Motorhead - Bad Magic

…έφτασε η ώρα της κυκλοφορίας των Motorhead…ακόμα μια δισκάρα από τον Lemmy και τον Phil Campbell και τον Mikkey Dee…και διακευή γαμάτη

  1. Victory or Die 03:09
  2. Thunder and Lightning 03:06
  3. Fire Storm Hotel 03:35
  4. Shoot Out All of Your Lights 03:15
  5. The Devil 02:54
  6. Electricity 02:17
  7. Evil Eye 02:20
  8. Teach Them How to Bleed 03:13
  9. Till the End 04:05
  10. Tell Me Who to Kill 	02:57 	 
    
  11. Choking on Your Screams 	03:33 	 
    
  12. When the Sky Comes Looking for You 	02:58 	 
    
  13. Sympathy for the Devil (The Rolling Stones cover) 	05:35 	 
    

…έχει βγει αυτό εδώ και καιρό

Υγ. δεν βρήκα άλλο thread με αυτό το θέμα, κιέτσι τό’γραψα

:):!:

Όπως κι αυτό

Electricity

Αρκετά καλά και τα 2 θα λεγα.

…ισχύει…πάντα έχουμε καλά δείγματα από τους Motorhead, και τώρα αναμονή μιας εβδομάδας για τα αποκαλυπτύρια…δεν θέλω μέχρι τότε να ακούσω κάτι:):!:

Παιδες κυκλοφορησε και θεριζει!!!

…αναμένω την μέρα που θά’ρθει στα χέρια μου, να το ακούσω:):!:

μετριο το δισκακι…στο ιδιο υφος με τα τελευταια τους

Τιποτα το ιδιαιτερο. Δεν χρειαζεται να αποθεωνουμε ντε και καλα μια απο τα ιδια,ειδικα για συγκροτηματα που δεν το εχουν αναγκη.

Στάλθηκε από το LG-H340n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλούτσικο αλλα ο Λέμουρας, δεν πολυτραβάει, ούτε στο στούντιο πλέον…

Ρε φιλε το οτι δεν τραβάει που ακριβώς το άκουσες ; Να μας πεις και εμάς για να ξέρουμε .
Οι Motörhead οταν σου δίνουν δισκο ειναι παντα , μα παντα προσεγμένος μέχρι και την τελευταία νότα του φιλ , την τελευταία μποτια του Μίκυ και την τελευταία ανάσα του λεμυ .
Ακου κανα σοιλγορκ / καλοκαίρι ειναι ακομα ! ( στην έπεσα άσχημα ) :slight_smile:

Γαμει ο δίσκος . Όπως και οι προηγούμενοι άλλωστε

Καλύτερος από τα προηγούμενα θα έλεγα.
Με το κλασσικό ISO ποιότητας Motorhead. Ποτέ δε σε απογοητεύουν, ποτέ δε σου δίνουν κάτι μέτριο.

υγ: O Mikkey Dee έκανε φοβερή δουλειά.

Για μένα ο καλύτερος δίσκος του 2015. Έχει εξαιρετικά τραγούδια. Δεν φτάνει βέβαια την ποιότητα του κλασσικού τολμώ να πω The World Is Yours αλλά αυτό δεν λέει κάτι. Κανείς απ’ το σκληρό ήχο δεν μπορεί να παραβγεί συνθετικά στον Lemmy.

Τώρα ακούω το Till The End. Τρομερό άλμπουμ πραγματικά. :metal:

Εξαιρετικό άλμπουμ, κανένα filler, όλα τα τραγούδια δυναμικά, in your face, κλασσικά Motorhead style rock n roll! Ακούγεται άκρως ευχάριστα ξανά και ξανά! Πολύ καλή δουλειά και σίγουρα μέσα στη λίστα μου με τα καλύτερα του έτους!

Sent from my iPhone using Tapatalk