Metallica Tour

Να ερθουν αλλα οχι στη Μαλακασα.
Και οχι απο τη Didi…

Utopia…

:lol:

Καθολου ουτοπια.
Ας τους φερουν αυτοι που μαζεψαν περσι 15000 κοσμο στους James…

Eννοειται οτι δεν γουσταρω καθολου να τους φερει η didi…Σε ολοκληρη συναυλια δεν ακουσα ουτε τη φωνη του James ουτε ενα σολο.Η μποτα του Ulrich κοπαναγε ανελεητα και ισως ηταν πιο δυνατα απο οσο θα επρεπε…Και μη μου πειτε οτι δεν ημουν σε καλη θεση γιατι ημουν ενα μετρο απο το καγκελο στη μιση συναυλια… :wink:

δεν έκλεισε αυτή που έφερε τους JAMES ?
επιπλέον… χλωμό να ξαναέρθουν… φέτος…
2009 ναι !

μπορώ να ρωτήσω με ποια κριτήρια μπάντες βεληνεκούς metallica, κρίνουν σε ποια χώρα θα επιλέξουν να παίξουν ζωντανά??

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :wink:

Μια χαρά συνεχίζει να δουλεύει και μάλιστα ετοιμάζει Fly Beeyond II.

Εν πασει περιπτωσει, αυτο που εγω εχω βαρεθει πλεον, ειναι το να τρεχω καθε τρεις και λιγο Μαλακασα. Ας φερει οποιος θελει, αρκει να ειναι πιο προσιτος ο χωρος…

ok, απλά δεν ήμουν σίγουρος μετά απο τη σχετική αχέμ αποτυχία του 1, εαν συνέχιζε να υπάρχει…
νομίζω αυτοί που κανανε τη σακίρα, τότε είναι αυτοί που κλείσανε ??? κάποια απο αυτές snuffed it…

Μακαρι να ερθουν και φετος!!!Της π******ς θα γινει φετος!IRON MAIDEN-METALLICA…περιμενουμε κ τους AC\DC!!!

Ναι, εκείνοι όντως έκλεισαν. Πάντως στο fly bee 1, τα σπασμένα της 1ης και 3ης μέρας πρέπει να βγήκαν εύκολα από τη 2η μέρα…
Επίσης, η εταιρία αυτή δεν είναι τυχαία, καθώς από πίσω της βρίσκεται μία από τις μεγαλύτερες διαφημιστικές.

Πάντως άν έρθουν,και παίξουν και σε καμιά χώρα εδώ κοντά πχ Ιταλία,προτιμώ να δώσω 300 ευρώπουλα να πάω να τους δώ εκεί,παρά να σκάσω 120 (εισητήριο+βενζίνη+τσιγάρα+μπύρες) για να πάω να τους δώ στο χωράφι πάλι.:wink:

May 31 Getafe, ESP - Electric Weekend
άλλη μία ημερομηνία για metallica…
εγώ πάντως ψήνομαι να ταξιδέψω να τους δω φέτος έξω…

Mε προλαβες ρε φιλε… :smiley:
Εγω παντως οσο περναει ο καιρος και ανακοινωνονται ολο και περισσοτερες χωρες τοσο πιο πολυ απαγοητευομαι… :frowning:

defix εγώ δεν περιμένω να έρθουν…
όπως λένε και στο site τους αυτό είναι το πρώτο μέρος της ευρωπαικής" περιοδείας"(vacation), να περιμένουμε για επόμενες ημερομηνίες…

to eixan pei kiolas persi…afou tous trelaname me tetoia porosh pou koubalame8)

Αν ήταν να πιστεύουμε κάθε δήλωση καλλιτέχνη που αναφέρει ότι η Ελλάδα έχει κορυφαίο κοινό…
Τα ίδια λένε παντού!
Όχι μόνο αυτοί, αλλά όλοι!
Μερικές φορές τα πιστεύουν και άλλες όχι!
Ανάλογα την μπάντα, ανάλογα το κοινό και ανάλογα την χρονιά…

Οι Μetallica θα έρθουν, αν θεωρηθεί ότι είναι επικερδές να ξαναέρθουν τόσο σύντομα και όχι επειδή πάθανε πλάκα από τους Έλληνες…

μακαρι να ξαναρθουν [-o< θελω πολυ να τους ξαναδω…οπως κ περσι την ιδια χρονια κ maiden κ metallica ελπιζω φετος κ priest…

  • Posted by : MetOnTour.com
    All the dates are up for the first part of the European vacation. Part two coming soon. In the meantime, work continues on the new album!