Αmon Amarth - Twilight Οf Τhe Thunder God

βλ. Death Magnetic

Ε, αν δεν ειχε τετοιο μουσι ο τραγουδιστης ενα 7/10 θα το επαιρνε…

To cd για μενα παιρνει ανετα 9/10 κ πιστευω καλυτερο του with oden…απο τωρα το καλυτερο για 2008!!!:stuck_out_tongue:

Nα ξεθαψω?:smiley:
ΟΚ, τον δισκο τον εχω κατεβασει καιρο και μ’αρεσει απιστευτα. Δεν τον εχω βαρεθει ακομα αν και καποιος μου ειπε οτι θα το παθω συντομα αν συνεχισω να τον ακουω συνεχεια…:-s Πανω-κατω μ’εχουν καλυψει τα περισσοτερα απ’οσα εχουν ειπωθει.

Ο λογος που ποσταρω ειναι αλλος. Σημερα μολις αξιωθηκα να παω να αγορασω τη limited edition (24.5 απο NoRemorse). Aς παραθεσω ενα ποστ φιλου με το οποιο συμφωνω με χιλια και συνεχιζω:

Οντως εχει γινει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεια. Με το που το ανοιξα εμεινα μλκς!!!8O Ανετα απο τα πιο ομορφα πραγματα που εχω αγγιξει ποτε!:smiley: Φανταστειτε οτι ακομα και η μητερα μου με την αδερφη μου μολις το ειδαν γουσταραν τοσο που μου ειπαν βαλ’το να το ακουσουμε!!!#-o8O:lol:
Ενταξει, οσοι ειστε οπαδοι και το σκεφτεστε ακομα απλως σταματηστε να σκεφτεστε!

[SPOILER]Το εχω ερωτευτει λεμε…

[SPOILER]αν δεν φοβομουνα μην το χαλασω το βραδυ θα κοιμομουνα αγκαλια με αυτο!!8O

:oops::oops:[/SPOILER][/SPOILER]

Προσυπογραφω οτι η limited γαμει και δερνει…

είχα σκοπό να πάω να πάρω την απλή,αλλά με ψησάτε πάρα πολύ…:smiley:


Now playing: Saturnus - Drown My Sorrow
via FoxyTunes

Ούτε να το σκέφτεσαι, την Limited δίχως σκέψη. (που μόνο Limited δεν είναι με τόσα κομμάτια που κυκλοφόρησαν)
Εξαιρετική δουλειά.
Και τα 2 δισκάκια με το live της μπάντας στο Summerbreeze σκίζουν (cd-dvd).

Ο δίσκος μέχρι και την μέση πάει άψογα, με τρομερές κομματάρες, αλλά μετά κάνει κοιλιά.
Γι αυτό είναι κατώτερος του προκάτοχου.

Heavy metal :metal:

Eγω παντως το μονο που δεν λιωνω οπως τα αλλα ειναι το Where is Your God.Το Embrace ακροαση με ακροαση μου αρεσει περισσοτερο!

Το πραγματικο grower του αλμπουμ ομως ειναι το Live for the Kill,τι κομματαρα!

έχω πορωθεί με το Free Will Sacrifice,έπος και από μουσικής πλευράς και από στίχο!
παίζει να είναι το αγαπημένο μου.


Now playing: Nest - Hunt
via FoxyTunes

to free will sacrifice στο ρεφρεν εχει μια απεριγραπτα μαγικη μελωδια που σου περνει το μυαλο!