Metallica-Death Magnetic (2008)

αυτη δεν ηταν που “εφερε” τους Dio?[/quote]
Έφερε όμως φίλε τη Shakira…
Καταλαβαίνεις πιστεύω…[/quote]

Έχω την αίσθηση πως η Aenima δεν υπάρχει πλέον…

Και εγω το ιδιο. Η συναυλια της Shakira μπηκε μεσα πολλα ευρω!

Tελικα τι παιζει με Metallica? Κανα νεο?

Aπλά ότι συμμετέχουν σε ένα tribute album που θα κυκλοφορήσει για τον Ennio Moricone.

Όπως ανακοίνωσαν και στην κεντρική τους σελίδα, τελειώνουν την προπαραγωγή και ξεκινάνε της ηχογραφήσεις από Μάρτιο.

Αλλά τα καλύτερα νέα είναι πως είπαν Ιούνιο-Ιούλιο θα κάνουν διάλλειμα από το στούντιο και θα ξαναεπισκευτούν την Ευρώπη!!!

Ο ψυχολόγος που είναι? :lol:

Και τι χαίρεσαι, λες και θα έρθουν Ελλάδα :stuck_out_tongue: !! :lol:

Και τι χαίρεσαι, λες και θα έρθουν Ελλάδα :stuck_out_tongue: !! :lol:[/quote]

Kαι πάλι Ιούλιος είναι καλή εποχή για ταξιδάκια σε ‘πολισμένες Ευρωπαϊκές χώρες’. :lol: :wink:

Όσο για τον ψυχολόγο είχε πάρει πόδι πριν βγει καλά καλά στα δισκοπωλεία το St.Anger. Και σιγά το μεγάλο θέμα, πολλοί καλλιτέχνες και ‘φιρμες’ γενικότερα συμβουλεύονταν “permomance boosters”. :stuck_out_tongue:

Παλικάρι που είναι μέσα στα πράγματα μου είπε για συναυλία στην Αθήνα στις 6 Ιουλίου και δεν τον πίστεψα αλλά βλέποντας όντως να ετοιμάζουν περιοδεία σκέφτηκα λες;

Ναι μόνο που 6 Ιουλίου υποτίθεται πως έρχονται και οι Stones. Ω ρε φίλε, λες να δούμε πακέτο Metallica/Stones ;;; :stuck_out_tongue: (καλά ναι, ξύπνησα!)

αντε ρε παιδι μου να ερθουν και ελλαδα να τους δουμε…
αυτο που περιμενουν φανταζομαι ολοι ειναι πιο πολυ αν ερθουν ελλαδα παρα το καινουριο album…

Mη ψαρώνετε κάθε χρόνο λένε για τα ίδια ονόματα φυσικά και για Metallica στην Αθήνα. Όπως λένε στο site δεν θα είναι μεγάλη τουρνέ άρα θα είναι βασικές μεγάλες Ευρωπαϊκές πόλεις, Βερολίνο, Λονδινό, Παρίσι, τα κλασικά… :x

Αλλά για να ονειρευτώ και εγώ λίγο, θα έρθουν οι Metallica σαν support και κύριο όνομα θα είναι οι Who που ανακοίνωσαν Ευρωπαική τουρνέ και αυτοί… :roll:

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
=D> =D>
:-k

Ναι μόνο που 6 Ιουλίου υποτίθεται πως έρχονται και οι Stones. Ω ρε φίλε, λες να δούμε πακέτο Metallica/Stones ;;; :stuck_out_tongue: (καλά ναι, ξύπνησα!)[/quote]

ZZZZzzzzZZZZ ξύπνα Κωστή έχεις πανεπιστήμιο, πάντως νομίζω είχε γίνει Αγγλία αυτό το πακέτο.

Trustno1 Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 11, 2007 12:18 am Θέμα δημοσίευσης:


Mη ψαρώνετε κάθε χρόνο λένε για τα ίδια ονόματα φυσικά και για Metallica στην Αθήνα. Όπως λένε στο site δεν θα είναι μεγάλη τουρνέ άρα θα είναι βασικές μεγάλες Ευρωπαϊκές πόλεις, Βερολίνο, Λονδινό, Παρίσι, τα κλασικά…

Αλλά για να ονειρευτώ και εγώ λίγο, θα έρθουν οι Metallica σαν support και κύριο όνομα θα είναι οι Who που ανακοίνωσαν Ευρωπαική τουρνέ και αυτοί…

ναι αλλα ειπαν οτι θα πανε σε καποιες πολεις που δεν πηγαν το καλοκαιρι,οποτε δεν μπορεις να μας πεις να μην ελπιζουμε σε ενα θαυμα!!!

Αν παντως ο ερχομος των Metallica θεωρειται θαυμα, ειμαστε πραγματικα πολυ πισω. :? Τεσπα, ελπιζω να γαμαει το νεο αλμπουμ ωστε να διαλυσει το ξενερωμα του St.Anger… [-o< [-o< [-o<

Απ’ το στόμα σου και στου…James το αυτί.

Ο Πάλμος ρε!!!

Ο ποιός???

Μιλώντας για τον δίσκο μερικά από τα κομμάτια του St.Anger βγήκαν σε cd single (Some kind of monster, Unamed Feeling) με νέα παραγωγή και τα κομμάτια ήταν 1000 φορές καλύτερα από την έκδοση του ST.Anger. Με λίγα οι μεγαλύτερες πατάτες γίνανε στην παραγωγή… Γι αυτό και με τον Rubin δεν παίζει να γίνουν τέτοια λάθη…

παντως το ενθαρρυντικο με το καινουριο album ειναι οτι απ’οτι λενε καπως επηρεασμενο απο το master of puppets επειδη κανα το tour για τα 20 χρονια.
μου θυμιζετε που μπορω να ακουσω αν υπαρχει κανα απο τα καινουρια κομματια τους?