Motörhead

εσυ απ’οτι θυμαμαι εχεις και το snuggletooth στην τσαντα σου, true motorhead fan μιλαμε8O

Εγώ τα ψήφισα όλα.

Αν και μου λίγο πολύ, μου αρέσουν άλα, θα προτιμήσω το Another Perfect day μιας και διαφοροποιείται ελαφρώς.

??? Tι γλώσσα είναι αυτή?

Το ίδιο θα έλεγα ακριβώς :smiley:

Χαλαρά το Iron Fist για μένα! :smiley:

(χωρίς να αμφισβητούμε και τα άλλα όμως ε; καθαρά υποκειμενικά… :slight_smile: )

Overkill διχως σκεψη…

Overkill κ μετα Ace of spades!!

Overkill…Αντιπροσωπεύει απόλυτα την πρώτη περίοδο των Motorhead…

Overkill!!! Και μόνο το ομώνυμο, το Damage Case και το υπερ-έπος Limb From Limb να είχε μέσα, πάλι ίδια θα ήταν η απάντησή μου.
Long legged woman…I’m gonna tear you limb from limb!
Γιατί αγνοείται τόσο πολύ αυτή η κομματάρα ρε γαμώτο…ούτε live το παίζουν…ούτε σε συλλογές θα το βρεις μέσα…έχω κόλλημα, χαλαρά ένα από τα 2-3 καλύτερα riffs που έχουν γράψει ποτέ.

Ace Of Spades !

ειμαι απαραδεκτος που δεν ειχα δει τετοιο topic για τους θεους!!

(εδω που τα λεμε ηταν θαμμενο τελειως και δεν του αξιζει…:stuck_out_tongue: )

η αλητεια στο μεγαλειο της!
τι να πουμε , θεοι απλα…
στο live ηταν καταπληκτικα!!
θελω να τους ξαναδω!

αγαπημενος δισκος Overkill

αγαπημενο κομματι Stone Dead Forever

Δε μου κάνει εντύπωση… Το Overkill είναι δισκάρα αλλά τα Ace Of Spades και Orgasmatron δε μ’ενθουσίασαν ούτε εμένα κι ας είμαι πωρωμένος με την πάρτη τους. Άν ακούσεις όμως το Iron Fist… θα δεις… :roll:

Κι επειδή κάθε καλό κ true topic Motörhead πρέπει να’χει τελείες πάνω από το δεύτερο “o” , κάντε αυτό που μόλις έγραψα copy-paste στον τίτλο… :stuck_out_tongue:

the only thing you see you know it’s gonna be the ace of spades λεμεεεε!
O Lemmy ειναι ο πατερας μου:!:

Αληθεια ποτε θα κατεβασουν το μικροφωνο στον Lemmy;

Θα τους ξαναδώ σε 6 εβδομάδες! \:D/ :bounce: :vibrate: :band:

Πρεπει κι εγω καποια στιγμη ε! (Να τους δω για 1η φορα, οχι να τους ξαναδω)
Ειμαι απαραδεκτος! :frowning:

Τους έχω δει 2 φορές και έχω να πω οτι οι τύποι είναι rock n’ roll οργασμός!!!Θυμάμαι την πρώτη φορά στον Λυκαβητό είχαν ξεκινήσει με We Are Motorhead και είχα μείνει κάγκελο. Καπάκι Bomber οπότε και συνειδητοποιώ που βρίσκομαι και σχεδόν έβαλα τα κλάματα…MOTORHEAD ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! Πωπω ρε γαμώτο, είχανε παίξει και Dr. Rock τότε…υπέρτατη ηδονή!!!MOTORHEAD ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Πω και γω τοτε τους ειδα πρωτη φορα λαιβ. Το 2002 δε λες; Ξυλο κι οδυρμος. Εφαγα και κλωτσια στο κεφαλι απ το crowdsurfing.:lol:

Ναι! Τότε λέω! Μιλάμε ήταν μια συναυλιακή εμπειρία που δεν θα ξεχάσω ποτέ!

Το απολυτο κομματι Motorhead ειναι ενα…

Deaf forever