Metallica Tour

ποιοι το ψηνουν να παμε…?

κοιταχτε τιμες…

Αυτο με τους διαχωρισμους των χώρων ιδεα της didi ειναι…??

Αυτα ειναι…Ετσι ρε Ελλαδαρα με τους didiδες σου…Εξαγουμε και το προιον μας στο εξωτερικο…χαχαχα…!!

Εγώ πάντως αν κάνουμε κανένα ομαδικό “ντού” απο δώ είμαι μέσα (ούτως ή άλλως εκείνες τις μέρες θα είμαι Σέρρες,ένα τσιγάρο δρόμος:p )

Προφανώς ψήνομαι ! Τραινάκι να υποθέσω, Ε ? :slight_smile: niiiiice ! :wink:

ναι μην φας που αυτο με τους διαχωρισμους ειναι ιδεα της didi στο εξωτερικο το κανουνε χρονια αφτο

Παιδες επιβαλλεται εκδρομουλα ετσι?να ρωτησω χρειαζεσαι διαβατηριο για Βουλγαρια?

Σε ολες τις χωρες τις ΕΕ+Ελβετια (νομιζω και Νορβηγια) μπορεις να ταξιδεψεις και μονο με την ταυτοτητα.:wink:

Porcupine Tree will be headlining the second stage on Friday, 30th May at the Pinkpop festival in the Netherlands, playing immediately before Metallica appear on the main stage. More information on the full line up for the festival and where to get tickets at their website.

8O 8O 8O

Αυτά είναι!!! Ζηλεύω σαν τρελή!!!

:frowning:

Κάποιοι θα “ναυλώσουν” πολύ άσχημα με αυτό:
(σας βλέπω όλους για Πολωνία και Τσεχία…
METALLICA has issued the following update:

“This time in English… we’re psyched that our friends in MACHINE HEAD have said ‘yes’ to more fun and games following the good times that were had by all at Wembley last summer. They will play with us in Chorzow, Poland and Prague, Czech Republic for the two headlining shows on the first part of our summer European vacation. The remaining dates in May and June are festivals with tons of other cool bands. As usual, there’s more to come…”

Μόνο αν έχεις καινούργια ταυτότητα. Με τις παλιές δεν ισχύει.
Απλά, πας και βγάζεις διαβατήριο και ησυχάζεις.

Ειχα πάει Βουλγαρια για 1χρονια…

Με καινουρια ταυτοτητα εισαι μια χαρα :slight_smile:

Metallica με Machine Head !!!

Αυτό θα είναι live.

= Σπασμένοι σβέρκοι και κόκαλα. :smiley:

Όχι, φίλε. H Βουλγαρία είναι στην Ευρωπαϊκή Ένωση, ταξιδεύεις μόνο με ταυτότητα. :slight_smile:

Εξαρταται ποιες εννοεις καινουργιες! Αυτες που εχουν και σε λατινικους χαρακτηρες τα στοιχεια! Εγω το 2004 την εβγαλα και νο προμπλεμο.:wink:
Παλιες θα πρεπει να λες εκεινες που ειχαν και το δακτυλικο αποτυπωμα ε? Γιατι απο τοτε νομιζω εχουν βγαλει δυο διαφορετικες.

Ξερετε τπτ για το διδυμο Metallica/Machine Head?Υπαρχει περιπτωση να ερθουν Αθηνα? :-k

νεα ημερομηνια 20 Ιουλιου Ριγα , Λετονια…

http://www.metallica.com/page.asp?id=13367

γαμω την τυχη μου μεσα#-o

επειδή ξεμπέρδεξα με την σχολή, κανονίζεται ταξιδάκι πράγα metallica με machine head δεν χάνεται…
παρήγειλα εισητηριάκια και περιμένω να έρθουν…:smiley:

Πωωωωωωω φιλεεεεεε…Καλη διασκεδαση man αν και ειναι σιγουρο οτι θα περασεις γαματα… :smiley: :thumbup:

thanx ρε defix!κάτσε να πάω με το καλό και θα σου στείλω φώτος να έχεις να πορώνεσαι!