Mourning Beloveth (Irl),Ataraxie (Fra),Hedon Cries (Gre),Shattered Hope (Gre)

Φιλε αυτα ειναι!
Ειμαι ηδη εκει!!!
Πολυ καλη δουλεια,συνεχίστε ετσι!

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη!:slight_smile:

Άλλοι οι Ataraxia και άλλοι οι Ataraxie που παίζουν εδώ ?

Ναι,είναι τελείως διαφορετικές μπάντες.Οι Ataraxie είναι Γάλλοι+παίζουν funeral doom.

θα ναι τρομερό live.

…και μόνο 18 ευρουδάκια!!!

Κάντε το γνωστό σε φίλους+γνωστούς!
Πίσω από το live δεν βρίσκεται κάποια εταιρεία,παρά μόνο μια παρέα φίλων που αγαπάμε αυτό το παρακλάδι της metal μουσικής.
Το εισιτήριο είναι σχετικά φθηνό διότι γνωρίζουμε τα οικονομικά προβλήματα που υπάρχουν+γιατί το κάνουμε για την καύλα μας+όχι για να τα αρπάξουμε.

Πληροφοριακα για οσους το σκεφτονται, οι Mourning Beloveth σκιζουν live. Αν θελει κανεις να τσεκαρει, ας δοκιμασει το Sullen Sulcus…

καλη φάση. λογικά θα είμαι κει.

α και μπράβο στα παιδιά που το διοργάνωσαν.

DoooooooooM Over Athens!!!

εννοείται πως θα στηρίξουμε τη φάση.

Λοιπόν, χτες ήταν τέλεια. Σχεδόν 5 ώρες κράτησε και δεν βαρέθηκα λεπτό. Μπράβο σε σας που το διοργανώσατε.

Οντως εξαιρετικη διοργανωση και φοβερη εμφανιση απ’ τους MB. Κι αψογο setlist. Στα συν προσθεστε το λογικο σε τιμες merchandise, τσιμπησαμε δυο CD για να ενισχυσουμε. Ουτως ή αλλως, τα λεφτα μ’ αυτο τον τροπο πανε κατ ευθειαν στη μπαντα…

Ακολουθει επισημο report λιαν συντομως.

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια+που στηρίξατε αυτή την προσπάθεια.Κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε,μιας+δεν είμαστε επαγγελματίες.
Πως θα σας φαινόταν αν για παράδειγμα φέρουμε στο μέλλον τους Draconian?
Θα υπάρξει ανταπόκριση από το Ελληνικό κοινό?

Δε ξέρω για το ελληνικό κοινό, εγώ πάντως θα έσκαγα μύτη.

virgin black??

mar de grises???

before the rain??

ειναι ευκολο να ρθουν αυτες οι μπαντες???

Ωραίος ο Signal!Τσεκάρισε+Process of Guilt :slight_smile:

Με Before The Rain κάτι πήγε να γίνει αλλά αλλάξαμε γνώμη γιατί ακόμα θα χρωστούσαμε.3+ο κούκος θα ήμασταν.Θα μπορούσαμε όμως να τους κολλήσουμε δίπλα σε ένα μεγαλύτερο όνομα όπως έγινε με τους Αtaraxie.
Με Μar de Grises (τους είδαμε στην Γαλλία+ήταν φανταστικοί),Virgin Black ίσως παιχτεί κάτι αν ξανακάνουν tour προς τα μέρη μας+αν το αντέχουμε οικονομικά.

Πάντως προς το παρόν οι Virgin Black έχουν περιοδεία μόνο στην Αμερική.

Σίγουρα άλλα 2 άτομα, γιατί θα σκάσουμε μύτη εγώ και ένα φίλος μου:)
Οι τύποι έχουν ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ όπως The Cry of Silence,The Solitude,She Dies,Serenade of Sorrow,The Morning Star και φυσικά το 15λεπτο έπος Death Come Near Me 8O
Μακάρι να τους φέρετε παιδιά!!

Στα του χθεσινού live πραγματικά ήταν πολύ κάλα.Οι 2 ελληνικές μπάντες ήταν εξαιρετικές(τσιμπήσαμε και μπλουζάκι Shattered Hope:wink:).Οι Ataraxie δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα.Μourning Beloveth έσκισαν!

Ο ένας κιθαρίστας των Mourning δεν μοιάζει με τον Ζεράρντ Ντεπαρτιέ;:lol::-s

Βασικά ίδιος ο Οβελίξ ήταν !!!

Κορυφαίο το σκηνικό που μετά από 1 τραγούδι παρατάει κάτω την κιθάρα και τρέχει προς τις τουαλέτες, οι άλλοι δεν τον παίρνουν χαμπάρι και πάνε να ξεκινήσουν το τραγούδι … :lol::lol::lol::lol:

Γενικά μορφή ο τύπος !!!