Monster Magnet - Monolithic Baby!

Αμάν, έπαθα την πλάκα μου ρε… Χύμα hard rock που σε τσακίζει…!
Επειδή δεν είμαι καλός στα reviews, γράφτε εσείς :stuck_out_tongue:

PS1. But now I ve got the chops to nail you on radiation dayyyyyyy
PS2. Η έκδοση με το dvd γαμεί…

Εγκρινω κι επαυξανω…

Μα τι έχει να γίνει στο live τους…
Come on down to the hotel babyyy… :stuck_out_tongue:

Polu kalo alla den nomizv oti sigrineta me powertrip, superjuge, tab, ktl.
nomizo oti einai ligo pio aplo kai pio “trendy”.Pane oi palies kales epoxes tous… :cry:
to live omos tha gamaei oti kai na ginei!

Καπου εχεις δικιο, αλλα αυτη την κατευθυνση την διαλεξαν οι ιδιοι και δεν ειναι αποτελεσμα “πιεσεων”… Ειτε ετσι ειτε αλλιως καποια χαρκτηριστικα τους μενουν αναλοιωτα

Simfono…

ps…To video to eidate??? 8O

Τα εχω αγορασει στιν εκδοση με το DVD αλλα ακομα δεν εχω αξιωθει να το δω. Τι ΜΛΚΣ

To νέο άλμπουμ είναι κορυφαίο συγκριτικά με ότι άλλο κυκλοφορεί εκεί έξω, αλλά δεν συγκρίνεται με το “Spine Of God”, “SuperJudge”,κτλ.αλλά πάνε 10 χρόνια και, απο εκείνες τις εποχές οι Magnets είναι θεοί, περιμένω το live ους πως και πως 8) 8) 8) 8)

Δεν είμαι φανατικός οπαδός τους αλλά το CD είναι ΦΟΒΕΡΟ! Πολλά Sabbathορίφ και ωραίες παραμορφώσεις !!!

Το DVD με έφτιαξε πολύ γιατί έχει ζωντανά τα κομμάτια που μου αρέσουν περισσότερο (Radiation Day & Monolithic Baby) και το βιντεο του Unbroken (Hotel Baby) στο γνωστό μοτίβο: Γυναικάρες που κωλοτρίβονται με τον τραγουδιστή ενώ το υπόλοιπο γκρουπ παίρνει μάτι!!!

Άντε να τους δούμε και live να αποθεωθούμε!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)

to binteo einai tou unbroken (hotel baby) :slight_smile:

εγω παλι πιστευω οτι ειναι οτι πιο mainstream εχουν κυκλοφορησει … αν και εχει μεσα 4 κομματια βαρβατα …
ψαχνω το video clip τους hotel baby στην unserored version .
υπαρχει κανενας που το εχει ?

Κάποιος μου είπε πως δε θα βρω εισητήριο…
Πείτε μου ότι θα βρω… :?

MHN MOY LES TETOIA… AGXOTHIKA TORA …

τρεχάτε γιατί, θα αναπαραστήσουν Live το Videooooooooooo!!!

Συγκεκριμένα, μου είπε αυτός ότι η πρώτη μέρα είναι ήδη sold out, και πήγα να βάλω τα κλάματα, γιατί δεν μπορώ να πάρω το εισητήριο ΤΩΡΑ… Αν πάει κανείς ticket house ας ρωτήσει… (αν και παίζει να πάω να ρωτήσω το απόγευμα, θα ενημερώσω…)

giati den perneis thl sto ticket house?to noumero einai 2103608366.
egw pantw phra to prwi sto ticket house ths thessalonikhs kai mou eipan pws exei kai gia tis duo meres

Καλα που μου το ειπες sirjim , να παρω παγοκυψελες μαζι μου , για παν ενδεχόμενο… !!!

Πόσο το εύχομαι να με δούλευε…
Είναι το live που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δε θέλω να χάσω…
ασθδηγκσαθφηκωσψ

Aorguy η uncensored έκδοση του Hotel Baby είναι αυτή που υπάρχει στο Bonus Dvd του “Monolithic Baby!” :wink: :wink: :wink: :wink: