Monster Magnet - Monolithic Baby!

το βρηκα … απο ενα φιλο μου . thnx sabbarth

Πλησιάζει το διήμερο του live!!!Γουστάρω!!! 8) 8) 8) 8) 8)

xexe ante kalh diaskedash :slight_smile:
gmt olo lew oti 8a parw auto to cd k de to phra akoma lol

Βασικά μην το πάρεις πριν το live, γιατί παίζει να ψήνεσαι να έρθεις και να μη μπορείς (το έχω πάθει)

gia mena to les?

Αμί

em de 8a paw sto live…menw sth krhth…

χι χιχ ιχ χιχ ιχχ χιχ

Aσχετο αλλά οι Monster Magnet ακύρωσαν κάποια show τους στην Μαδρίτη με την δικαιολογία ότι αρρώστησε ο Wyndorf…Μήπως τους πήγε τρείς και μία μετά τηνβομβιστική επίθεση???Λέω μήπως… 8) 8) 8) 8)

ta exoun kaneiiiiiii *************

Θα ειμαι εκεειειειειειειειειειειειει την Παρασκευη με “εκλεκτη” παρεα… Μην παει ο νους στην “σκυλου” φιλη μου… Αν και θα ειμαι παρεα με μια “κατινα”… χααχαχααχαχαχαχαχα
Δεν λεω ποια ειναι, αλλα ολοι καταλαβαινετε…

Τον Unholy ?

Angel_In_Black les? xaxa

Τέρμα οι άσχετες συζητήσεις.
Από εδώ και στο εξής μόνο στην κατηγορία Off-Topic και στο Chat, γι’ αυτό το λόγο δημιουργήθηκε!
Κάντε την αρχή και θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.
Please δηλαδή το πράγμα έχει παραπάει, σεβαστείτε τουλάχιστον αυτούς που πραγματικά θέλουν να ενημερωθούν “μουσικά” και να ανταλλάξουν μουσικές απόψεις στο forum αυτό.

Aν πάει κανείς στην σημερινή συναυλία ας ενημερώσει 8) 8) 8)

Θα παω και θα σας πω το βραδυ …!!!

Οι ΚΥΡΙΟΙ δήλωσαν ότι οι Ελληνίδες είναι οι ομορφότερες γυναίκες του πλανήτη… :smiley: :smiley: :smiley: (προς γνώση και συμμόρφωση όσων από σας έχουν διαφορετική άποψη… :twisted: )

PS. Κοπελιές, μήπως ήρθε η ώρα να αυξήσουμε τις πωλήσεις τους;; :wink:

lol skizoumeeeeeeeeee oe oe oe

Δεν χρειαζεται να το ανακοινωσουν αυτοι ευα και bloodykiss το ανακοινωνω και εγω …

Πηγα συναυλια … Χε χε χε χε … δεν λεω τιποτα θα σας τα πουμε η τριαδα μαζι το Σαββατο.

Ο δίσκος ο συγκεκριμμένος είναι ο πρώτος τους που με απογοήτευσε. Δυστυχώς από ότι έμαθα ο Dave πήγε νοσοκομείο από υπερβολική δόση. Ας ελπίσουμε να τη βγάλει καθαρή παιδιά