Metal quiz (καψιμο)

λοιπον, εαν θελετε να κωλοβαρέσετε/ τεστάρετε τις γνώσεις σας/ σκοτώσετε τον χρόνο σας/ δεν έχετε τι να κανετε…για δοκιμάστε αυτο το μεταλ κουιζ. Εχει δομη σε φάση Ποιος Θελει Να Γινει Εκατομμυριούχος και έχετε και βοηθειες (λολ). Πολλές ερωτήσεις ειναι παντελώς ηλίθιες ενώ παρατήρειται και μια εμμονή σε ελεεινά φινλανδικά γκρουπ. Παραυτά όμως ειναι αρκετά καμμένο. Γουατέβα.

http://www.metalquiz.com/

Γαμώ τις φάσεις, ωραίος! :thumbup:

δυσκολο

γαματο.

Μερικα παραειναι χαζα. Τουλαχιστον διαλεγεις ειδη.

μερικες ερωτησεις ειναι πολυ αστείες οντως, αλλα εχει πλακα!

Eκει που το χαμέ πάρει απόφαση να διαβάσουμε φυσική έκανες post και τώρα έχω εθιστει…:? #-o :lol:

ολο για τους dream theater ρωταει και δεν ξερω τπτ

ειναι αρκετα δυσκολο…

ποιοι ειναι αυτοι?:lol:

@ks9

λολ, το κουιζακι ειναι για αυτους που δεν εχουν τι να κανουν, οχι για αυτους που εχουν εξεταστικη ε

κανε πως δεν υπάρχει!! :stuck_out_tongue:

Εμενα με εχει ταραξει στους Queensryche.:stuck_out_tongue:

εγω την εχω βρει με METALLICA και οπως ειναι φυσικο το εχω ξεσκισει

Oχι βρε δεν έχω εξεταστική…ακόμα τουλαχιστον

Είμαι ακόμα μικρό και αθώο παιδακι για τέτοια. Απλά πρέπει να διαβάσω για Σεπτέμβρη γιατι Φυσική τα πήγα μέτρια και θα την ξαναδώσω και επείδη μετράει ώστε να πάρω καλά predictions μπας και περάσω σε κανά καλό πανεπιστήμιο στο UK ελέγα να την παλέψω σήμερα.
Μέχρι που εμφανίστηκες εσύ και κατέστρεψες την ζώη ενός φιλόδοξου νεού. Να το έχεις λοιπόν βάρος στην συνείδησή σου:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχα, προκειμενου να μην χασουμε εναν λαμπρο εκκολαπτομενο φυσικο, καλω τους μοδερατορες να σβησουν το τοπικ ΤΩΡΑ :lol: :lol: :lol:

Το site είναι του αδερφού του Timo Tolkki, οπότε είναι ολίγον τι φυσιολογικό να έχει πολλές ερωτήσεις για Φινλανδικές μπάντες. Σε γενικές γραμμές οι ερωτήσεις είναι αρκετά εύκολες, κάποιες όμως είναι όντως “εξειδικευμένες”

μεχρι και για lordi με ρωτησε

καλο8)

720 μόνο στην πρώτη προσπάθεια, αλλά θα το λιώσω:D

Είναι και θέμα τύχης τι θα σου κάτσει… Τη μία φορά έβγαινα οφφ από την πρώτη ερώτηση, την άλλη έκανα 1800… Βάζεις και δικές σου ερωτήσεις. Πολύ καλό!!

Lordi? Αυτο κι αν ειναι εξειδικευμενη ερωτηση…