Mini bio

χμμμμμμμμμμμμ
εισαι σιγουρος για αυτο???
ας απαντησει και καμμια γυναικα…μερικες (υπο προυποθεσεις) το ζητανε στον οργανισμο τους και …

Εγώ ο καημένος, μέχρι και στο ζώδιο αναποφάσιστος είμαι!!! :frowning: :smiley:

Γεννήθηκα την ημέρα που είναι η αλλαγή του Λέοντα με Παρθένο και αλλοί με λένε Λέων και άλλοι Παρθένο.

Συνήθως κρατάω ότι μου αρέσει από τις προβλέψεις 8)

'Εληξε?!..χχχμμμμμ…θα δείξει… :roll:

ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΟΣ ΚΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ…άντε μην σας βαρέσω τώρα…

Καημένε Angel_in_Black ούτε να γράψεις καλά το ζώο μου δεν μπορείς :cry:
Μα τι κακό σου έχουμε κάνει? 8O 'Οχι ότι θα το μετανιώσουμε κιόλας , άλλωστε είμαστε δίκαια πλάσματα…οι Δίδυμοι…όταν το φεγγάρι είναι γεμάτο… :roll:

Χμου…

Αντιρρήσεις μπορούμε να φέρουμε?

(Αγνοώ τα μικρά γραμματάκια γιατί έχω και μυωπία!)

Κρίμα ρε… Δεν σε είχα για gay…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μήπως να γράψουμε εμείς το mini bio του Αντρέα?

Δεν νομιζω να τα καταφερετε … γιατι πολυ απλα μονο ενα ατομο μπορει να περιγραψει τον χαρακτηρα μου με επιτυχια. Παντως προσπαθειστε αν θελετε εχω περιεργεια να δω αν με εχετε καταλαει καθοτι ειμαι μεσα σε αυτο το φορουμ μια παρεξηγημενη προσωπικοτητα.

Μαρακι μπορει να εισαι δυδιμακι
αλλα εγω σε αγαπαω
μωρη !!! :smiley:

Κολλησες μωρη λουκια με τον αναπτηρα του σπηλιοτωπουλου … ε ναι λοιπον αφου μου τους δωσανε τους πηρα , τι να κανω να προσβαλλω τον κοσμο δεν μου παει .

Εγώ πάντως που τον γνώρισα. Καμμία σχέση είναι γαμώ τα παλικάρια… Τρελοκομείο εντελώς

Ειδικά σε ένα πάρτυ που είχε κάνει…Birthday νομίζω ότι ήταν…όπου έγινε τύφλα κ τραγούδαγε ασταμάτητα…

Angel_in_black…εμείς να σε ψυχολογήσουμε , τα χάπια θα μας τα κάνεις δώρο μετά?
Λαβ γιου του και ας είσαι σκορπιός!

Βασικά δεν μπορώ να υπονοησω κατι διοτι δεν σε ξέρω…ο τρόπος εκφρασης σου ομως μου θυμησε το χοροπηδιχτο ελαφακι, για αυτο το εκανα post!.. :roll:
ε και μετά σκεφτηκα “μονο μια σκέτη εικόνα?!” οποτε έβαλα κ τα γελακια!.. :stuck_out_tongue:

poios einai diddymos edo mesa e?
pantos ap oti vlepo exoume arketous didymous edo mesa…ki esy metalaw sto club mas?teleia!..oi didymoi einai oi kalyteroi antres ever…paneksypnoi me monadiko humor! oi ypoloipoi erxeste defteroi…kai oi parthenoi teleftaioi, giati eiste tinga sto provlima…personal experience!

αν επεσες σε προβληματικους παρθενους, τοτε ειναι οντως ασχημο.
ΑΛΛΑ, μετα τα 30 παιρνεις τα χαρακτηριστικα του ωροσκοπου σου. Ο δικος μου ειναι Σκορπιος…και ηδη αυτο το εχω διαπιστωσει.

Οι γυναίκες Δίδυμοι είναι όντως οι καλύτεροι. Οι άνδρες Δίδυμοι είναι οι δεύτεροι καλύτεροι. Υπάρχουν καλύτεροι απ’ αυτούς. Δεν χρειάζεται να πω Χριστινάκι… Ξέρεις εσύ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ma oloi oi parthenoi einai provlimatikoi, gynaikes-antres.exoun taboo kai komplex…ksereis se posous exo systisei psyxologo? :smiley:
esy tora na po oti sothikes??? de ksero…alla sigoura eisai se kalyteri fasi apo oti prin :smiley: :smiley:

ενα “taboo” εχω μονο…θα στο πω μονο σε πμ.

[size=6]Μην τα συζητάτε…ΤΡΑΓΙΚΗ εμπειρία οι παρθένοι!!![/size] :?

ego ksero enan antra pou einai kalyteros apo olous tous antres didymous…!!! afton pou agapo poly kai o rolos tou stin zoi mou einai polyplevros…apo erota mexri aderfikotita…
alla…oi didymoi antres einai oi monoi pou symplironoun tin skepsi mou…

tha perimeno…exo kai tilefono psyxologou…hahahahhaha