Monster Magnet τον Απρίλιο

Άλλο ένα συγκρότημα που θα μας επισκεφτεί την προσεχή άνοιξη. Οι Monster Magnet στις 16 Απριλίου στην Αθήνα (Πολυχωρος ARK). Σύμφωνα με το site πάντα http://www.monstermagnet.net/ (ή είναι υπερβολικά αργός ο server ή έπεσα σε ώρα αιχμής).

Καλά πάμε, άμα συνεχίσουνε να ανακοινώνουνε νέα ονόματα με τέτοιο ρυθμό δε θα ξέρουμε που να πρωτοπάμε (καλά, λέμε τώρα…)

!!! Monster Magnet !!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Όντως δεν ξέρουμε που να πρωτοπάμε…
Δεν θα έχω να φάω για κανά μήνα, το βλέπω… :stuck_out_tongue:

Πολύ ενδιαφέρον Live αυτό, άντε πάντα τέτοια

ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΠΑΝΤΑ!!ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΜΕ METALLICA ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ’ΦΥΓΕ Η ΜΑΓΚΙΑ!!!

Epitelous tous perimenoume tosa xronia gia mia dikia tous sinavlia (oxi gia support).groupara einai toulaxiston mexri to powertrip…!

Και τώρα βλέπω ότι σε όλη την υπόλοιπη ευρωπαϊκή περιοδεία (περίπου 30 συναυλίες!) θα είναι μαζί οι Gluecifer και οι Quill. Πως τα κατάφεραν και τους φέρνουν μόνους δε μπορώ να καταλάβω. Πάντα έτσι γίνεται.

Kalh fash oi MM… an einai kai oi Gluecifer, oi pi8anothtes na paw ayksanontai! 8)

Οι Gluecifer δεν πρόκειται να είναι δυστυχώς. Αν ήταν θα είχαν ανακοινωθεί εξ αρχής και επίσης θα συμπεριλάμβαναν την Ελλάδα στην από κοινού περιοδεία τους. Αλλά και σκέτοι οι Magnet πιστεύω ότι λένε.

και σκέτοι οι Magnet πιστεύω ότι λένε

Ou, sigoura… to 8ema bebaia einai ti eishthrio 8a paizei… exw kai kairo na paw se synaylia, alla panw apo 30 de dinw.

33 έχει αλλα για 3 euro πιστεύω να μπορεί να τα μαζέψει κάποιος μέχρι τον Απρίλιο 8)

dhladh mou les oti pwlountai apo twra?! 8O

Δεν ξέρω αν προπωλούνται από τώρα, μόνο για την τιμή ξέρω. Προπώληση: 33 euro, ταμείο: 35 euro.
Δε χάνεις τίποτα πάντως να ρωτήσεις στο Ticket House στο 210 3608366.

thanks! :lol: 8)

Ta mathate? Sto Rodon telika the ginei .
To ARK xexasteto.Exoun mazepsei ton idioktiti logo enos Rave party pou vrikan polla Drugs. Kai sepultura Rodon 2 meres.

Κοίτα το Ρόδον…

Που είδες για 2 μέρες. Δεν έχω δει κάτι τέτοιο.
Οι Monster Magnet όντως θα παίξουν στο Ρόδον και μάλιστα 1 μέρα επιπλέον (16 και 17 του μηνός).

Κ εγώ άκουσα για δυο μέρες Σεπουλτούρα κάπου…

To απολυτο space rock live (για οσους δεν εχουν δει Hawkwind)
ΓΑΜΗΣΑΝΕ!!! :twisted:
Δεν το περιμενα να δοσουν τοσοι βαση στα παλια κομματια (Ξεκινησαν με κομματι απο το TAB…21!!! και τελειωσαν με το spin of gods… )
Σιγουρα απο τα καλλιτερα Live που εχω δει…

Σε μια ώρα αναχωρώ για το Ρόδον και έχω αρχίσει ήδη και γελάω σαν μικρό παιδί!!! 8) 8) 8) 8) 8)

Then I felt my head explode
And my mind was a mountain of weed
We are absolutely free
We are absolutely free

T να πεί κανείς???Τραγούδια απο όλους τους δίσκους,απίστευτος ήχος,τρελλό δέσιμο,γκόμενα να λυκνίζεται στους ρυθμούς του Space Lord, Ο Wyndorf κατά την διάρκεια του Spine Of God(Σε μια εκτάλεση 19 λεπτών)να λέει “Your Mother Had To Sarcifice, Your Father Had To Sacrifice, And Now I’ve Got To Sacrifice…” και να καταστρέφει την κιθάρα του,ενώ μετά απο λίγο έβαλλε φωτιά σε μια άλλη κιθάρα και την κράδαινε πάνω απο τα κεφάλια μας…Ασσύληπτοι,απλά γαμηστεροί.ΘΕΟΙ!!!
Mόνο παράπονο που δεν ακούσαμε τα Tab και Superjudge αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα…When I die It’ll be cause of you… 8) 8) 8) 8) 8)