Murder By Death 1 Σεπτεμβρίου στο ΑΝ!

Και το είπα εγώ, δεν πρόκειται να το γλυτώσω το εγκεφαλικό!!! Σύμφωνα με το myspace της Venerate Industries, οι θεοί MURDER BY DEATH θα παίξουν στο AN την 1η του Σεπτέμβρη!!! Και για όσους δεν ξέρουν τί εστί Μurder By Death: http://www.myspace.com/murderbydeath

Τώρα με συγχωρείτε, πρέπει να πάω να μετρήσω πίεση… :stuck_out_tongue:

Αχ, τι ωραία που θα μπεί το φθινόπωρο!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Καλη φαση! Επαιζαν στο Βερολινο οταν ειχα παει περισυ, αλλα ηταν την ιδια ημερα με τους Radiohead για τους οποιους ειχα κανει το ταξιδι, οποτε…

Kαλη κινηση η συγκεκριμενη ημερομηνια, το χειροτερο θα ταν να ταν 3-9

Πράγματι, η ημερομηνία βολεύει πάρα πολύ, και ας πέφτει καθημερινή. Είναι η περίοδος που όλοι θα έχουν γυρίσει (ή θα γυρνάνε) από τις διακοπές και θα χρειάζονται κάτι να τους αναπτερώσει το ηθικό! Τί πιο τέλειο!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Εγω το ειπα γιατι μετα τις 2-9 δεν θα υπαρχει Αν…

χαχα σωστός ο cynic!

Παιζουν και στη Λαρισα,παιδια.Δεν ειναι το στυλ μου,απλα κουβεντα να γινεται.

Δεν τους ήξερα αλλά είναι πάρα πολυ καλοί!! Ο rip noob μου είπε για το live,άκουσα και…ψήθηκα!!

Ευτυχώς παίζουν και εδώ (Θεσ/νίκη) :slight_smile:

Οπότε άσε τον τον Bregovic (που παίζει ίδια μέρα) και έλα :slight_smile:

12? μόνο το εισιτήριο από το http://murderbydeath.eventbrite.com/

ψήνομαι,ψήνομαι!!! :slight_smile:

Μολίς πήρα τηλ στο πολιτιστικό κέντρο Θερμης.Ο Bregovic ακυρώθηκε !

Απίστευτη συναυλία, δεν έχω λόγια να περιγράψω το πόσο γαμάτα ήταν (που και να είχα δηλαδή, μάλλον και πάλι δεν θα με πιστεύατε…)!!! Όποιος το σκέφτεται ακόμα για Θεσσαλονίκη ή Λάρισα ΜΗΝ κάνει το λάθος και δεν πάει γιατί μετά θα βαράει το κεφάλι του στον τοίχο!!! Εγώ έτοιμος είμαι να ανέβω και πάνω!!! :smiley: :smiley: :smiley:

τι ωρα βγηκανε περιπου και ποσο παιξανε ξερει κανεις :?:

Κατι παραπανω απο μια ωρα.

Πηγα και τους ειδα. Απιστευτοι σε γενικες γραμμες. Μην τους χασετε, αξιζουν καθε τελευταιο cent.

Πηρα εισιτηριο απο το Ιντερνετ, 12 ευρο. Αυτες ειναι τιμες!
Εκτος απο τον κωδικο στην επιβεβαιωση χρειαζεται μηπως και ταυτοτητα ή κατι αλλο;

Από όσο γνωρίζω συνήθως κάνει ο αριθμός, τώρα αν θες για σιγουριά να έχεις και ταυτότητα…

Και εγώ την ίδια απορία είχα, επικοινώνησα με την sps και μου απάντησαν:

“Εκτυπώνεις το confirmation e-mail που έλαβες και με αυτό παραλαμβάνεις το εισιτήριο σου από το εκδοτήριο την ημέρα της συναυλίας.”

Αμεση εξυπηρετηση το rocking! :slight_smile:

Eυχαριστω παιδια!

Ήταν απίστευτοι!

Όποιος μπορεί να τους δει στη Λάρισα μη κάνει το λάθος και τους χάσει.

Πολυ καλη συναυλια indeed!