Mini bio

Come on come on love me for the money
Come on come on listen to the moneytalks

the claim is on you the sights are on me

Ντάξει, σε αντιπαθούσα… Τώρα σε λατρεύω![/quote]

Τι λες ρε… Ο Sakis είναι μορφή… Τα έχουμε πει ξανά αυτά…

[/quote]

Wanna have your’s ass spunked? punk!

Και ναι γεννήθηκα κ δεν φύτρωσα… :D/
Ζώδιο : Δίδυμος με οροσκόπο Σκορπιό [άστα να πάνε , κ να μην ξαναγυρίσουν]
Ίσως αυτό φταίει που ξενερώνω τόσο εύκολα για πολλά κ για πολλούς… :?
Επάγγελμα φοιτήτρια, προς το παρόν [ευτυχώς [-o< ]
Έχω αδυναμία στις Σκανδιναβικές χώρες κ την Σκοτία…ειδικά στον ανδρικό τους πληθυσμό :oops: , κ ευχαρίστως θα μετάκομιζα κ αύριο …για αυτό υπάρχει άλλωστε το παρόν για να “δουλέψουμε” για το μέλλον :-k
Λατρεύω τα λογοπαίγνια…αλλά κ τις σταράτες κουβέντες…Εκτιμώ την ειλικρίνεια κ την σοβαρότητα [μόνο όταν αυτή απαιτείται :x ]
Αυτά δεν ξέρω τι άλλο να πω…Τα υπόλοιπα θα τα μάθετε από το βιβλίο μου! :roll:

Eγώ πάλι φυτρώσα (ως συνήθως φυτρώνω εκεί που δεν με σπέρνουν)
Αιγώκερος στο ζώδιο, είμαι αρκετά δύσκολος άνθρωπος
παιρνω πτυχιο σε 11 μηνες και μετά θα κάνω καρίερα ως βάρος στην κοινωνία, και σκοπεύω να ακολουθήσω τις χρήσιμες συμβουλές της φίλης Χριστίνας! [size=1](σχετικά με τον οικογενειακό προγραμματισμό)[/size]

Τι συνδυασμός είναι αυτός αγάπη μου;

Που χάθηκες εσύ μανάρι;

Ντάξει, σε αντιπαθούσα… Τώρα σε λατρεύω![/quote]

θελω να σου πω απλα οτι δεν ειμαι gay… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

[quote=“Lizard_Queen”][size=6]…εσείς in a few words…[/size][/για σενα ομως δεν μας ειπες τπτ… :?: :?: :?: :?: :?:

Πάρθενος (Στο Ζώδιο) με ωροσκόπο Σκορπιο…

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΧΑΝΙΑ…ΕΠΛΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ(ΤΟ ΠΟΛΥ) ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΝΩ…ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΑ ΕΡΗΜΑ ΧΑΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΕΙΜΕΡΙΑ ΝΑΡΚΗ ΤΟΥ…

ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΣΤΗ ΠΟΛΗ…

[quote=“Turin”]
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΧΑΝΙΑ…ΕΠΛΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ(ΤΟ ΠΟΛΥ) ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΝΩ…ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΑ ΕΡΗΜΑ ΧΑΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΕΙΜΕΡΙΑ ΝΑΡΚΗ ΤΟΥ…

ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΣΤΗ ΠΟΛΗ…[/quote]

Αμα σου πω ότι σε ζηλεύω, θα με πιστέψεις;

ki egw

Δυστυχώς δεν δίνω ουτε Παννελήνιες (για να ξεμπερδεύω) ούτε είμαι φοιτήτρια!
Πάω ακόμα Β λυκείου και αναρωτιέμαι τι σημαίνουν αυτά τα sweet sixteen…
Τέλοσπάντων…δεν θέλω να φανώ απαισιόδοξη γιατί δεν είμαι στην πραγματικότητα!
Ζω στην Θεσσαλονίκη και δεν την αλλάζω με τίποτα…Τραγουδάω με κάτι παιδιά και στον ελευθερο χρόνο μου κάνω οτιδηποτε άλλο εκτός από διάβασμα! :?
Μ’αρέσει πολύ να γελάω και να κάνω ό,τι βλακεία μου κατεβαίνει χωρίς να με πολυνοιαζει τι λενε οι αλλοι!..η μουσική είναι η μισή ζωή μου…τώρα για την άλλη μισή αφηνω ένα περιθώριο!.. :roll:

Πολύ ύποπτο αυτό το τελευταίο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

… :roll: γιατί??..

… :roll: γιατί??..[/quote]

Όλα εξαρτώνται από την εξωτερική σου εμφάνιση. Δείξε μας φωτό σου και θα σου πως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

… :roll: γιατί??..[/quote]

Όλα εξαρτώνται από την εξωτερική σου εμφάνιση. Δείξε μας φωτό σου και θα σου πως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: μια καλλιτεχνικότατη photo, μια εντελώς καμμένη φάση στη 3ήμερη…[size=6]λοιπόν?![/size]

Gia na se do tora teli…