Mother Turtle-Mother Turtle

Όχι μόνο.:wink:

Το cd,αν όλα πάνε όπως τα έχουμε προγραμματίσει,θα είναι διαθέσιμο μέχρι αρχές Δεκέμβρη και μετά σιγά σιγά παίρνει σειρά το βινύλιο.:slight_smile:

Επίσης ευχαριστούμε πολύ!!!:smiley:

Κώστα, αν ασχολείσαι και με λαστ.φμ, καλό θα είναι να μπείτε στο χάρτη συμπληρώνοντας το entry που υπάρχει τώρα: http://www.last.fm/music/Mother+Turtle

[SPOILER]επίσης δεν ξέρω γιατί, μάλλον λόγω άρθρωσης/τονισμού, μου θυμίζεις λίγο Kiske :lol:[/SPOILER]

Δεν έχω ασχοληθεί,αλλά τώρα που το λες,ναι φυσικά.Το είχα ξεχάσει παντελώς.:D:D

[SPOILER]:lol::lol::lol: είναι οι kraut επιρροές μας ρε συ.:p[/SPOILER]

[I]Εδώ[/I] η κριτική του σάητ. Συμφωνώ απόλυτα με όλα.

Attic και Dwarf κομματάρες.

Αν αυτον τον δισκο τον ακουγα τυχαια δεν θα μου πηγαινε με τιποτα στο μυαλο οτι ειναι Ελληνικο γκρουπ ποσο μαλιστα απο την ιδια πολη που ζω…Καταπληκτικος δισκος που δεν ζηλευει τιποτα και απο κανεναν στο ειδος του :thumbup:

Άκουσα κάποια κομμάτια στην εκπομπή γνωστού συμφορουμίτη που φιλοξενούσε επίσης γνωστό συμφορουμίτη και μέλος της μπάντας και μου άρεσαν πολύ. Θα τσεκάρω το δισκίον a.s.a.p. απ’ το streaming πιο πάνω, και θα τιμήσουμε λογικά και το βινύλιο γιατί είμεθα και προγονόπληκτοι.

Great job fellas!!! :thumbup:

Ευχαριστούμε πολύ guyz!!!
Το cd θα το έχουμε σχετικά σύντομα, οπότε θα βγει και ανακοίνωση για παραγγελίες.:slight_smile:

Επίσης,είμαστε πλέον και στο progarchives.com και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως γι αυτό. Μπορείτε αν θέλετε να επισκεφτείτε την σελίδα μας εκεί (κάτωθι λινκ), να γράψετε την άποψή σας για τον δίσκο ή απλά να μας βαθμολογήσετε!

http://www.progarchives.com/artist.asp?id=8546

Cheers!

νόμιζα ότι θα είχε χελωνονιτζάκια το θρεντ, η μουσική είναι καλή πάντως.

Πάρα πάρα πολύ καλός ο δίσκος (και όχι απλά για τα Ελληνικά δεδομένα μόνο). Μπράβο παιδιά. Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω και σε κανένα live.

Ευχαριστούμε πολύ Crabs!!!:slight_smile:
Για live θα ενημερώσουμε συντόμως,καλώς εχόντων των πραγμάτων!!

Πάνω στα βόρεια μόνο ή θα κατέβετε κι εδώ χάμου?

Σχεδιάζουμε διάφορα πραγματάκια και για προς τα κει και όχι μόνο. Υπάρχουν κάποια διαδικαστικά που πρέπει να τακτοποιηθούν και μετά θα αρχίσουμε ανακοινώσεις.:wink:

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε οτι μας ενημέρωσαν απο το εργοστάσιο οτι ανέλαβαν την παραγγελία μας για το CD μας και οτι θα το έχουμε σε μερικές μέρες στην κατοχή μας.
Όσοι ενδιαφέρονται να κάνουν προπαραγγελία
μπορούν με 2 τρόπους.

  1. Στέλνοντας e-mail στο motherturtleband@gmail.com
    με τίτλο “pre order”, αναγράφοντας τα στοιχεία αποστολής τους (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, περιοχή, πόλη, ΤΚ)
  2. Στέλνοντας pm στη σελίδα μας στο Facebook, αναγράφοντας πάλι τα ίδια στοιχεία.

Τρόπος και κόστος αποστολής θα συζητηθεί με τον καθένα σας προσωπικά για να εξυπηρετήσουμε όσο καλύτερα γίνεται!

Σύντομα θα έχουμε και θα ανακοινώσουμε και τα δισκάδικα από τα οποία θα μπορείτε να το προμηθευτείτε.

Cheers!