Metallica Video Game!

Ναί έγινε και αυτό! 8O , οι Metallica είναι έτοιμοι να κυκλοφορήσουν ένα video game! 8O 8O .
Να μην λέτε ότι τα βγάζω από το μυαλό μου, τσεκάρετε λίγο http://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/metallica_video_game.html

Από ότι διάβασα σε κάτι ξένα φόρουμ το παιχνίδι θα λαμβάνει δράση σε έναν κόσμο μετά από έναν καταστροφικό πόλεμο και θα υπάρχει μια αναστάτωση κτλ… και θα περιλαμβάνει παλαιά και σύνχρονα όπλα. :o

Την έκανε πάλι ο ‘‘φτωχούλης’’ Ulrich, ακόμα και εμέις οι harcore fan τους δεν μπορούμε να το διαψευσουμε τώρα πως αυτό δεν γίνετε για τα λεφτουδάκια.

Anyway, το παιχνίδι να είναι καλό και χαλάλι τους και αυτήν την φορά! :twisted: :smiley:

hahhaha se ligo “kartoules” metallica… [kati opos kartes pokemon!!] :P:P

Και album για να τις κολλαμε :!: και οτι εχουμε διπλο να το ανταλαζουμε μεταξι μας…
:lol: :lol: :lol: :lol:
Και μετα και κουκλακια για να τα βαζεις στο αμαξι…(οπως ειναι αυτα τα σκυλακια που κουνιεται το κεφαλι τους) :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά τώρα, αυτά τα κουκλάκια που λες υπάρχουν και μάλιστα στην ταινία τους ο Τζέημς παίζει με ένα κουκλάκι που αναπαριστά τον ίδιο να κάνει headbanging! 8O Μήπως ξέρετε που θα πουλάνε τέτοια κουκλάκια? (Σοβαρά μιλάω) :?

Σοβαρά τώρα, αυτά τα κουκλάκια που λες υπάρχουν και μάλιστα στην ταινία τους ο Τζέημς παίζει με ένα κουκλάκι που αναπαριστά τον ίδιο να κάνει headbanging! 8O Μήπως ξέρετε που θα πουλάνε τέτοια κουκλάκια? (Σοβαρά μιλάω) :?[/quote]

επειδη αλλη μια κολλημενη (εγω)εψαχνε τι ιδιο πραγμα σε πληροφορω οτι δεν υπαρχει κατι διαθεσιμο στην αγορα στην Ελλαδα.Ισως και παλι ισως μονο μεσω net…Παντως αν βρεις κατι πιο πρακτικο πες μου και εμενα… :wink: