Metallica European Tour 2010

Ξεκίνησε η ανακοίνωση των ημερομηνιών. Ανακοίνωσαν Νορβηγία και Ρωσία τον Απρίλιο. Άντε να ανακοινωθεί και η δική μας επιτέλους.

Άντε ντεεεεε!!!

:papas:[-o< pray for metal

Στο site τους λεει την αλλη εβδομαδα ερχονται κι αλλες ανακοινωσεις.Αναμενουμε λοιπον…

8O8O8O
ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ!!!
αντε να το σιγουρεουμε!!!

Άντε να ανακοινωθεί να γουστάρουμε!

Για να δούμε… ελπίζω να είμαστε μέσα [-o<[-o<[-o<

http://www.metallica.com/index.asp?item=602748

η φήμη λέει για Τερρα Βαημπ αρχές Μαϊου…ας μην μείνει φήμη ομως :stuck_out_tongue:

Θα ειμαστε θα ειμαστε! Ειμαι πολυ αισιοδοξος! :smiley:

Τωρα αν δεν ερθουν μην με πειτε γκαντεμη! :stuck_out_tongue:

Άμα είναι για Terra Vibe, φήμη να μείνει!

Θα ερθουν σιγουρα, δεν ηρθαν και περυσι, φετος θα ερθουν. Ας ειναι οπου να 'ναι, εκει θα ειμαστε.:metal::metal::metal: Αντε να ανακοινωθει συντομα…

Φήμες μιλάνε για πολλές συναυλίες για το διμηνο Απριλίου Μαιου αν και εγω πιστευω οτι και Ιουνιο Ιουλιο στην Ευρώπη θα είναι.

που αλλού όμως? :?

Αν τους φέρνει ο γνωστός, δεν υπάρχει περίπτωση γι’ αλλού.

Αν τους έφερνε κάποιος άλλος, θα έλεγα ότι η καλύτερη φάση θα ήταν στη Λεωφόρο.

Οπουδήποτε στην Αθήνα.
Εγώ πάντως για να ξανανέβω στο χωράφι με τον σκατοήχο, πάνω από 40 ευρώ εισιτήριο δε δίνω.

Άμα τους φερει η Didi στο Terra Vibe θα παίξουν δυστηχώς. Και εγώ δεν ψήνομαι καθόλου για το χωράφι αλλά ρε γαμώτο οι Metallica είναι απωθημένο. Τους έχασα και το 2007 λόγω στρατού και από τότε έγινε ακόμα μεγαλύτερο απωθημένο. Όπότε θα τους τα σκάσω… #-o

Κι εγώ θα τους δω όπου και να είναι…αλλά όπως το 99 στην Ριζούπολη που είναι και κοντά στο σπίτι μου, θα ήταν τέλεια :wink:

Καλά κι εγώ που γράφω αυτά που γράφω πιθανόν να αλλάξω γνώμη στο τέλος.
Απλά, γιατί να υπάρχει σχεδόν πάντα κάτι που να μας ξενερώνει?

Παντως, ενα πακετο με Μεταλλικα / Μασιν Χεντ (οπως ακουγεται) και κανα δυο αλλες μπαντες θα’ταν μια χαρα νομιζω…

Καλα ας ανακοινωθει και βλεπουμε.

Πάντως για εμάς που δεν είμασταν το 99 στην Ριζούπολη θα ήταν καύλα να τους ξαναέβαζαν εκεί…