MPIRE OF EVIL @ An Club 19/5/2013

ποιους θα θεωρουσες καταλληλα σαππορτ ?

απο απλη περιεργεια

Δεν ξερω, το ειπα απο την αποψη πως στους Onslaught ειδα / ηξερα κοσμο που εσκασε και για τα σαππορτ. Κατι που θα βοηθουσε στη προσελευση στη προκειμενη.

Live για λίγους και καλούς… Τυχεροί όσοι είχαμε την τιμή να δούμε και M-PIRE OF EVIL και VENOM (“άτυπα” μεν)…

Εχεις δικιο φιλε και δεν μου αρεσε βεβαια το οτι ειδα ατομα τα οποια μπηκαν τσαμπα μεσα και το οτι δεν τυπωθηκε ενα τυπικο εισητηριο να εχει τουλαχιστον το logo

Ε δεν πειράζει, ζώγράφισέ το κι εσύ όπως έκανα εγώ και στο χαρτάκι του ΑΝ (και στο setlist των NOISE DISORDER).

Αυτο εκανα αλλα θα μπορουσαν να τυπωσουν κατι :slight_smile:

Στο συγκεκριμενο θεμα ειμαστε λιγο καλομαθημενοι νομιζω, εξω αυτο με τυπωμενα εισιτηρια δεν πολυπαιζει. Οσες συναυλιες εχω δει τουλαχιστον ειχαν ενα σκετο χαρτι με μπαρκοντ ή δε θυμαμαι τι και απλη αναγραφη των ονοματων.

εγω θα του εκανα και τρυπουλες και θα εβαζα και αυτοκολητακια με χορηγους :slight_smile:

Που να τα καταφέρω όλα αυτά στο 5χ5 εκ. χαρτάκι, ο Μπομπ Ρος είμαι :?:

Δεν ειπα το εισητηριο να ειναι υπερπαραγωγη :lol: απλα να εχει το logo τιποτα αλλο σαν αποδειξη απο ταμειακη ειναι

Εεε, αυτα που λεω πανω κατω ειναι σαν αποδειξεις ταμειακης, ή οσο πιο κακογουστα θα μπορουσε να τυπωσει καποιος ενα εισιτηριο. Αν και υπαρχουν και χειροτερα, οταν ειχα δει Tony Martin το εισιτηριο ηταν απο χαρτι εφημεριδας.