Mini bio

[size=6]…εσείς in a few words…[/size]

Ζώδιο : Καρκίνος
Οικογεν. Κατάσταση ¨: 3 γάμοι -1 κηδεία
Χόμπυ : Party Animal ? Καφεδιές
Aτάκες :Open your Mind & Mind the Gap, so Living on the edge…,
Everyday for us something new because a Revolution Calling… :D/
Θα θελα να είμαι : Bob o Σφουγκαράκης ,ο τετρσγωνοπσντελονής

δινω πανελληνιες

Χε καλό θεματάκι
Γεννήθηκα την χρονιά του “Back In Black” αν αυτό (μου) λέει κάτι.
Ζώδιο: Dreamer
Τύπος: οι φίλοι με φωνάζουν φανατικό (και όχι με ομάδες ή μουσική) επειδή είμαι λίγο κυνικός λέει.
Οικογενειακή κατάσταση: Μ΄ αρέσει η Βερονίκη!
Πρόβλημα: Μένει στα Γιάννενα!
Χόμπυ: Βότκα, τσιγάρο, 80s metal, πιάνονται αυτά?
Προτεραιότητες:
Βραχυπρόθεσμες- Να ξαναπάω Γιάννενα και στις 17 του επόμενου μηνού να δω Riot :wink:
Μακρυπρόθεσμες- Τι είν’ αύτό? :-s

nai, alla tha exeis kai tetragwno kwlo!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a…

nai, alla tha exeis kai tetragwno kwlo!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a…[/quote]

τότε θα “γωνιάζει” και καλύτερα…
rainbow, περιμένω ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ απάντηση…

eimai thea, me sxizofreniki eksypnada(afto to teleftaio to akousa prosfata…den einai kako)…mou aresoun ta lefta kai den pistevo se kanenan theo-o kalyteros syndyasmos pistevo…didymos me oroskopo leonta(opoioi gnorizoun, mporoun na katourisoun ta pantelonia tous :smiley: )…

nai, alla tha exeis kai tetragwno kwlo!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a…[/quote]
τότε θα “γωνιάζει” και καλύτερα…
rainbow, περιμένω ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ απάντηση…[/quote]
Πάντως εγώ μιά χαρά τον βλέπω…χα…χα…χα
Αλλωστε τα σφουγγάρια ,μη ξεχνάμε ,τρανσφορμάρονται…

Θα έλεγα ωραίος πισινός… αλλά είδα αυτό το mano… (bliah!) και… anyway :lol:
Αλλά ΟΚ… καλός αντιπρόσωπος :smiley:

Γεννήθηκα 2 φορες τον μαγικό αριθμό (όποιος το βρει κερδίζει μαλλί γριάς) χρόνια μετά τον James (τι ποιον James??? τον Hetfield φυσικά!). Τα υπόλοιπα από κοντά (ποτέ δεν σας βρίσκω στα meetings… επίτηδες με στήνετε;;; )

ωραίος λοςκο…καταπληκτικος…ναι, με χαλαει και μενα το λογοτυπο…αλλα αυτο το παραμεριζουμε, ετσι δεν είναι? και κανουμε την “δουλεια” οσο καλυτερα για ΟΛΟΥΣ!!!

Kai esy didymaki eisai poulaki mou?? Ama krinw apo tin dikia mou exwfrenikh eystrofia(poo poseria! :lol: ) tha prepei kai esy na exeis mia axiologh posothta nohmosynhs… :lol:

nai, alla tha exeis kai tetragwno kwlo!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a…[/quote]
τότε θα “γωνιάζει” και καλύτερα…
rainbow, περιμένω ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ απάντηση…[/quote]
Πάντως εγώ μιά χαρά τον βλέπω…χα…χα…χα
Αλλωστε τα σφουγγάρια ,μη ξεχνάμε ,τρανσφορμάρονται…
[/quote]

ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙ!!!

Mία από τα ίδια…

Γυναίκα: Δίδυμος
Κόρη: Σκορπιός
Λοιπά: Ζωδιακός κύκλος
Εγώ: Καρχαρίας

nai, alla tha exeis kai tetragwno kwlo!!! xa.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a.x.a…[/quote]
τότε θα “γωνιάζει” και καλύτερα…
rainbow, περιμένω ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ απάντηση…[/quote]
Πάντως εγώ μιά χαρά τον βλέπω…χα…χα…χα
Αλλωστε τα σφουγγάρια ,μη ξεχνάμε ,τρανσφορμάρονται…
[/quote]
ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙ!!![/quote]

Σε αποκλειστικότητα, merchadise απο το επερχόμενο fanclub του…

Το μαστίγιο είναι δώρο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επίσης διατίθενται δωρεάν αγοράκια για κάθε γούστο, με μόνη προυπόθεση να γραφτείτε στο club και να δοκιμάσει πρώτος ο πνευματικός ταγός…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κατι μπορει να μαθετε για μενα απο εδω…

Ντάξει, σε αντιπαθούσα… Τώρα σε λατρεύω!