MORRISON vs COBAIN

ENJOY…:stuck_out_tongue:

Πωπω αυτό εδώ πρέπει να είναι το αγαπημένο μου θρεντ,και οι δύο αγάπες μου:lol::lol::stuck_out_tongue:

νταξ απο τις πιο μισητες μορφες του rock n roll για μενα…παιζει να κατεχουν τις δυο πρωτες θεσεις στη λιστα μου…:roll:[-X
μαλλον για πιο σιχαμενη μορφη διαλεγω τον κομπενια, αφου δεν αντεχω ουτε μισο λεπτο να βλεπω τη φατσα του η να ακουσω 30 δευτερολεπτα απο τα τραγουδια του, ενω με ντορς καποτε ασχοληθηκα καμποσο μεχρι να καταλαβω οτι δεν ηταν ποτε κατι το ιδιαιτερο και οτι τελικα αντιπαθω την περσονα του μορρισον:lol:

μην πεσετε να με φατε

χμμμμ δε ξέρω ποιον από τους δύο σιχαίνομαι περισσότερο!!!

αυτά είναι πολ!!!

:lol:
Θα το αντιστρέψουμε το πολλ και θα ψηφίζουμε για τον πιο μισητό!

Μόρρισον εγώ φυσικά:roll:

Θα ήθελα να εκφράσω την ένστασή μου για την ύπαρξη ενός τέτοιου πολλ τη δεδομένη στιγμή. Πιστεύω ότι προέχει να δοθεί μια οριστική απάντηση στο δίλλημα:

[B]Mozart vs Michael Jackson[/B]

Μιχαλάκης ρε! Τι να μας πει ο αρχαίος ο Μότσαρτ, σάμπως και τον ακούει κανείς. Ας δοκιμάσει να κάνει moonwalk και το συζητάμε πάλι.

…όχι που θα 'χανες,

Κι εγώ πεθαίνω και για τους δύο…ότι σιχαμερότερο…

Morrison την εποχή που είχε μούσχια.

ρε ιεροσυλοι, μην πιανετε στο στομας σας τους Doors!! :lightsabre:

τελικά η ζήλεια για το ότι οι όλες οι γκόμενες κάνουν σαν τρελές και για τους 2 βλέπω ότι δεν έχει τελειωμό…

Φυσικά και προτιμώ Morrison! Ο άνθρωπος ήταν απλά γαμάτος!! Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί τον μισείτε τόσοι πολλοί;;; :-k

  • Βίκυ στα Δημοψηφίσματα όταν ανοίγουμε τόπικ, δημιουργούμε και poll παράλληλα, υπάρχει επιλογή όταν κλικάρεις “New Thread” *

…πάνω κάτω στα ίδια είμαστε…ο Morrison ήταν ένας ποιητής, επιδραστικός στην ροκ κουλτούρα που ακουλούθησε τους Doors, αλλά και αυτοκαταστροφικός σε τέτοιο επίπεδο που κατέστρεφε και τους γύρω του…
…πάντως και τα δύο συγκροτήματα έχουν δίσκους διαμάντια
Nevermind, Doors, Strange Days, L.A. Woman
…εντάξει μαρέσουν οι Doors λιγάκι περρισότερο:p
:):!:

Λίγο άστοχη η σύγκριση αλλά εννοείται MORRISON!
Όσο για τα κομπλεξάκια που τρέξανε να κάνουνε πικρόχολα σχόλια για κάποια άτομα που δεν είναι καν στην ζωή λες και τους είχανε σκοτώσει τη μάνα ότι και να πεις είναι λίγο…

α εχουν φυγει απο τη ζωη; τοτε ναι…ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟΙ ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ! οταν φυγουν απο τη ζωη καποιοι καλλιτεχνες που δεν μου αρεσουν και δεν αντεχω να τους ακουω, θα αλλαξω σταση απεναντι τους δεν θα πω ποτε καμμια ασχημη κουβεντα για τα δημιουργηματα τους οταν ανοιξει αντιστοιχο τοπικ…1000 ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!!

Το κάνεις ή δεν το ξανακάνεις το ίδιο και το αυτό μου είναι…ωραία η ειρωνία αλλά να έχει και κάποιο νόημα!
Ξέρεις έχει διαφορά να λες ότι δεν σου αρέσει κάποιο συγκρότημα για τον άλφα ή βήτα λόγο από το να λες ότι σιχαίνεσαι κάποιον που δεν ζει και να βγάζεις μίσος!Σε ένα θρεντ που δεν σε αφορά συνήθως καλύτερη είναι η σιωπή…

το τι αφορα και ποιον πως το οριζεις…ειδα ενα τοπικ που στην ουσια σε ρωτα τη γνωμη σου και μπηκα να σχολιασω…
και wtf ποιο μισος…το οτι ¨σιχαινομαι¨ μια περσονα διασημη και τα εργα της γενικοτερα στη μουσικη, δεν σημαινει οτι υπαρχει και ¨¨μισος¨¨.

A όχι,σε μένα υπάρχει και μίσος.
Όλα κι όλα

ωραία… άρα στο επόμενο Waters vs Gilmour poll που π.χ. μπορεί να φτιάξεις, να μπούμε όλοι και να λέμε πόσο τους σιχαινόμαστε και τους μισούμε και τους 2 για να στο κάνουμε πουτάνα το thread…

α και για να απαντήσω on topic: για μένα είναι ισοπαλία με ένα μικρό προβάδισμα του Μόρισον… και αν άρχιζα να γράφω για το τι σημαίνουν για μένα αυτές οι 2 μορφές θα χρειαζόμουν σελίδες ολόκληρες…