Monster Magnet - Last Patrol

Δεν το περίμενα τόσο καλό, χωρίς να είναι τίποτε καινούργιο είναι ολόφρεσκο και δεν προσπαθεί να πιάσει τα παλιά standards. Είναι εθιστικό και κατεβαίνει μονορούφι!
Στα καλύτερα της χρονιάς!

θυμάμαι όταν πρωτοβγήκε αυτή η μπάντα, μόνο το μουστάκι του τραγουδιστή έδειχνε τι μαστούροροκ θα έπαιζαν.8)

παιζουν αυριο στο κοκο, αλλα απο οτι ειδα σετλιστ, παιζουν 13 κομματια και τα 9 ειναι απο το καινουργιο λολ

ελεος . ειμαι σε διλημμα , δεν ξερω αν αξιζει να δωσω 23 λιρες+μεταφορικα. απο την αλλη εχουν σαπορτ church of misery οποτε τα δινω και (μονο) για το σαπορτ
αλλα και ξαναελεος ρε γμτ, απο τα πιο αγαπημενα μου συγκροτηματα, τοσες κομματαρες εχουν και μονο 4 απο τα προηγουμενα? ουτε καν powertrip δεν παιζουν δηλαδη

Ναι αλλα το καινουριο ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΣΚΑΡΑ ομως. Να πας.
Εγω τους βλεπω τη Δευτερα, δεν μπορω να περιμενω.

οτι λέει ο θεριος. καλά κάνουν και παίζουν τόσα. να τον υπο-στηρίξουν τον δίσκο οσο γίνεται.
εγώ δε τους βλέπω, και γαμιέστε!

[B]2013 saw the release of MONSTER MAGNET?s latest album Last Patrol. Now comes Milking the Stars a reimagining of Last Patrol (November, 17th in the UK & November, 18th US/CAN, Napalm Records). Met with critical acclaim and supported by a world tour, Last Patrol has become a staple in the MONSTER MAGNET discography.[/B]

[B]https://soundcloud.com/napalmrecords/monster-magnet-no-paradise-for-me/s-4Ggxm[/B]

Ωχ, θα “φυγουμε” πάλι…

ωραιότατα :smiley:

Ναι βρε γκαβλες.
Πολυ ωραιο το κομματακι, δωστε μας και τα υπολοιπα ακυκλοφορητα.

Bιντεάκι για το The Duke. Καιρό είχα να δω γαμάτο βιντεοκλιπ

[SPOILER]To “negasonic” πάνω στη πυρηνική κεφαλή με πέθανε[/SPOILER]

Για όποιον δεν τον έχει πάρει χαμπάρι, το mliking the stars κυκλοφορεί στα ιντερνετς