Metallica Tour

June 8 Nurnburg, GER Rock Im Park
May 28 Chorzow, POL Slaski Stadium
May 30 Landgraaf, NLPink Pop Festival
June 3 Prague, CZE Slavia Stadium Info
June 7 Nurburgring, GER Rock Am Ring
June 8 Nurnburg, GER Rock Im Park

Μεχρι τωρα αυτα εχουν ανακοινωσει στο site οι ''Μetallica" υπαρχει
περιπτωσει να κανουν και αλλου συναυλιες οπως Ελλαδα?:har:

πιστευω πως θα μας ξαναρθουν φετος…

και εγω ετσι θελω να πιστευω…

Όλοι μας ελπίζουν
πάντως σχετικά νωρίς δεν ξεκινάει?γρήγορα θα τελειώσουν πάλι

Να ρθουν αλλα με φτηνο εισητηριο. Τοσες συναυλιες εχει… (φτηνο εισητηριο = κατω απο 70 ετσι οπως εχουμε καταντησει)

μπα μαγκες μιν κανουμε ονειρα!διστιχος θα αργισουμε να τουσ ξανα δουμε Ελλαδα…:frowning: :frowning:

μακάρι γαμώ

Τα πορτογαλλάκια,θα ξανα-ακούσουν live metallica

Jun. 05 - Lisbon, Portugal - Rock In Rio Lisboa

για να δούμε,με εμάς τι θα γίνει

Δωσε link που να το επιβεβαιωνει. :slight_smile:
Μαγκες θα ειναι κουφο να παν στη Πορτογαλλια 2 συνεχομενη φορα και να μην ερθουν Ελλαδα,που εχουμε και γαμω τα κοινα και μας το ειχαν υποσχεθει στο τελος της συναυλιας τους στην Αθηνα… :wink:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=LO9KoSLZ0DA :smiley:

Καλά τραγούδα :stuck_out_tongue: ! Στην Πορτογαλία μαζεύουν διπλάσιο κόσμο ε :wink:

Ει το βιντεακι αυτο ειναι δικο μου :!:
To’χα ξεχασει :lol:

Πορτογαλια εκλεισαν,και το ιδιο και οι μασινχεδ.
Εμεις ακομα περιμενουμε να ανακοινωθει εστω ενα ονομα του ροκγουεηβ και ολα τα φεστιβαλ της Ευρωπης εχουν ηδη κλεισει χεντλαινερς…

¶φησα comment, δες :lol:

Εντάξει, λίγα φεστιβάλ έχουν ανακοινώσει πάντως ονόματα :wink:

Το ειδα.Παλιοαλητη.Παταω ριπορτ.

Τι λιγα ρε.Ολα σχεδον ανακοινωσαν ονοματα.

και γω θελω παρα πολυ να ξαναερθουν αλλα υπαρχει το κακο προηγουμενο 93…99…2007…2037?

και ρε γαμωτο φετος θα εχουν και νεο αλμπουμ…και θα εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον αφου παλι ολος ο κοσμος θα μιλαει και δει μεταλλικα λαιβ εκτος απο μας…δλδ καλυτερα να ερχονταν φετος παρα περσι εκει το παω…χαχαχ

παντως σοβαρα αν μια στο εκατομυριο ξαναερθουν πιστευετε οτι θα μαζεψουν λιγοτρο ,περισοτερο η τον ιδιο κοσμο με περσι??

εγω θα λεγα μαλλον καπως λιγοτερο δλδ περιπου 18-20000 ενω περσι ειχαν 25000+++

αν δεν βγαλουν νεο cd πιστευω τα ιδια. σε αντιθετη περιπτωση θα ειναι πολυ παραπανω

sorry,φίλε εδώ

και η ειρωνία θα είναι,το cd να είναι μάπα και να το ξεχάσουν μετά απο λίγο βλ. st.anger:p

Αν το cd είναι καλό παίζει να μαζέψουν το ίδιο ή περισσότερο, αλλιώς ελαφρώς λιγότερο (βγάζω αυτούς που απλά ήθελαν να δουν Metallica και τους είδαν περσι και βάζω κάποιους που δεν τους είδαν περσι λόγω τρίτων παραγόντων όπως οικονομικά, υποχρεώσεις κλπ. αν και οπωσδήποτε θα παίξει το ρόλο του και η τιμή του εισητηρείου, την οποία η DiDi κόβω να έχει το ίδιο ακριβή με περσι…)

ναι εχεις δικιο …θεωρουμε παντα σαν δεδομενο οτι θα τους φερει η ντιντι…

αρα θα ειναι μαλακασα…και λογικα ειτε ειναι ροκγοθειβ ειτε απλη συναυλια αποκλειεται να χει λιγοτερο απο περσι …αρα 60-80-100…αφου και φετος υπαρχουν οι ζωνες…εγω παντως περσι περασα φοβερα και θα ξαναδινα παλι 80…και γενικοτερα εμεινα ικανποιημενος απο ηχο…εβλεπα μια χαρα …οποτε οκ…

καλα δεν θα μιλησω για κλασικα προβληματα οτι τα λεωφορεια καναν 1 ωρα να ξεπαρκαρουν κτλ κτλ…αυτα τα ηξερα απο την αρχη και θα τα αντιμετωπιζουμε χρονια οσοι αποφασιζουν να πανε σε συναυλιες ντιντι…λογω τησ απολυτης ακαταλληλοτητας του χωρου να φιλοξενησει τετοια γεγονοτα…

οντοπικ…1 στο εκατομυριο να ξαναρθουν αλλα για κανα μηνα αντε 2 το πολυ ,συνεχιζουμε να ονειρευομαστε:lol:

Σε εχω δει και αλλου να το λες αυτο… #-o
Προς πληροφοριση σου οι Metallica απο την πρωτη κιολας συναυλια θα παιζουν τα νεα τους τραγουδια γιατι σιγουρα θα εχει βγει μεχρι τοτε το αλμπουμ που ολοι περιμενουμε.Οk? :slight_smile:

Ερωτηση:Οι Metallica θα παιξουν και πουθενα αλλου μαζι με Machine Head η μονο στη Πορτογαλλια.Λογικα θα παιξουν σε αρκετες χωρες με αυτο το σχημα… :smiley:
Μαγκες αν ερθουν μαζι με Machine Head εκει ειναι που θα μας αφησουν τα μυαλα στα χερια!
:vibrate: :bounce: :metal:

Φανταστειτε να ηταν και οι πανμεγιστοι Lamb of God μαζι τους…Δεν νομιζω να βγαιναμε ζωντανοι απο εκει μεσα… :lol:

Παιδια αν και ειναι ονειρο απατηλο εγω δινω πιθανοτητες να ερθουν…οταν ειδα Πορτογαλια χαρηκα γιατι πηγαν και περσυ…ενω περσυ και προπερσυ ειχαν τελειως διαφορετικες χωρες…οποτε αν λαβουμε υποψιν αυτα που ειπαν περσυ στο τελος του live(αν και τις περισσοτερες φορες ειναι φουμαρα…αυτη τη φορα ειμαι αισιοδοξος!)εχουμε ελπιδες!!αναμενουμε λοιπον και προσευχομαστε στον Cthulu!!