MOTLEY CRUE - The Final Tour (Europe)

THE FINAL TOUR ? EUROPE
NOVEMBER 2015

Monday 2 NOV ? Newcastle Metro Radio Arena, UK*
Tuesday 3 NOV ? Manchester Arena, UK*
Wednesday 4 NOV ? Birmingham Genting Arena, UK*
Friday 6 NOV ? London SSE Arena, Wembley, UK*
Sunday 8 NOV ? Stuttgart Schleyerhalle, Germany*
Monday 9 NOV ? Basel St. Jakobshalle, Switzerland
Tuesday 10 NOV ? Milan Mediolanum Forum, Italy*
Thursday 12 NOV ? Monte Carlo, Monaco Sporting Club, Monaco
Friday 13 NOV ? Munich Zenith, Germany*
Saturday 14 NOV ? Düsseldorf ISS Dome, Germany*
Monday 16 NOV ? Stockholm Ericsson Globe, Sweden
Wednesday 18 NOV ? Helsinki Hartwall Arena, Finland
Friday 20 NOV ? Abu Dhabi Du Arena, United Arab Emirates

*Alice Cooper only appearing on selected dates

Λογικά κλείνω για Newcastle.

φυγαμε για μιλανο!!!

Οποιος/α το ψηνει για Μιλανο να συννεοηθουμε να παμε παρεα!! αυτα ειναι!!

Εκλεισε κανεις? Εγω κλασικα την πατησα γιατι νομιζα οτι για ολες τις ευρωπαικες βγαινουν αυριο το πρωι και τωρα που πηγα να δω τι παιζει ειδα τα παντα sold out εκτος απτα βρετανικα που ανοιγουν αυριο… ισως κανω μια προσπαθεια για λονδινο αλλα με βλεπω για viagogo παλι γιατι θα γινει χαμος

Που το ειδες οτι ολες οι ημερομηνιες εγιναν sold out (πλην της Αγγλιας)? Για Γερμανια πχ, υπαρχουν εισιτηρια για ολες τις ημερομηνιες για ολες τις κατηγοριες…Με τετοιες τιμες ,δυσκολα νομιζω θα γινουν sold out…
http://www.lb-events.de/shop/index.php?cat=c129_Moetley-Cruee-the-Final-Tour.html

ειχα μπει απτο σαιτ του alice cooper και το λινκ με εβγαλε στο ticketmasterοπου ειναι sold out, τωρα αυτο το σαιτ που ανεβασες εσυ εχει μεν εισιτηρια αλλα δεν δειχνει χαρτη με τις θεσεις να ξερω που καθομαι… :-k
thanks anyway, θα τσεκαρω τι παιζει

Έκλεισα για Newcastle εγώ.

Εγω για Dusseldorf.

Με την κατασταση που επικρατει εγω απλα εκλεισα μερα με την παρεα να δουμε το dvd Carnival Οf Sins στο σαλονι με πιτσες και μπυρες γιατι οπως ολα δειχνουν κανονικα live δεν θα τους δω ποτε…

Εκλεισα κ εγω για dusseldorf τελικα μετα απο πολυ προσπαθεια κ μπεξιματα με τα καπιταλ κοντρολς, εκλεισα κ για motorhead στο dusseldorf 3 μερες μετα… της πουτανας θα γινει!!! :D:D:D:D

τωρα περιμενουμε κ ανακοινωσεις για σαμπαθ… σβηνονται σιγα σιγα καποια συναυλιακα απωθημενα απτη λιστα

Όσες φορές και να 'χεις δει σε βίντεο τα ντραμς του Lee να ίπτανται, από κοντά απλά μένεις μαλάκας.

Τεράστιο show, μεγάλες προσωπικότητες.

Ο vince την παλευε;

5 μερουλες ακομα!!!

Ναι καλός ήταν. Ποτέ δε τον θεωρούσα κάτι ιδιαίτερο οπότε δεν είχα και τρελές προσδοκίες. Farewell tour, ένα μεγάλο πάρτυ ήταν. Θα περάσεις γαμώ.

Ας πούμε παιδικό όνειρο να τους δω!! Υπομονή μέχρι το Σάββατο!!

φοβερη εμφανιση απο crue, μας αποχαιρετησαν οπως πρεπει σε μια μεγαλη μπαντα … οντως ηταν ενα τεραστιο παρτυ κ απτις καλυτερες συναυλιες που εχω παει… αξιοπρεπη φωνητικα απο vince ενω εσπειραν οι υπολοιποι… live wire κ wild side ηταν χαιλαιτς για μενα μιας κ ειναι απ’τ’αγαπημενα μου αλλα τι να ξεχωρισεις απο ενα σετλιστ γεματο υμνους…

εξαιρετικος κ ο alice cooper, ηταν κατι παραπανω απο σαπορτ, πολυ δυνατη εμφανιση απο εναν μεγαλο καλλιτεχνη.

γενικα περασαμε φοβερα σε ενα μεγαλο σοου με κομματαρες,μπανταρες,πυροτεχνηματα,φωτιες κομμενα κεφαλια,ιπταμενα ντραμς… αξεχαστη βραδυα

οφτοπι: μετα απο τρεις μερες ειδα motorhead. το μονο που εμεινε ειναι οτι ειδα λαιβ το λεμμυ. ξεκινωντας η βραδυα βγηκαν οι girlschool που ηταν αρκετα καλες κ κουνηθηκαμε λιγο με το emergency, ακολουθησαν οι saxon που ψιλοβαρεθηκα, μετριος ηχος κ μετριο σετλιστ, περασα πολυ καλυτερα στο gagarin προπερσι… τελος βγηκαν οι motorhead, επαιξαν 1 ωρα κ 20 λεπτα με μπουκωμενη κιθαρα σε ολη τη διαρκεια κ ξεψυχισμενα φωνητικα απτο λεμμυ, αλλαξα πολλες φορες θεση στην αρενα αλλα παντου ακουγες τα ιδια… πολυ καλος ο mikkey dee… καταλαβαινω οτι μεγαλωσε ο λεμμυ κ μενω απλα με την ικανοποιηση οτι τον ειδα μιας κ συχνα ακυρωνονται κ συναυλιες λογω της υγειας του

Τους την εφερε ο Φιλ τωρα!!