Moonspell σε Θεσ/νικη και Αθήνα

no 712…Και ας ελπισουμε σε μεγαλο σετ.

Άντε σε μια ώρα ξεκινάμε…:smiley:

Το σετλιστ σε spoiler ee…

Για Αθήνα εισητήριο θα βρω στην είσοδο ελπίζω… Ξερεί κανείς αν παίζει να υπάρξει πρόβλημα?

Δε νομίζω να εχεις προβλημα…Λίγο χλωμό για sold out με τέτοια τιμή…Εξάλου μια παρέα 5 γνωστών μου δεν θα μπορέσει να ερθει και θα στείλουν άτομο να τα πουλήσει (αν βρει).
Σετλιστ από Θεσ/νίκη ε?Μη ξεχνιόμαστε…

Για εισιτήριο στην είσοδο έχω τις αμφιβολίες μου, θα έχει κόσμο - εγώ πήρα την Τετάρτη και πήρα τα εισιτήρια 558-561.

Το setlist σε spoiler, μη μας το χαλάσετε. :stuck_out_tongue:

Darkness and hope will be our guide tonight!

re paidia setlist apo xthes mporei na
dwsei kapoios;Na proetoimastoume ligo…na mpoume sto klima…Thanks…

Ναι,το χθεσινό setllllist αν είναι δυνατόν,να δούμε τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε!\:D/
Σε spoiler ναι,καλύτερα.

Alma mateeeeeeeeeeeeeeeeeer!

Καλά τα σπάσανε πολύ άσχημα εχθές!!!2 ώρες σχεδόν έπαιξαν

Ορίστε το setlist(δίχως σειρά) αν το θυμάμαι καλά

At Tragic Heights
Night Eternal
Moon In Mercury
Finnistera
Everything Invaded
Scorpion Flower
Opium
Vampiria
Ruin&Misery
Luna
Alma Mater
First Light
ENCORE
Wolfshade
Love Crimes
Goat On Fire
Blood Tells
Full Moon Madness
2nd ENCORE(βγαίνει ο Ribeiro και λέει (αφού ζητούσαμε και άλλο song) “Oh Fuck it we will play one more for you” δεν το περίμαν να το κάνουνε,ιδιαίτερα αφού είχαν ήδη πει Full Moon Madness)
Dreamless

πωωωωωω τα σπαει το setlist!!!

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ!!!:bow2::bow2::bow2:

To setlist γαμαει.
Μαλον θα σκασω αργοτερα για να γλυτωσω την ηχορυπανση των Innactive Messiah

Ευχαριστούμε,ευχαριστούμε!Και για το οτι ακούσατε τις παρακλήσεις μας για settlist αλλα κυρίως γιατί αυτό γαμεί!Συγκλονιστικές στιγμές απόψε\:D/:metal:
(2 ώρες σχεδόν8O)

Και η Αθήνα φωνή για 2ο encore παρακαλώ 30 ευρώ είναι αυτά(κακία:lol:)

Φοβερη συναυλια 2 ωρες επαιξαν δεν περιμενα τοσο να παιξουν τοσο. Χορταστικο setlist.[Επαιξαν μεχρι και το luna]
Για ηχο δεν το συζηταμε καθως το συγκεκριμενο μερος προϋποθέτει τα στανταρς για ενα live.
Να συμπληρωσω φανταστικο και το Support “Dakrya”.Ειχα ακουσει το cd τους αλλα δεν περιμενα να ηταν τοσο δυνατοι στα live μπραβο στα παιδια.

[π.ς Aαα ρε αντζελα :lol::lol::lol:]

Η χτεσινή συναυλία ήταν υπέροχη!!! Όσοι τους γουστάρετε μη τη χάσετε… και για όσους δεν είδαν το σετλιστ… επιφυλάσει πολλές εκπλήξεις…:wink:

ε ρε γλέντια σημερα…:smiley:

Αντισταθηκα και δεν το ειδα ακομα…Καλυτερα να το ακουσω το βραδυ…

Ωρε τι’ταν αυτό?

:bow2::bow2::bow2:

Οχι οτι δεν το περιμενα, αλλα απλα και ομορφα τα εσπασαν και παλι…

Εντωμεταξυ επιασα και πενα ΚΑΙ μπαγκετιτσα, καλη φαση :smiley:

Πολύ δυνατοί και ανέλπιστα κατάλληλος ήχος. Τους έχω δει τρεις φορές (και μάλιστα η πρώτη στο εξωτερικό) και τούτη εδώ ήταν η καλύτερη. Έξυπνο setlist, αν και στην πραγματικότητα με ικανοποίησαν περισσότερο μερικά προβλεπόμενα, όπως τα ?Blood Tells?, ?At Tragic Heights? και ?Alma Mater?.

Εκδιδόμενη εξεταστική τι μας κάνεις:(