ενα πμ ε;:stuck_out_tongue:

To exw to teuxos kai gamaei, Full sillektiko. Den mporw na to anevasw se acrobat alla mporw na sou pw oti plirofories thes mesa ap auto. Alliws, an meneis athina to antalazw me mia MEGALI afisa DIMEBAG DARRELL an exeis, i an exeis kati allo apo Pantera, Slayer, Cannibal Corpse Kai akoma Kalutera, DEATH.

αν μενεις αθηνα, πηγαινε στο μοναστηρακι και παρτο απο εκει. 1 ευρω τα εχουνε τα μεταλχαμμερ

Στο δίνω και τσάμπα αν θες. Έτσι κ αλλιώς μαλακία τα αφιερώματά τους… τα ίδια και τα ίδια!

Afou mesa grafi gia ton randy aneveni sta matai mou …:smiley: