Moderator

Ειναι γνωστοι οι αγωνες που εχω δωσει για αυτο το forum τα τελευταια χρονια…Στους αγωνες αυτους σχετικα με το να μην κλεισει το forum αλλα και σχετικα με την τρυπα του οζοντος με εχουνe βοηθησει σφοδρα οι 2 αγαπητοι μου φιλοι: AL_ZASOR. Πιστευω λοιπον οτι τωρα πια εφτασε η στιγμη να αναγνωριστει η αξια μας και τουλαχιστον καποιος απο τους τρεις να γινει moderator, editor, destructor, terminator, aligator και οτι αλλο απαιτειται για το καλο παντα του forum. Επειδη ομως αγαπω την δημοκρατια θελω να αποφασισει ο λαος για μας. Ποιος θελετε να γινει απο τους τρεις moderator? Προσοχη αυτο το thread πρεπει να παραμεινει κρυφο απο τον karvou μηπως και παρεξηγηθει και μας κανει ban…Σςςςςςς…

Μετά την αποκάλυψη για μυστική σχέση των τριών σας με αγαπημένη φυσιογνωμία του φόρουμ, έχουμε περισσότερη κατανόηση… :lol: :hippy:

ποιον εννοεις αγαπημενη φυσιογνωμια, αγαπημενη μου?

ε ναι λοιπόν,μετά απο απουσία εβδομάδας είμαστε και πάλι εδώ χάρη στη πολύτιμη βοήθεια του κόσμου μας.Όλα σας τα γράμματα μας συγκίνησαν ιδιαίτερα και χωρίς εσάς ακόμα θα λυπόμασταν τον εαυτό μας.Όχι ένας είμαι.Αγνοώντας τις κακόβουλες προσπάθειες κάποιων να μπούν ανάμεσα σε μένα και τον εαυτό μου,υποσχόμεθα την άνευ διαλλείματος ασταμάτητη προσπάθεια δια να λάμψει επιτέλους,επιτέλους λέμε η αλήθεια.Γιατί μιλάς εκ μέρους μου?Μα…γιατί εγώ είμαι.Δεν είσαι εσύ,ειμαστε εμείς.Όχι φύγε,δε σε μπορώ άλλο.Εσύ να φύγεις κλαψιάρη.Χα χα χα.Εγώ ήμουνα.

καταλαβαινεις εσυ al_zasor με ποιον λενε οτι εχουμε σχεση? εγω δεν γνωριζω κανενα αλλο εκτος απο εσας τους 2 και τον karvou…:-k

Ακουω στοιχηματα.Εγω λεω οτι μεχρι το τελος της μερας θα 'χει κλεισει το thread.Γρηγορα,πονταρετε.

καλα ρε με ξεχασες? ετσι με πετας :frowning:

για αυτο θα ψηφισω AL_ZASOR:lol:

ε οχι και σε ξεχασα ρε! απλα απο οταν μου ειπες οτι καταλαβαν οτι μας γνωριζεις και απειλουν την υγεια της οικογενειας σου, ειπα να κανω την αλεκα και να υποκριθω πως δεν σε γνωριζω και δεν σε αγαπω πια:wink:
νομιζα οτι εννουσαν τον karvou γιατι τωρα τελευταια εχουμε ερθει καπως… κοντα θα ελεγα

ε ναι λοιπόν,μετά απο απουσία εβδομάδας είμαστε και πάλι εδώ χάρη στη πολύτιμη βοήθεια του κόσμου μας.Όλα σας τα γράμματα μας συγκίνησαν ιδιαίτερα και χωρίς εσάς ακόμα θα λυπόμασταν τον εαυτό μας.Όχι ένας είμαι.Αγνοώντας τις κακόβουλες προσπάθειες κάποιων να μπούν ανάμεσα σε μένα και τον εαυτό μου,υποσχόμεθα την άνευ διαλλείματος ασταμάτητη προσπάθεια δια να λάμψει επιτέλους,επιτέλους λέμε η αλήθεια.Γιατί μιλάς εκ μέρους μου?Μα…γιατί εγώ είμαι.Δεν είσαι εσύ,ειμαστε εμείς.Όχι φύγε,δε σε μπορώ άλλο.Εσύ να φύγεις κλαψιάρη.Χα χα χα.Εγώ ήμουνα.

ασε την αλεκα στην θεση της! κ κοιτα τις εκλογες!
ο AL_ZASOR θα σε σκισει κ μετα παει!

προσεξε πως μιλας φιλε μου μην σου κανω κανα edit…πιστεψε με…δεν θες να δεις τι δυναμη εχω…

Εμείς αγαπάμε μόνο τον εαυτό μας.Ετσι δεν είναι?Ναι ετσι είναι καλε μου.Ειμαι τόσο ευτυχισμένος μαζι μου.
Εμείς αγαπάμε πολύ bluezlick.

πρεπει να κοψεις τα ναρκωτικα, γιατι σε πανε πισω. μωρο μου, μωρο μου, μωρο μουουου. ειναι για καζους για πολυ καζους, χωρις προσωπικοτητα και τριτοκοσμικους…

ωστε τωρα εισαι με αυτους ε? ενταξει…οταν γινω moderator θα τα πουμε…

Γιατί δεν της λες οτι πρέπει ν κάνεις διάλλειμα για τουαλέτα?Συγνώμη.αλλά ντρέπομαι.Βλάκα,ηλίθιε,πρέπει να σε ξεφορτωθώ.Οχι,οχι σε παρακαλώ,θα της πώ τώρα.Αντε γρήγορα γιατί θέλω να πάω και εγώ.

:sleep: :sleep: :sleep:

μην προκαλεις την δυναμη μου! ειμαι επικινδυνος σου λεω…αφου μερικες φορες φοβαμαι και τον ιδιο μου τον εαυτο8O:-s

δεν σε φοβαμαι!:lightsabre:

εγω ομως με φοβαμαι. μερικες φορες δεν μπορω να ελεγξω τη δυναμη μου και κανω κακο σε κοσμο πολυ. γενικα ειμαι πολυ κακος και αγριος νομιζω. μοχθηρος
ενταξει…και συ εισαι αγριος και δυνατος πολυ αλλα εγω ειμαι…πως να το πω…σατανικος
γενικα κανω κακα πραγματα. κακα που μυριζουν

μη μου πεις δηλαδη πως εισαι…[SIZE=“6”]ΣΑΤΑΝΙΣΤΗΣ;;;[/SIZE]:-s :-s :-s :-s

:lol: