Mike Patton/Merzbow/Acid Mother Temple @|Lycavhtos 5 Iouliou

:cry: :cry: :cry:

Ο Βοzzio σκοτωνει αλλα ρε γαμωτω ηθελα Dave.

Bozzio gamei k allwste lombardo tha doume me slayer ligo argotera…:stuck_out_tongue:
paizei na nai ap ta korufaioa live fetos!!!

AMAMAAMAMAMAAM

AMAN!!!

__Bozzio? AAAAAAAAAAΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

ekleisan kai ENSLAVED sto festival!!!
mazi me allo onoma pou tha anakoinothei syntoma tha oloklirothei to line up.
wazzzuuuupppp!!!

Φερτε και Burzum ρε να γουσταρουμε… :twisted:

Τι λες τωρα?Αυτα ειναι.Γαμω.

simfona me to avopolis to idio “paketo” tha paixei k saloniki!
super :slight_smile:

http://www.avopolis.gr/live/detail.asp?offset=9697

Διάβασα πως ο patton ζήτησε να παίξει μαζί με τον Merzbow με τον οποίο παλιά είχαν μια μπάντα. Αυτά είναι…

eixa na neuriasw etsi apo tote pou akyrwthike to Rockwave 2002…
Krima kai eixa ftiaxtei gia ton Patton
Η Clip Art και το G FEST ενημερώνουν το κοινό πως το πρόγραμμα της Τρίτης 5 Ιουλίου μεταφέρεται στο bios λόγω χαμηλής προπώλησης…
Την Τρίτη 4 Ιουλίου θα παίξει ο Peter Murphy και ο DJ Spooky και την Τετάρτη 5 Ιουλίου οι Merzbow vs Stephen O Malley και Acid Mothers Temple.
tha pw kamia varia kouventa…

Όχι ότι δεν το περιμέναμε κιόλας…
Έτσι όπως τα 'χουν κάνει, δεν υπήρχε κι άλλη λύση.

Κι εγώ γι’αυτούς θα πάω. Τους είχα χάσει την τελευταία φορά που έπαιξαν μαζί με τους θεούς Ruins, και αυτή η ανακοίνωση με χαροποίησε πάρα μα πάρα πολύ!

Acid Mothers και O’Malley μαζι!!! καλη φαση…

Που ειναι το Bios ρε παιδια???

ti na poume ki emeis pou irthame apo thessaloniki exodas kanonisei ta pada meres prin klp klp-skata na fane autoi pou prepei :evil:

Αυτο μας αξιζει.Αντε να ξαναπαμε για πολοστη φορα Theater Maiden Ferdinand και Moby.Ολο τα ιδια και τα ιδια.

__Ξέρω, έχετε πικραθεί (ακόμα κι εγώ νευρίασα, που δε θα πήγαινα στη συναυλία για οικονομικούς λόγους, όπως δεν πήγα Kansas), αλλά ξεκολλήστε λίγο!!

__Εκτός απο τους γνωστούς παράγοντες (γαβ), φταίει και κάτι άλλο. ΣΕ ΠΟΣΣΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΪΜΕΝΟΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΦΙΛΟΙ;! Δεν είναι μόνο οι Maiden, φέτος έχουν έρθει “όλοι”!! Απο Ennio Morricone μέχρι και 'γω δε ξέρω ποιός! Και όσοι ακούνε ροκ δεν ακούνε μόνο ροκ, το ίδιο και για όσους ακούνε metal! Εγώ π.χ. μπορεί να ήθελα να πάω να δω και την Patti Smith και τους Βάια Κον Ντιος και τους Dream Theater και τους Queens of the Stone Age και στον Μορικόνε και σε μία συναυλία στο Ηρώδιο που θα τραγουδίσουν τα τραγούδια και χωροδιακά απο την τριλογία του “Αρχοντα των Δαχτυλιδιών” που να πρωτοπάω;

__Αν υπήρχε καλύτερη κατανομή και δεν έρχονταν όλοι σε τρεις μήνες, θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα!! Βέβαια, όχι τόσο διαφορετικά όσο θα θέλαμε, γι’ αυτό πρέπει ν’ αλλάξουν πολλά, πάρα πολλά… τα ξέρετε (γαβ-γαβ). :wink:

Νομίζω ότι ακυρώθηκε και ο Merzbow. Αν ισχύει αυτό ο O Malley τι θα κάνει? Σε λιγότερο από 2 ώρες θα δούμε live. Cheers

Οι acid τα σπασανε.Δεν ειχα ξανακουσει και ομολογω οτι ντρεπομαι.Ηταν απιστευτοι οι Ιαπωνες.Αλλα ο ηχος.Παναγια μου τι ηχος.Τα αυτια μου ακομα βουιζουν.Απαραδεκτος.

Σ’ευχαριστώ αδερφέ για το ενδιαφέρον…Life sucks

Τι ακυρίλα!!!Δεν είδαμε Fantomas, Merzbow και O Maley!
Τελικά μόνο Acid είδα, που έχω ξαναδεί και εντάξει την προηγούμενη φορά έπαιζαν για 3 ώρες, οπότε μπορείτε να φανταστείτε…!