Mike Patton/Merzbow/Acid Mother Temple @|Lycavhtos 5 Iouliou

Mike Patton/Merzbow/Acid Mother Temple
tha paixoun sto lycavhto stis 5 iouliou!
apisteuto gia ellada!
mpravo astra!
eimai hdh ekei!

Μαλακία που έχασα τον Πάτον στο ΑΝ, δεν χάνεται τώρα.

Αυτα ειναι.Patton.Απο τους μεγαλυτερους καλητεχνες των '90.Λυποθιμιστε κοριτσοπουλα.Ακους Αννουλα μου?Γρρρρ.

Καλος ο Patton δεν λεω , αλλα εγω θα παω standar για Acid Mothers Temple…

egw metanoiwsa pou dn phga AN k twra eimai hdh ekei!
o patton einai theos! :twisted:

__ΕΛΕΟΣ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ?!!

__Φτου, φτου και πάλι φτου…! Θεσσαλονίκη τίποτα ε; Αχχχχ! Ααααχχχχχ!!

__Επειδή μόνο τον Patton ξέρω, μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει για τους υπόλοιπους; 8)

Είχα πάει στους Acid Mother Temple τον?Οκτώβρη/ Νοέμβρη πότε ήρθαν στο ΑΝ?
Καλά παιδιά τι να σας λέω? Παίζανε για 3 συνεχόμενες ώρες, επειδή την προηγούμενη είχαν παίξει μόνο μισή και μας το χρωστούσανε!
Οι Ιάπωνες τα σπάνε, είναι τέλειοι!!!

Για τον Mike Patton???.?..τι να πω η δόλια η γυναίκα???
Faith No More, Fantomas, Lovage, Mr Bungle, Tomahawk (!)
Ο άνθρωπος είναι α π λ α Θ Ε Ο Σ !!!

Είναι η φωνή που κάθε αυτί θα ήθελε να του ψιθυρίζει
Είναι η χροιά που κάθε τραγούδι θα ήθελε να φιλοξενήσει
Είναι το ταλέντο που κάθε καλλιτέχνης θέλει να κατέχει
Είναι Ο ΑΝΤΡΑΣ που κάθε γυναίκα θα ?θελε να έχει??

Αααααααααααααααααχ!!!
Τι μου κάνατε βραδιάτικα!!! :oops:

-Αργεί η 5 Ιουλίου???
-Αργεί!

Γι? αυτό κορίτσια πάρτε μια γεύση (ή αλλιώς δουλειά για το σπίτι) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


OooohhH God


Yeeees


Now I’m in loooove

Special thanks to UnHoLyMaRtYr (που βοήθησε στο ποστάρισμα των φωτο)

Χαχαχαχ ο Τζώνυ Ντεπ.

Τρελό αγόρι ο Πάττον πλάκα πλάκα αλλά δεν είναι Τελίσβας. :oops:

Shadowcaster οι Acid είναι πολύ καλοί, είναι Ιάπωνες, είναι πάρα πολλά άτομα (έχω ακούσει) και κάθε φορά έρχονται και διαφορετικοί με καποιους στάνταρ βέβαια! Παίζουν με θόρυβο στις κιθάρες και πολύ πορωτικά reefάκια! Παίζουν κι εκείνο το πραγματάκι με τα κουμπάκια που βγάζει θορύβια(μαμωτο, πως το λενε)Έχουν και κάποιες χαλαρωτικές στιγμές με 3πλά φωνητικά(σε παραδοσιακό τους στυλ) που μετατρέπονται σε δυνατά και σε στέλνουν! Τώρα δεν ξέρω ποιοι και με πόσα όργανα θα έρθουν.
Μπασίστας-δεν προλαβαίνεις δάχτυλα, ωραία φωνή, πολύ χιούμορ
Κιθαρίστας-τρελό ποζέρι, με λίγα πράγματα κάνει τα απίστευτα
Ντράμερ-Ένα πλασματάκι 1,50 μέτρο, με ένα μόνιμο βλέμμα της αγελάδας και…προσκυνείστε!!! Είναι κορυφαίος!

Τους Merzbow ακουστά τους έχω ρε μαμώτο, για θυμίστε λίγο!

Vasika den tha erthei monos tou o Patton, alla oi FANTOMAS.
O Merzbow (Masami Akita) einai apo tis megalyteres noise morfes ton teleftaion 20 xronon. Enas apo autous pou kathorise to eidos.

Super!

Οι κινεζοι παιζουν ψυχεδελειες με παρα πολλα στοιχεια απο τα 70’ς. Περιεργες τοπικες τους μελωδιες, πολλα synths, φασαριες και effects στις κιθαρες, και αρκετα solos.Αν γουσταρετε την πρωτη εποχη Floyd, Iron Butterfly, Electric prunes αλλα και Ozric Tentacles κτλ ,θα παθεται πλακα…

Super duper.Γαμω.Και εγω δε τα ηξερα τα αλλα γκρουπ και χαρηκα πολυ με αυτες τις κρητικες.Ακου εκει παιζουν σαν τους Οzric.Kαι γαμω.

Στην ιδια φιλοσοφια βαδιζουν αλλα δεν ειναι τοσο ηλεκτρονικοι.Πιο 70΄ς φαση

Lol iapwnes oxi kinezoi!
Oi acid tha erthoun OLOI gia th sunaulia…
O patton ontws tha erthei me fantomas opws eixe uposethei stous fans tou sth sunaulia tou An!
Gia merzobow twra ti na pw?Oti einai enas mousikos pou exei vgalei panw apo 450 diskous mexri stigmhs?
A auto me ta koumpakia pou les legete “suxnothtes”!!! :wink:

Συχνοτιτες λεγoντε αυτες που διαχειρηζεται το μηχανιμα.Το οποιο λεγεται synthesizer :roll:

Thanx όπως και να λέγεται Lycanthroat_ και καλως όρισες με ένα πάρα μα παρα πολύ ευχάριστο νέο!!!

Α!Και ο Merzbow να’ χει βγάλει 450 δίσκους, να έχει τόσο ενδιαφέρον ως η μία απο τις μεγαλύτερες noise μορφές των τελευταίων 20 χρόνων και να έχει καθιερώσει το είδος και εμένα απλά να μου λέει κάτι το όνομα;
Ντροπή μου :x

PS: Καλως όρισες κι εσύ NoForm :slight_smile:

Συχνοτιτες λεγoντε αυτες που διαχειρηζεται το μηχανιμα.Το οποιο λεγεται synthesizer :roll:[/quote]

xaxaxaxaxa nai ok katalaves ti ennoousa pantws!
azza thankies…

Κανένα κοριτσάκι δεν έχει ποστάρει όμως εδω μέσα!
Τι στον αγύριστο;(χεχε μ’ αρεσουν αυτές οι εκφράσεις) Απαρατήρητο πέρασε το Sex Symbol που ακούει στο όνομα Mike Patton του οποίου τις φωτο πόσταρα στην πρώτη σελίδα;

thanks Azza!

drums stous FANTOMAS den tha einai o Dave Lombardo (tha einai se tour me SLAYER) alla o polys Terry Bozzio (Frank Zappa, Steve Vai klp).

episis tha paiksei mazi me MERZBOW o Stephen O’Malley (SUNN O))), KHANATE, LOTUS EATERS). o MERZBOW tha exei kai xehoristo set monos tou vevaia.

prin tous FANTOMAS mallon (lew mallon…) tha anoiksei allo ena megalo onoma ekpliski pou mazi me MERZBOW, ACID MOTHERS TEMPLE, S O’MALLEY tha simplirosei to line up.