Monster Magnet 12/12/08 in Athens

Το είδα χθες σε αφίσα στο Terra Vibe… Αντε καιρός ηταν… :smiley: (στο gagarin ο χώρος του live.)…ΘΑ ΛΕΙΩΣΟΥΜΕΕΕΕ…

Και γω το είδα και σκέφτηκα πώς και δεν υπάρχει τοπικ :stuck_out_tongue:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ :smiley: Μπορεί οι τελευταίοι δίσκοι τους να μην έχουν την αξία των πρώτων τους, αλλά live σκοτώνουν. Μεγάλες στιγμές προβλέπονται 8)

ναι ναι ναι ναι ναι!!!

αυτα ειναι!!!

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

[SIZE=“4”]δεν μπορω να περιμενω μεχρι τον δεκεμβριο!!!
[/SIZE]

Φοβερο νεο!!!Επιτελους…μας ελειψαν τοσα χρονια…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Πλακα με κανεις!
Ειμαι ηδη εκει!!

[SIZE=“6”]WHO’S GONNA TEACH US HOW TO FLY!?[/SIZE]

Καλα απιστευτο νεο… μπορει καποιο δισκοι να μη μου αρεσουν και πολυ… αλλα σιγουρα το live θα ειναι τρελη επειρια…

Φυγαμε για Gagarin!!!

[SIZE=“1”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“2”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“3”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“4”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“5”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“6”]Ναι ρε πούστη μου…[/SIZE]
[SIZE=“7”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!![/SIZE]

ΑΔΕΙΑ ΡΕ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗ!!!

Ελάτε όλοι για να μάθετε πως είναι τα πραγματικά rock shows!!

ρε δαβιδιαν και βεντερ που ειδατε και την αφισα, για πειτε μου γιατι ο αδερφος μου μου ειπε οτι ελεγε για 2 ημερομηνιες 12 και 13 η αφισα…
ειναι αληθεια…?

8O 8O 8O 8O 8O ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΣΕ 3…2…1…:bow2: :bow2: [SIZE=“5”]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!![/SIZE]

ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ ΠΑΛΙ??? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ…ΑΝΤΕ ΠΙΑ.ΕΛΕΟΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΣΤΟ PRINCIPAL CLUB…

Έτσι! Monster Magnet για άλλη μια φορά! Hell yeah!
Την τελευταία φορά που χαν έρθει ήταν ένα από τα καλύτερα live που χω δει!

Ωπ 2 ημερομηνιες!
Αρα 1 δικια μας :smiley:
Χαμος θα γινει ρεεεε.

ή και δυο αθηνα…:stuck_out_tongue:

παντως αν ειναι η αλλη θεσ/νικη το ψηνω να ανεβω για να τους δω δυο φορες…:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Καλα και Αθηνα να ναι σας ερχομαι ανετα.Θα ψηνεται στανταρ και ο χοκαμ.

Να ανεβεις ρε φλωρε να σε κερασουμε μπουγατσες :razz:

Ρωτησα και τον ξάδερφο μου που ηταν παρών και τελικά είναι 2 οι ημερομηνίες (12 και 13)…το θεμα ειναι η 2η που?( και δεν βρίσκω και τπτ στο net γμτ…)

Μου εξηγεί κάποιος γιατί το ανακοίνωσαν από τώρα? Ποιος περιμένει 169 μέρες?:frowning:

Απευθύνομαι στους μαθητές τώρα: Ξέρει κανείς πότε πέφτουν οι χειμερινές εξετάσεις του Campbridge για Proficiency? Όποτε θένε εκτός από 12 και 13…

Aυτά ειναι!!

:drunk:

Υ.Γ.:Α και μιας που το θυμήθηκα, μια ερώτηση που ήθελα να κάνω. Το booklet του Dopes έχει στίχους ή είναι σαν τα άλλα. Για να μην το αγοράσω αν ειναι