Metallica - Hardwired ...To self-destruct

Καποιος φοβαται να πει την γνωμη του,
καποιος φοβαται την δημοσια κατακραυγη και διαπομπευση.

κοτα αιρετικος, για τα ματια του κοσμου.

Ποιος χεστηκε για αυτά που γράφεις?
Δεν ξέρεις να κάνεις συζήτηση, δεν ενδιαφέρει κανέναν το τρολάρισμα σου, ειναι τερμα βαρετό.
Σταμάτα να λες ηλιθιότητες ή σταμάτα να ποστάρεις στο φόρουμ.
Στα αρχίδια μας και ο Ντιο με την ψιλή φωνή του (8600 μ), στα αρχίδια μας και οι Μαιντεν, στα αρχίδια μας και οι Μεταλλικα. Κανείς δεν ενδιαφέρεται για τις οφτοπικ κουβέντες που λες.
Κανείς μα κανείς δεν ενδιαφέρεται αν στον καθένα κιουντομ ή σεβεκ ή προφεσι ή δενξερωκαιγωποιον αρέσουν περισσοτερο οι Χελογουιν με Ντερις.
Το συζήτησαμε μια φορά, 2 φορές από εκεί και πέρα, στα αρχίδια μας.
Πάρτο χαμπάρι,ενοχλείς.
Ελεος πια.

2 Likes

Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει κανένα σημείο επαφής, είτε με τον καλό είτε με τον άσχημο τρόπο…

Το HTSD γαμαει!!!

2 Likes

Ειμαι σε διακοπες και δεν εχω τον χρονο και την πολυτελεια να ασχολουμαι οποτε θελεις εσυ με καθε τρολλακι της κακιας ωρας. Δεν καταλαβα τι με ρωτας για να σου απαντησω, αλλα μαλλον σου απαντησαν καλυτερα οι αλλοι επι της ουσιας.

Βαθιές και ήρεμες αναπνοές…θα σε βοηθήσουν να χαλαρώσεις…να ελέγχεις την πίεση κάθε μισή ώρα…περαστικά

Ειμαι υποτασικος, βρες μου αλλη λυση.

4 Likes

Να τρως αλμυρα…

5 Likes

εκλαψα

3 Likes

Home alone χθες, ευκαιρία να βάλω τον δίσκο να τον ακούσω ολόκληρο μετά από καιρό λέω, όλα πάνε μια χαρά μέχρι που σκάει το επικό Moth Into Flame κι εγώ σκέφτομαι τον κώλο της Lady Gaga… fuuuuuuuuuck

4 Likes

Γαμαει δηλαδή ο δίσκος σε όλα τα επίπεδα !
BURN!

Τι εννοεις “μεχρι”, τοτε ηταν που εγινε ακομα καλυτερη η ακροαση

2 Likes

Μια προθερμανση πριν αρχισει το αμερικανικο τουρ…

1 Like

Νταξει παιξανε και 5 νοτες απο το Spit…

1 Like

Και άλλες 3 από το eye of the beholder.

Η φωνή του Het σε πολύ καλά επίπεδα ( τώρα δείχνει να στρώνει μετά από εκείνο το κρύωμα στη Δανία ) και ωραίος ήχος γενικότερα . Κατά τα άλλα αμερικανιες και έχουν αρχίσει να παίζουν στα δάχτυλα την κοινωνική δικτύωση και το ίντερνετ.

Νταξ , γαμανε…

Κανουν και ενα βιντεακι για ευχαριστω στην Βαλτιμορη με την εκτελεση του Matters απο τους Apocalyptica.

Εχουν παει το επικοινωνιακο παιχνιδια σε αλλα επιπεδα. Πολυ μπροστα.

Δεν βλέπω όμως να αναφέρουν πουθενά τους Apocalyptica…τους βλέπω να τρέχουν στα δικαστήρια πάλι :stuck_out_tongue:

Θα τους πάρουν σε καμία περιοδεία μαζί να βγάλουν τα σπασμένα …

Αυτό θα το παίξουν μια και καλή στον Κοπεγχάγη, μην κρατάτε την ανάσα σας :sunglasses:

1 Like

Και εγώ το ίδιο πιστεύω …Ίσως να ήθελαν να το παίξουν από τον Φεβρουάριο άλλα η κακή κατάσταση του Het δεν τους βοήθησε .

Οπότε κάποιον άσσο στο μανίκι θα έχουν φυλάξει για τον Σεπτέμβριο.