Morbid Αngel: Steve Tucker ή David Vincent;

Agapimena mou tragoudia ine polla…alla an ine na epile3o merika tha elega
1)Day Of Suffering
2)God Of Emptiness
3)Summoning Redemption
4)Rapture

David Vincent

και ολόκληρο το The Covenant.-

day of suffering
ageless still i am
azagthoth

kai
Steve Tucker…

David Vincent δαγκωτό. Τραγουδια πολλά. Βασικά όλο το Altars of Madness & Blessed Are the Sick. Πως να ξεχωρίσεις κάποιο τραγούδι όταν όλα είναι απλά τέλεια :?:
Από τα υπόλοιπα θα λεγα:
Angel Of Disease
Where The Slime Live
Rapture
Dominate

βασικά ο tucker βάζει κάτω άνετα τον vincent, απλά ο δέφτερος είναι αφτός που όλοι (και εγώ) έχουν συνιθισει.

Και οι δύο κτήνη είναι, αλλά αν παίζαν ξύλο θα στοιχημάτιζα μάλλον υπέρ του tucker. Τώρα αν θα τον έβαζε κάτω άνετα δεν ξέρω… :roll:

Vincent θα έλεγα αν και με τον tucker δν έχω ακούσει κάποιο cd.
Immortal Rites
Brainstorm
Angel of disease
Bleed for the devil
Lord of all fevers and plagues

David Vincent,δίσκος Covenant και τραγούδι god of emptiness.Aυτά. 8)

VINCEΝT. O καλύτερος death metal “τραγουδιστής” κατ εμέ. 8)

Προτιμω Tucker… Τρομερες ερμηνειες στα Gateways και Heretic…

Εχουν και οι 2 υπεργαμ***ρη φωνη για death metal(ας μην ξεχναμε οτι τους επελεξε ο Trey:p )

αλλα πιο πολυ μου αρεσει ο Vincent γιατι καταλαβαινεις κ τι λεει ενω κατα τα αλλα
ειναι βοθροτατος…

Κι εγώ Vincent προτιμώ, αλλά και ο Tucker φωνάρα έχει.

Vincent και οποιοδήποτε κομμάτι από οποιονδήποτε από τους 3 πρώτους δίσκους (Altars of Madness, Blessed Are The Sick, Covenant). Από το Domination αγαπάμε Dominate και Where the Slime Live, τα υπόλοιπα είναι ψιλοβαρετά. :expressionless: Σωστός ο manenirr ε.

Α και ο Τucker καλά σας γαμάει.

vincent = ολοκληρη σχολη

και οι 2 γαμανε , αλλα ψηφιζω Δαβιδ επειδη μου αρεσουν περισσοτερο οι δισκοι με αυτον παρα με τον Στεφανο:wink:

Tucker.

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Vincent με τα 1000!!! Μακραν ο καλυτερος του χωρου καθως και σημειο αναφορας για ολους τους μετεπητα κυριους!! (Ρωτηστε τον Ακερφελτ)!

you re my man. Απλα αλλο επιπεδο ο τυπος :!:

Παιδιά ναι συμφωνώ ότι η φωνή του Vincent έχει κάνει σχολή και τα ρέστα(βλ. god of emptiness και where the slime live κλπ κλπ)και ναι είναι θεός.'Η τουλάχιστον ήταν πριν αφήσει τη μπάντα του για τη μπάντα της γυναίκας του.Γιατί (και σόρρυ που θα το πω…)όταν γύρισε ήταν τρελογκοθού…
Έχω δει τη μπάντα και με τους 2 live και είχα περάσει καλύτερα με τον Tucker.Μπορεί να είναι που ήταν η πρώτη φορά και κόντευα να κατουρηθώ από τη χαρά μου.Ή μπορεί να είναι που Tucker τα έσπαγε επί σκηνής.
Με τον Vincent oi Μorbid Angel έχουν βγάλει album δυναμίτες που τα σπάνε μέχρι και σήμερα.Και συμφωνώ ότι πατάμε στο παρελθόν για αυτό που είμαστε.Αλλά δυστυχώς δε μπορούμε να γυρίσουμε στην εποχή του Blessed are the Sick και του Covenant.Κρίμα.Άρα πρέπει να πάμε μπροστά.Και κάτι μου βρωμάει με τον Vincent.Δε ξέρω.θα περιμένω να τουσ ξαναδώ φέτος.
Αν και δεν θα είναι και στην πιο πλεονεκτική θέση,στις 3 το μεσημέρι που θα βγουν…

Δε μπορώ να διαλέξω.Οκ άμα θέλετε μπορείτε να με δείρετε.