Metalcore - NWOAHM

Πράγματι!! τελικά έχει πολλές διαστάσεις αυτό που έγραψα:p

etsi…eisai poludiastatos typos…

Δηλαδή ποιός δε θέλει να εκμεταλλευτεί καταστάσεις και να βγάλει χρήμα???Να αρχίσουμε να απαριθμούμε μπάντες?
Τέλοσπάντων δεν είναι και το καλύτερο μου είδος αλλά απο την άλλη δεν είναι ότι πιο υγιές να μηδενίζουμε τα πάντα και να μη δεχόμαστε την προσφορά ( μικρή ή μεγάλη ) μιας μπάντας στον ‘‘σκληρό ήχο’’ .
Οπότε συμβουλή μου είναι να ακούμε τη μουσική που γουστάρουμε με τα αυτιά και μετά να κρίνουμε και οχι με το ‘‘μου είπανε,άκουσα,διάβασα,νομίζω ότι…’’ και λοιπά .

:-k

Αυτό που κατέκρινα δεν είναι ότι θέλουν να βγάλουν χρήμα, η δουλειά τους έιναι άλλοστε!
Απλά μου την σπάει που άν κάτι κάνει επιτυχία στην αμερική θα βγουν αμέσως ένα σωρό κόπιες. Και αυτό συμβαίνει πάντα! Στην ευρώπη αυτό έχει συμβεί μόνο με το power metal…

Σε αυτό με τις κόπιες στην Αμερική συμφωνώ απλά OK…η μόνη λύση είναι να ακούμε αυτούς που γουστάρουμε και απο αυτό που αποκαλείται NWOAHM ή όπως σκατά το λένε και αν κάτι αξίζει και πρέπει να μείνει θα μείνει…

Τουλάχιστον μέχρι στιγμής αυτό συμβαίνει στην ιστορία…Και βέβαια όπως πάντα κάποιοι θα αδικηθούν και κάποιοι άλλοι θα υπερεκτιμηθούν…

mhn skalwnetai re na akoute ayto pou goustaretai pera apo tabeles kai to ti lene oi alloi!allwwste ta trends pane kai erxontai to idio kai oi trend fans kapoiwn agaphmenwn sygrothmatwn ala kai aytoi me to kairo thn kanoun opote… shmasia exei na akous oti goystarei h psyxoula sou asxeta an einai emporiko kai an einai flwria!!!
(kai edw einai pou vganei h vrwma;“O HATEBREED3R EINAI FLWROS”)8)

Οχι ρε συ. Καλα τα λες ρε φιλε…8)

καλα, φλωρος εισαι ετσι κι αλλιως…:stuck_out_tongue: :lol: :lol: