MORRISON vs COBAIN

και οι δυο φωναρες αλλα ψηφιζω
Morrison

Σιγά μην φτιάξω poll που θα συγκρίνω έναν που παίζει playback με έναν κανονικό μουσικό[-X

Λιγα για τους Ντοορς ρε αθεοφοβοι!
Μορισον ΜΟΝΟ!

Ναι, ούτε για τους Ντόορς ούτε για τους; Ντορς να μιλάτε!

Με κριτήριο την φωνή και το ταλέντο ως frontman επιλέγω Morrison.
Με κριτήριο την ομορφιά επιλέγω Cobain :stuck_out_tongue:

Με κριτηριο τα παντα(inb4 panda) επιλεγω Cobain

Quoted for truth. :roll:

Ναι ρε γι’αυτό και μόνο εγώ δεν ακουω με τπτ doors και nirvana. Επειδή λιώνουν οι γκόμενες για τα πρεζάκια :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ώχου μωρέ,παραδέξου το επιτέλους[-X

Facts are facts, αφου κανεις δεν ειδα να εφερε επιχειρημα γιατι δεν τους παει μια.
Μην ζηλευετε μωρε, πεθανανε, bereft of life, they rest in peace :razz:

Κοίτα για μένα πραγματικά στην μουσική που μ’αρέσει και ασχολούμαι και οι δύο δεν προσέφεραν τπτ (imo έτσι;:wink:

Είναι τέρμα overrated. Ο ένας χαπακωμένος ποιητής που ανάθεμα αν αξίζουν 10 κομμάτια του (ναι σιχαίνουμαι τους Doors sorry) και ο άλλος ένα πρεζάκι που ναι μεν άλλαξε την μουσική σκηνή τότε με grunge κλπ κλπ αλλά όχι προς το καλό.

Εντάξει μπορεί να διαφωνείτε κάθετα, διαγώνια κλπ κλπ αλλά αυτή είναι η γνώμη μου και τα επιχειρήματά μου :slight_smile:

Overrated θεωρω κι εγω οτι ειναι(oi doors κυριως δλδ, για νιρβανες δεν εχω νηφαλια αποψη) κι ειναι λογικο γιατι ετσι γινεται με προωρους θανατους frontmen. Καλα τον χαρακτηρισμο πρεζακι απαξιωτικα/υποτιμητικα δεν περιμενα να τον ακουσω δω μεσα :-s

Πίνανε και μπύρες…τρομερά επιχειρήματα! #-o

Δεν το λέω απαξιωτικά… στο κάτω κάτω ποιος δεν είναι στη μουσική που ακούμε; Απλά αυτό θέλω να τονίσω ότι δεν έχει καμία διαφορά από τόσους και τόσους που πέρασαν. Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά!

Όσο για αυτό που λες με πρόωρους θανάτους κλπ κλπ με βρίσκει απόλυτα σύμφωνω

anyway just not my cup of tea.

όσο για τα επιχειρήματα, αν δε σου φτάνει το ότι ΔΕΝ μπορώ να τους ακούσω γιατί με αφήνει παγερά αδιάφoρο η μουσική τους ε δε μπορώ να κάνω κάτι :stuck_out_tongue:

οσο αγαπω το morrison μισω τον cobain κ τα καρο πουκαμισακια του…

http://www.youtube.com/watch?v=ND1_Sc17SGE
πες τα ρε μικι…:drunk:

απο το 80’ς αμερικανικο κιτσαριο χιλιες φορες η κλαψομουνια του κομπειν

respect στους Nirvana, αλλά γουστάρω περισσότερο τους Doors
γι’αυτό και η ψήφος μου πάει αναγκαστικά στον Mr. Mojo Risin’

Ρε… αυτό το δημοψήφισμα είναι λαθος… δεν μπορώ να διαλέξω, ήταν και οι δύο καταπληκτικοί καλλιτέχνες! Έπρεπε να υπάρχει και τρίτη επιλογή γιατί τώρα είναι σαν “εκβιασμός”, νοιώθω οτι θα αδικήσω κάποιον από τους δύο…

Kαι επειδη ειναι λαθος και μπιτι χαζο λεω να το κλειδωσω.

Ε?

Ριχτου μια μωρε :stuck_out_tongue: