Metallica party

[size=7]TO EVENT ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΧΩΡΑ ΣΤΟ UPPER HALL TOY TEXAS CLUB[/size]
[size=6]ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΤΟ[/size]

[size=7]ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!![/size]

8O
Με 10 ευρώ είσοδο θα το σκεφτόταν και ο Hetfield.

:lol: Ο Hetfield δεν νομίζω να έχει ανάγκη από 10 ευρώ
Άλλωστε μπορεί να κερδίσεις ένα συλλεκτικό δώρο και να το πουλήσεις στο e-bay και να βγάλεις τα δεκαπλάσια (τουλάχιστον) από όσα έδωσες :wink:

Σιγά τώρα, εδώ πετάμε 10 ευρώ σε τόσα πράγματα. Βέβαια… αν τυχόν το party αποδειχθεί μάπα, τότε θα σας κράξω πρώτος! :twisted:
Τα λέμε εκεί!

ΝΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΩ ΘΕΡΜΑ ΚΑΤ’ΑΡΧΗΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΗΡΘΑΝ (ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ…ΠΟΛΛΟΙ…ΠΟΛΛΟΙ!!! :smiley: )

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ST.ANGER… :wink:

Λοιπόν… ήμουν κι εγώ ανάμεσα σ’αυτούς που ήρθαν. Αν και ήρθα πιο μετά και έφυγα σχετικά νωρίς (ας είναι “καλά” η παρέα μου που δεν άντεχε άλλο…), αλλά έκατσα μέχρι το θεϊκό Master of puppets! Σε γενικές γραμμές καλό το πάρτυ, αλλά ένα πράγμα δε μου άρεσε και αυτό είναι ο χώρος. Πολλά άτομα σε τόσο μικρό χώρο είναι πρόβλημα. Δεν ξέρω αν είναι στο χέρι σας να κάνετε κάτι γι’αυτό την επόμενη φορά, απλά το σημειώνω. Κατά τ’άλλα όλα καλά ήταν. Και όποιος Metalli-fan δεν έχει πάρει ακόμα το dvd με τα videos, αδικαιολόγητος…

Υ.Γ.: Τελικά με την κλήρωση τι έγινε; Δεν την πρόλαβα…

Υ.Γ.2: Σόνια ευχαριστώ για το θέμα με την εγγραφή, τώρα θα την κάνω σωστά :roll:

Άντε να τους δούμε το καλοκαίρι… 8 χρόνια είναι πολλά!

Ε είσαι άτυχος τότε, γιατί η κλήρωση έγινε αμέσως μετά το Master of Puppets!!! Για να ξέρουν όλοι τι έγινε γενικότερα :

  1. για τον χώρο δεν φταίμε εμείς, κάποιοι μας στριμώξανε πάνω ενώ είχαμε ζητήσει να κατέβουμε κάτω σε περίπτωση που γίνει αυτός ο πανικός που έγινε. Και το ζήτημα είναι ότι τα ακούμε εμείς…Anyway…Έχουν γνώση οι φύλακες για την επόμενη φορά…
  2. η κλήρωση έγινε στις 2 περίπου και κληρωθήκαν αν θυμάμαι καλά καμιά 30αριά δώρα. Επειδή αρκετά παιδιά είχαν κατέβει κάτω, δεν άκουσαν από την αρχή τον αριθμό της πρόσκλησής τους, οπότε ο αρχηγός Τάσος, κατέβηκε και ειδοποίησε και ήρθαν οι τυχεροί και πήραν αυτά που τους τύχανε.
  3. δεν κάνει τίποτε για την εγγραφή, όπου μπορώ να βοηθήσω…αλοίμονο!!!

Υ.Γ. Οι του club πάντως θα πάμε σε όποια χώρα της Ευρώπης και να έρθουν, άμα δεν κάτσει να έρθουν Ελλάδα :wink: