Metalcore/Melodic Death

Γειά σας παιδιά, παίζω κιθάρα και θα γούσταρα τρελά να φτιάξω μια metalcore ή melodic death μπάντα αναλόγως και τη διάθεση των ατόμων που θα βρεθούν για να ασχοληθούν…υπάρχουν αρκετά riffs και ιδέες και θα ήθελα πολύ να βρω παιδιά να ασχοληθούμε όλοι μαζί…

Ζητούνται: Vocals (με δυνατότητα και για clean και για αρκετά καλο growl/scream), Drums (με δυνατότητα δίκασσου), Μπάσσο, Κιθάρα (και για lead και ρυθμική, αναλόγως…) και δεν θα με χάλαγαν και πλήκτρα…:stuck_out_tongue:

Επιρροές: All That Remains, Atreyu, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Children Of Bodom, Chimaira, Dark Tranquillity, Ill Nino, In Flames, Killswitch Engage, Machine Head, Raintime, Revolting Breed, Roadrunner United, Scar Symmetry, Scars Of Life, Shadows Fall, Slipknot, Sonic Syndicate, Trivium και άλλα…

Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει το συντομότερο δυνατόν…

Ευχαριστώ!

Ακόμα ισχύει παιδιά…^^

Κανείς??

egw, eimai apo 8essalonikh filos.
eimai 17 xronwn, paizw hlektrikh kai mporw na kanw oti fwnhtika 8es (eidika psila falceta) ektos apo death vocals omws. Dn t epixurw :S.
Lemme know filos…(8a parakolou8w to thread auto…)

Μένω Κάτω Πατίσσια φίλε μου, Αθήνα…thx πάντως για την προσφορά…:smiley:

Γεια σου φίλε, ισχύει ακόμα η αναζήτηση σου?
αν ναι στείλε μου στο antonis_bafaloukos@hotmail.com

file ego tympana paizo,an psaxneis akoma apanta…

an psaxneis akoma drummer apanta…

Πόσο καιρό παίζεις και τι κομμάτια μπορείς να βγάλεις? :slight_smile:

λοιπον ειμαι 26 και παιζω καμια 10αρια χρονια, τι κοματια παιζω ε???
δυσκολη ερωτηση το μόνο συγκρότημα που εχω ψάξει για να βγάζω κομάτια του είναι oi death(οχι τα σολο) αλλα σπανια ασχολουμαι με διασκευες κυρίωσ γουστάρω να δουλεύω δικές μου ιδέες, σε φάση machine head lamb of god testament haunted.

τωρα που ξαναδιαβαζω τα μυνηματα ισως να μην ρωταγες εμενα αν εκανα λάθος sorry.

paizo arketo kairo kai vgazo arketa komatia:)ti ilikia exeis?

σκυλια μπλεξαμε λιγο τα μπουτια μας ποιος μιλάει σε ποιον???

se sena milame oloi,apla mperdeftika xtes ego…:stuck_out_tongue:

οπως εγραψα και παραπανω είμα 26!!!

Σωτο εσυ εισαι?:-k

a ok pantos an akoma psaxneis mporoume na ta poume kapia stigmi…

για πες μας και εσυ τα δικά σου ηλικίες περιοχ τι παιζεις πως που πότε κλπ. κλπ.

Ναι, ποιός είναι? :S

χαχαχαχαχα δεν παιζεστε
πιαστε το παλι απο την αρχη γιατι τα μπλεξατε :stuck_out_tongue: