Metal quiz (καψιμο)

γμτ το κερατο μου. επαιξα χτες καμια 10ρια φορες το quiz και εφτασα καπου 4500. καλα πεταει κατι κουλες, π.χ. τι κιθαρες χρησιμοποιουσε ο τολκκι μεχρι το 2003. ρε δε μας παρατας; (μη πω το αλλο)

Χαχαχαχα! Αυτό δεν είναι τίποτα! Εμένα με ρώτησε τι ζώδιο είναι ο Ville των HIM!!! Πως στο καλό να ξέρω? Αυτές είναι ερωτήσει για την Νεφέλη.

Πολυ γελιο…

You got 4554 points.

grrr…το κερατο τους το τραγιο. που να ξερω σε ποια σειρα στην τι βι ηταν ο sebastian bach;

ή θα έχει κάτι τέτοιες ερωτήσεις που λέει ο angmar, ή θα έχει ερωτήσεις του στυλ:

Κατηγορία Thrash Metal ( σε κάθε ερώτηση φαίνεται κάπου η κατηγορία που ανήκει )

Ερώτηση: Jeff, Kerry, Tom, Dave. What Band?

και πιθανές απαντήσεις

(α) Slayer
(b) Uriah Heep
© Poison
(d) Black Sabbath

:lol: :lol: :lol:

Ρε αυτός ο Κostas21 (δείτε εκεί που λέει το score) που έχει λιώσει το παιχνίδι … μήπως είναι αυτός που έφτιαξε το quiz και μας δουλεύει ? :lol: #-o

κανας καμενος θα ειναι που θα παιξε το παιχνιδι καμμια 500 φορες και τις εμαθε ολες απ’εξω

Καλα καποιοι ειναι και τσατσοι και καθονται και τα γραφουν σε χαρτι και ξαναπαιζουν…:thumbdown: :thumbdown:

αυτα καθεσαι και κανεις ρε?? και μετα θα μου λες οτι το τερματισες…:lol:

Mάζεψα1188 πόντους. Ήταν σχετικά εύκολο μέχρι που μου έκαστε ερώτηση “Τι ζώδιο είναι ο Valo”, όπου και έκανα λάθος καθώς ζήτησα την βοήθεια του hint και δεν μου έδωσε τη σωστή απάντηση.

καλά αυτό είναι τραγικό όταν συμβαίνει. Να χαρώ εγω βοήθεια!!!

Και τραγικές είναι και οι πολλές ακυρες ερωτήσεις για αρκετά φινλανδικά γκρουπ. Σαν αυτή που λες.

Εφτασα ως την 27! :yahoo: :har: :bye: