Διαγωνισμός mockup!

Kαλημέρα παιδια!!

Μολις ανακαλυψα το forum σας και μου αρεσε πολυ,συγχαρητηρια!!
Θα ηθελα να σας ενημερωσω γα ενα διαγωνισμο που κανει η εταιρια στην οποια δουλευω και νομιζω θα σας ενδιαφερει.
Προκειται για ενα διαγωνισμο mockup στην Freelancing.gr, οπου οι διαγωνιζομενοι καλουνται να υποβαλλουν τις προτασεις τους αλλα και να ψηφισουν τα αγαπημενα τους mockups! Τα χρωματα, οι σχεδιασμοι και το στυλ του mockup σας ειναι καθαρα δικη σας επιλογη, αρκει το υπαρχον logo να παραμεινει ως εχει.
Περιμενουμε τις συμμετοχες σας μεχρι τις 10/07/2008. Μπορειτε επισης να συμμετασχετε στην ψηφοφορια του κοινου που θα αναδειξει το νικητη και θα διεξαγεται μεχρι τις 31/07/2008.
Ο νικητης θα λαβει το βραβειο των 500 ευρω, ενω αν και ο ιδιος το επιθυμει μπορει να υπαρξει περεταιρω συνεργασια με συναψη συμβολαιου.
Mπορειτε να επικοινωνησετε απευθειας με τους υπευθυνους στο webmaster@freelancing.gr
Επισης,για αποριες και πληροφοριες σχετικα με το διαγωνισμο αλλα και για οποιαδηποτε επαφη ή συνεργασια με το site μας: www.freelancing.gr.

Σας ευχαριστω πολυ και καλη επιτυχια!!:smiley:

!!!

Καλη φαση.Συγχαρητηρια σε οποιον πηρε την πρωτοβουλια!

Τι ειναι mockup?:-k

έλα ντε…

χμμμ,ισως θα πρεπε να εχω κανει το post στο topic περι computers, αλλα μου φανηκε οτι κολλαει κι εδω…:-k
Ευχαριστουμε για το ενδιαφερον!!
Το mockup ειναι ουσιαστικα ενα προσχεδιο για το site σε μορφη εικονας (image) σε format .jpg, .png, .gif κλπ.
Αν δειτε στο site, αυτο που πρεπει να παραμεινει το ιδιο ειναι το “freelancing.gr”, το τριγυρω περιβαλλον ειναι αυτο που ζηταμε να τροποποιηθει αναλογα με το αισθητηριο του καθενος.
Ο διαγωνισμος απευθυνεται περισσοτερο σε οσους ασχολουνται με graphics, web design κλπ εστω και ερασιτεχνικα ή εμπειρικα.
Mπορειτε να μπειτε στο site και να δειτε παραδειγματα mockups ή απλα να ψηφισετε την υποψηφιοτητα που σας αρεσει περισσοτερο, αφου ο νικητης θα αποφασιστει απο την ψηφοφορια του κοινου!

χμμμμμμ…γιατι μου μυριζει καπως αυτο???

δωστε μας ιδεες για web design/content management/styling για να εχουμε κερδος μετα καθαριζοντας με ενα 500ρικο ???

Πολυ επιστημονικό μου ακούγεται…Καλη τύχη στους συμμετέχοντες…

Elusive_Cure, για μας, ενα απλο mockup του οποιου το copyright δεν εχουμε κιολας, μας ειναι απλα αχρηστο. δεν μπορουμε να βγαλουμε κερδος απ αυτο.

Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι η διορια για την υποβολη mockup εχει ληξει απο τις 10/07. Συνεχιζουμε ομως να χρειαζομαστε τη βοηθεια σας στην ψηφοφορια που γινεται στην www.freelancing.gr που θα συνεχιστει μεχρι τις 31/07/2008 και θα αναδειξει το νικητη του διαγωνισμου!
Ψηφιστε το αγαπημενο σας mockup και βοηθηστε μας να βρουμε και να ανταμοιψουμε την καλυτερη συμμετοχη!

Σας ευχαριστουμε για το ενδιαφερον!! :smiley: