Νέοι moderators

Από σήμερα στο λαοφιλές site μας υπάρχουν δύο νέοι moderators : η αφεντιά μου και ο γραφικός ο cozy. Σας καλωσορίζουμε στο φόρουμ μας ξανά, με τις νέες μας πλέον ιδιότητες !!

ρόκιν τρίβια : ποιός soon-ex-moderator θα χωρίσει την adriana lima για να τα φτιάξει με την maria menounos ???

o powerslave?..ego na sygxaro tous dyo neous moderators…kairos itan o geitonas na epairne parasimo… :smiley:
na diloso akoma, oti eixa epithymia na gino kai ego moderator, alla thelo telika na geino i gynaika tou kapela tou site… :smiley: …stoxevo panta psila… :smiley:

Για το πρώτο σκέλος του post: Ωχ! (αυτή η συνεργασία είναι πιο περίεργη και από τη Ρέμος-Νταλάρας)
Για το δεύτερο σκέλος: Η Menounos είναι ανώμαλη. Από όλα τα φαγητά είπε ότι το αγαπημένο της είναι οι φακές (της το συγχωρώ, εννοείται…)

O Powerslave στην εξουσία ΤΩΡΑ!!!

Οι νέοι moderators έχουν δικαίωμα ban;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Aχ κι εγώ θέλω να γίνω (αλλά με δικαίωμα ban)… Αν δεν προσκυνήσετε όλοι το poser να μη με λένε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πρέπει να στοχεύεις το Τόκυο ,για να φτ’ασεις στη Ν.Υόρκη…άνετα…
Τέλη μου εσένα σε προσκυνάμε ούτως ή άλλως εδώ μέσα με τα καλά σου λόγια,γιά να σκάει ο φίλος σου ο Slekkas…Εχθές πρόλαβα και διάβασα το πόστ σου στο Lordi ,πρίν φάει το ban…Eiσαι ΑΣΤΕΡΙ…
Συγχαρητήρια λοιπόν και από μένα…στα παιδιά…Χαιρετήσματα στην λοιπόν στην ΕΞΟΥΣΙΑ… τουρτίτσα με τα χεράκια μου…MEtal is the law…

Και καιρός είναι να ανοίξει κάποιος επιτέλους topic “Πιο sexy user” για να πάρεις την ψήφο μου (δαγκωτό) :smiley: (Cheers γειτόνισσα :wink: )

Όσο για τους υπόλοιπους…ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΦΑΓΕ… :smiley:
(όποιος πει κακή κουβέντα για τον Gillan και την παρέα του παίρνει δρόμο με την μία… :lol: !!)

Πρέπει να στοχεύεις το Τόκυο ,για να φτ’ασεις στη Ν.Υόρκη…άνετα…[/quote]

i aplos na stoxeveis panta psila…ston aera… :stuck_out_tongue:

Καλώς μας ήρθατε! Ban στον Τέλη γιατί με απατάει!

filenada asta na pane…ego ematha oti pantreftike kiolas… :lol: :lol:

filenada asta na pane…ego ematha oti pantreftike kiolas… :lol: :lol:[/quote]

Όχι ρε γαμώτο! Πότε πρόλαβε κιόλας??? :cry:

[size=1](Όχι άλλους παντρεμένους ή soon to be, please!!!)[/size]

hahahahhahahhaha…giati? de ksereis ti xaneis…

Ξέρω, ξέρω…

[size=1](Έναν απίστευτο γκόμενο, αλλά τι να κάνω που είμαι καλό παιδί! Για την ώρα…)[/size]

hahahahhahahhaha…giati? de ksereis ti xaneis…[/quote]

Παντρεμένος από παντρεμένος διαφέρει μωρό μου…

Ευχαριστώ αγάπη μου

Τέλη μωρό μου, πειράζει που δεν εννοούσα εσένα?

[size=1](Εσύ είσαι εκτός συναγωνισμού…)[/size]

ego leo na pao ston pantremeno filo mou pros to paron kai na xavalediaso, pinontas mpyra kai kamakiazontas ta testosteronoeidi onta pou tha vriskontai gyro mou…kai tha idronoun koitontas pou kathefthinete to topi…eeeee? :smiley:

Πειράζει

Όσο για τους υπόλοιπους…ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΦΑΓΕ… :smiley:
(όποιος πει κακή κουβέντα για τον Gillan και την παρέα του παίρνει δρόμο με την μία… :lol: !!)[/quote]

δεν φτανει δλδ που τραγουδαει(που λεει ο λογος) ακομα θα μας κανουν κ Ban εξετιας του…

Εγώ δεν ξαναμπαίνω στο φόρουμ! Αντίο!

Νεοι Moderatorες ε ? Mου θυμιζει αυτο κατι σαν την εξαπλωση της πανουκλας… :roll:

Σιγά ρε καρδινάλιε Ρισελιέ!