Moby 23/6 - Θεσ/νίκη, Θέατρο Γης

Μια μέρα μετά το Ejekt Festival το ψυχάκι Moby θα εμφανιστεί και στην συμπρωτεύουσα.

Θα προσπαθήσω να τιμήσω αν και πολύ δύσκολο

Υ.Γ. δεν αναφέρω το live της Αθήνας γιατί περιλαμβάνεται στο Ejekt

Έλα ρε, ο Μόμπυ? Φοβερός τύπος, φιλοσοφημένη στάση ζωής και γενικά μουσικός που ψάχνεται με τους ήχους.

Θυμάμαι τον είχα δει 2 φορές: μια σε ένα rockwave, νομίζω το 96 ή το 99 στη Φρεατύδα (απαράδεκτο μέρος για φεστιβάλ!!!) και την επόμενη χρονιά στο Ρόδον. Μικρός θεούλης! Και είναι κάποια χρόνια που έχει να ρθει (3-4 νομίζω).

Ηταν στο Rockwave του 09 (?) με Placebo, Gogol Bordello κτλ
Φανταστικος απλα λαιβ, να πατε οσοι μπορειτε:):slight_smile:

To πρωτο μου Rockwave ! Ειμουν ενας σπορος με την big sis του :lol:
Και ηταν 1998!

Απολαυστικος κ ανεβαστικος ο Μοβυ!

και ο Moby φετος??!! τι θα γινει ρε παιδια?? παιζει να το ριξω σε αλτερνατιβιες φετος το καλοκαιρι! :stuck_out_tongue:

ισως τον τιμησω. χλωμο παντως. αλλα κατι θα κανω. :-k

40 το εισιτήριο από ticketarena

καλη φαση, θα ναι πολυ ωραιο λαηβ και για να ειμαι ειλικρινης περιμενα να 'ναι παραπανω απο 40 ευρω το εισιτηριο. Με το χωρο τι παιζει? Δεν εχει τυχει να ξαναπαω θεατρο γης.

Μια χαρα ειναι ο χωρος γενικα.Ομορφο θεατρο.

Αντε, να ξαναπαω στον γκαντεμη γιατι τον αγαπω8)

το θεμα ειναι να μην ειμαστε ο ενας πανω στον αλλο, επειδη μομπης ειν αυτος και σιγουρα θα μαζεψει παρα πολυ κοσμο.

Σκορπιονς και james δεν ειναι,οποτε δεν παιζει να ναι ετσι η φαση.Ειναι αρκετα μεγαλο ωστοσο.

Δεν μπορεί να γεμίσει ο Moby το θεατρό γης?
Εγώ πιστεύω ότι θα γίνει σολντ-αουτ άμεσα.

συμφωνω!
πραγματικα πολυ ανεβαστικος! υπεροχος ο γκαντεμακος π ειπε οτι δεν βρεχει στην ελλαδα και ανοιξαν οι ουρανοι προπερσυ 2 μερες στο rockwave και πνιγηκε το φεστιβαλ

αλλα ειλικρινα οσοι αγαπατε την μουσικη θα χαρειτε ΠΟΛΥ αυτο το live! ο ανθρωπος ειναι απιστευτος… και οι συνεργατες του ειναι ενας και ενας. Δεν ειναι τυχαιοι…

εγω αγαπαω και αμα εχω λεφτα απο τις συναυλιες π θα παω θα τιμησω και moby.

Αξιζει :wink:

Τι να σου πω…δεν εχω ιδεα και ουτε με νοιαζει κιολας ιδιαιτερα για να μαι ειλικρινης,δεν ειμαι πολυ φαν του συγκεκριμενου ηχου.Ειναι και ο Σαλονικιος λιγακι αψυχολογητος,ε μπορει και να μπει και 2η μερα στο τελος.

:lol::lol::lol::lol:

Toν είδα στα ντουζένια του και δεν τρελάθηκα. Άν ταιριάξει ίσως πάω για το χαβαλέ.