Motley Crue-Saints of Los Angeles

Oι θεοί του hard rock/poser/sleaze επιστρεφουν με νεο album ονοματι Saints of Los Angeles το οποίο θα κυκλοφορησει στις 17 Ιουνίου…Το album στιχουργικα θα ειναι βασισμενο στην αυτοβιογραφία της μπάντας The dirt…Κατοπιν θα ακολουθησει περιοδεία με τον τίτλο Crue Fest και η οποία θα περιλαμβάνει επισης τους Buckcherry (Θεοί…),Papa roach…(:!: ) και Trapt…Εν αναμονη λοιπόν της επιστροφής των αλητήριων της Sunset Boulevard…

Αυτο το album το περιμενω πως και πως!!! Κρινωντας απ το -ομωνυμο με το cd- singlακι και το video clip του, οι Motley γυρισαν ποιο αγριεμενοι και ορεξατοι απο ποτε!:smiley: :smiley: :smiley:

pou sai davidian? nomizw oti sou aresei to “teenage idol” etsi? elpizw na min kanw la8os!

Ρε παλιοποζερι αποφασισες να ποσταρεις?..Λοιπόν κανονισε για wizard να τα σπάσουμε όλα…Spam τέλος…

Το ομώνυμο είναι από τα καλύτερα κομμάτια που έχουν βγάλει μέχρι τώρα!!!

Και οι Sixx A.M δεν θα είναι στο Cruefest? Kάπου είχε παρει το μάτι μου τον Dj Ashba…

Pesta pesta :roll:

Και αν μη τι αλλο φημίζονται για τα εκλεπτυσμενα videoclip τους,ετσι?:wink: 8)

To quote itan diplo, aforouse kai Buckcherry. Ta videoclip ton MC einai simeio anaforas gia tin ekleptysmeni tous poiotita…

TO COVER [SIZE=“5”]TA SPAEI[/SIZE]

Μα εγω για τα video των Buckcherry μιλούσα…:lol: :stuck_out_tongue: (οχι πως και οι Crue πάνε πίσω δλδ…)

Megale! Ekei na deis politismos. Afou zoune kai anapneoune me MC akolouthoun ta bimata…:lol:

Perimeno ama o diskos gamaei pos kai pos to proto post apo Mitsara :lol: Tha exoume glentia :lol:

Aν και δεν το περιμενα,το αλμπουμ μου αρεσε παρα πολυ,sleeze metal απο τον παλιο καιρο τσαμπουκαληδικες κιθαρες, τα κομματια βγαζουν μια φρεσκαδα μπαντας που πρωτοξεκιναει, δυνατη παραγωγη!!! Μπραβο τους

[SIZE=“3”]ΔΙΣΚΑΡΑ[/SIZE]

μια χαρα…ωραια πραμματα…:slight_smile:

Δεν τόξερα ότι κυκλοφόρησε ήδη!!! Για πείτε, για πείτε…:roll:

Ξεθάβω μπας και πει κανείς τίποτα…:frowning:

α εδώ έχουμε να κάνουμε με δισκάρα!
απρόσμενα τόσο καλό.
ίσως έπρεπε να το περιμένω, αφού ο Sixx δείχνει να βρίσκεται σε φόρμα τελευταία.
φαίνεται ακόμα καλύτερο και από το κατά την άποψή μου πάρα πολύ καλό New Tattoo, με λίγα λόγια το καλύτερο μετά το Dr. Feelgood; Time will tell…

Τα Saints Of Los Angeles, Down At The Whiskey, The Animal In Me και φυσικά Motherfucker of The Year ξεχωρίζουν, χωρίς να πηγαίνουν πίσω δυναμίτες όπως το Welcome To The Machine ή Face Down The Dirt.

Πραγματικά νομίζω ότι στέκει πολύ ψηλότερα από άλλους δίσκους σε παρόμοια φάση όπως των Def Leppard και των Whitesnake που έχουν διαφημιστεί πολύ περισσότερο…

Πάω να ξαναδιαβάσω αποσπάσματα από το Dirt να θυμηθώ ότι δεν έχω ζήσει τίποτα τελικά…
Chicks = Trouble
Λέτε να ξέρουν τίποτα παραπάνω;

αυτο το αλμπουμ δεν παιζει να ειναι motley .[-X ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΜΠΟΥΜΑΡΑ :!: :!: :!:

+1 ston kyrio…Oso gia to teleytaio sou sxolio…Agamitoi einai den kseroun tipota…:stuck_out_tongue: