MetalDays 2013

Καλήμερα τρελέ κόσμε ! Μόλις ανακάλυψα κάτι γαμάτο!!
Χρόνια τώρα ήθελα να πάω στη Σλοβενία για το ξεχωριστό metalcamp ! Αλλα δυστυχώς ακόμη δν είχα την τύχη να πάω! Απο φέτος,λέγεται MetalDays ! Και για πρώτη φορά ψάχνουν για εθελοντές μέσω ιντερνετ για το φεστιβαλ ! Για κάθε είδος δουλειάς ! Αλλα έχει τα πολύ καλά του,αν σε επιλέξουν !!

Ψηθείτε ! ήΔη η παρέα μου και εγώ δηλώσαμε,για να δούμε αν θα είμαστε στους τυχερούς !

4ARM | Acid Death | Agan | Alestorm | Anaal Nathrakh | Arkona | Arsea | Attick Demons | Aura Noir | Avicularia | Benediction | Blaakyum | Bleed From Within | Bliksem | Bloodshot Dawn | Blynd | Brutal Truth | Calling Of Lorme | Candlemass | Chained Pistons | Chronosphere | Cold Snap | Coma | Cripper | Dark Salvation | Darkest Horizon | Dickless Tracy | Drakum | Dying Fetus | Emergency Gate | Ensiferum | Enslaved | Eternal Deformity | Exhumed | Extreme Smoke 57 | Exumer | Eyehategod | From The Depth | Gloryhammer | Gonoba | Graveworm | Herfst | Hypocrisy | Iced Earth | Ihsahn | Imperium | In Flames | Incinery | Inverted Pussyfix | Karlahan | Karnak | Kissin Dynamite | Last Day Here | Legion Of The Damned | Leprous | Lock Up | Mayhem | Meshuggah | Meta-stasis | Metal Church | Mouth of the Architect | Mustasch | My Dying Bride | Mystery | Nemesis My Enemy | Neurotech | Nightmare | Nya | Onslaught | Orange Goblin | Otargos | Overkill | Parasol Caravan | Pentagram | Phantasmagoria | Powerwolf | Primordial | Rapid Strike | Ravenblood | Rising Dream | Sabbath Judas Sabbath | Shining | Soilwork | Sólstafir | Sonata Arctica | Space Unicorn On Fire | SpitFire | Steel Engraved | Stormcast | Subway To Sally | Svart Crown | The Canyon Observer | The Gates Of Slumber | The Loudest Silence | The Rotted | Torche | Tsjuder | Turisas | Under The Abyss | Unleashed | Vallorch | Wintersun | Within Destruction |

Οι μπάντες που έχουν ανακοινωθεί ως τώρα :slight_smile: :D:D:D

Είναι λίγο πίκρα. Το πιο πιθανό είναι να βρίσκεσαι σε ένα πόστο που δεν έχει οπτική επαφή όταν παίζει η μπάντα που γουστάρεις…

Οπότε γιατί να πάει κανείς εθελοντής;;;

εγώ το έψησα και έστειλα.τσάμπα είσοδο,τσάμπα κάμπινγκ,τσάμπα φαί και ποτό,συν του ότι έχει και πολλά γκομενάκια απ’ότι είδα σε κάτι φώτο :Ρ και σίγουρα κάτι θα δείς και απο μπάντες!

Αυτό ακριβώς ! στο μυαλό μου είσαι :smiley:

Αν βρω κανα φιλο, ψηνω.

Εδώ εμείς τι είμαστε ; κολλητάρια θα γίνουμε :stuck_out_tongue:

Αληθεια, εχει κανεις βρει καποιον οικονομικο τροπο για να πας εκει; Εχει ψαχτει με αεροπορικα, τρενα και ιστοριες;

είχα ψαχτεί τα προηγούμενα χρόνια.αν θυμάμαι καλά σύμφερε αεροπορικά για μιλάνο ή βενετία και απο κει λεωφορείο.έχουν ειδικά για το metalcamp πολύ φθηνά

Ακριβως αυτο ειχα κατα νου. Θα ψαχτω, αν κατσει και παω δηλαδη.

Δήλωσες ; :slight_smile:

Οχι ακομα, αλλα λογικα θα δηλωσω.

Να ρωτησω…Στην αιτηση γραφει “Favored Field”. Μπορω να δω καπου αναλυτικα τις επιλογες που εχω για να διαλεξω;

εγώ πάντως δήλωσα στο press centre.Λογικά εκεί θα δείς πολλές μπάντες κλπ.Απλα δεν ξέρω αν θέλει να είσαι δημοσιογράφος ή φωτογράφος κλπ.
Αναλυτικά δεν βρήκα κάπου,αλλα σε ένα σημείο αναφέρει μερικούς κλάδους που μπορείς να εργαστείς.

ειναι κανεις τελικα για το φεστ??? πηραν κανεναν αλλον εθελοντη ή θα ανεβω μονος μου???

εγώ δυστυχώς πήρα τα @@ μου…

ΨΕΜΜΑ !! τσέκαρα email,με πήραν ! Ω θεοί ,ω ΘΕΟΙ !!
21 Ιουλίου με περιμένουν εκει :smiley:

για κοιταχτείτε κ οι υπόλοιποι που στείλατε !

Δεν μου εχουν στειλει κατι…οποτε μαλλον πουλο :frowning:

Είπαν μέχρι 15 Ιούνη θα στειλουν σε όλους !! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αδερφέ !!

εμενα παντως μου ειπανε να ειμαι εκει στις 20-7 κ ωρα 5 το απογευμα…

αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα παω…

κ θελουν να τους απαντησω μεχρι 20-6…δηλ αν τους πω οτι θα παω κ δεν παω τι θα μου κανουν???στοιχεια μου πολλα δεν εχουν…μονο ονοματεπωνυμο…

Ισως απλα δν σε παρουν του χρονου στα σιγουρα!

τι με νοιαζει για του χρονου…αν παω φετος κ ειναι ωραια , του χρονου θα παω σαν θεατης…