Mgmt - 8/9/2009, τεχνόπολις

Να ένα ωραίο νέο για μετά τις διακοπές…

http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=15145

http://www.mixtape.gr/t.asp?sub=1&sec=1&uid=2535

πφφ παιζει ναχω μολις φυγει!

Πολύ όμορφα!! :slight_smile:

Πουφ θα γραφω διαγωνισματα απο τις 3/9-10/9 !!! Αλλα θα παω:D

Πολύ ωραίο το λάιβ…Μάλλον Θα τιμήσω την Τζος Στόουν όμως περισσότερο και όχι τους MGMT…

Έχω πωρωθεί τρελά τελευταία μαζί τους, αλλά live τι ακριβώς κάνουν? :stuck_out_tongue:

Tραγουδανε με καπες! 8)

Νταξει, μια φορα το κανανε, αλλα γαμαει :stuck_out_tongue:

Επ,χομπιτς!

Μου αρέσει που πόσταρα για τους MGMT που είναι απο τα αγαπημένα νέα γκρουπάκια και δεν αναφέρθηκα καθόλου στον David Byrne των τεράστιωνTalking Heads. Μπραβο μου…
[-X[-X #-o#-o#-o

yihaaaa:D

εκεί θα μαστέ σίγουρα…with or without you κύριος:p αλλά μπορείς να πας και λίγο αργότερα στο term σιγά δεν θα χάσεις και τπτ:roll:

Μόνο σε εμένα φαίνεται ότι τα 40 ευρώ είναι πολλά ??

είναι παρά πολλά όχι απλώς πολλά…θα το σκεφτώ καλά πριν πάω και αν παω αν θα δώσω και 40αρι η απλά θα πάω απέξω και ότι γίνει:p

Για πείτε εντυπώσεις και για εμάς που δεν πήγαμε; :oops:

Γιατί και εμείς που θέλαμε να πάμε, πήγαμε? Το ξέχασα εντελώς, κρίμα…

Δεν πήγα, αλλά άκουσα από πολλούς (όχι φανατικούς βέβαια -να λιώνουν δηλαδή για τους μγμτ-, αλλά που τους ακούνε ωστόσο) ότι ήταν απίστευτα βαρετά και τσάμπα τα 45 εβρά που έδωσαν…

κάτα τη γνώμη μου δεν περίμενα και κάτι καλύτερο…

Το ίδιο και εγώ, ξεχάστηκα εντελώς αν και δε θα πήγαινα μάλλον…
Τώρα συνειδητοποιώ γιατί δεν έβρισκα με τίποτα χτες να παρκάρω χαμηλά στο θησείο…#-o

Για αυτους που πηγαν να ακουσουν τα δυο χιτακια τους η υπολοιπη συναυλια ηταν βαρετη αλλα για αυτους που γουσταρουν μουσικη γενικοτερα ηταν πολλη καλα.

λωλ, τοσο καλα?

θα σας βριζει παλι ο αδερσαηντ.

φτου σας φτωχο αλτερνατιβ κοινο, φτου σας

εδιτ: το ματι μου

Ήταν πολλά τα λεφτά ρε παιδιά… Κι εμένα μ’αρέσει το γκρουπάκι, αλλά…

(βάσει των lives που ψήνω να πάω)

Candlemass: 35 euro

Amorphis: 30 euro

MGMT: 45 euro; Μέλι έχουν; Ένα δίσκο έχουν όλο κ όλο ενώ τ’άλλα είναι φτασμένα groups! Ας χαλαρώνουμε λίγο… [-X