Muse live 4/10@Terravibe

5 Οκτώβρη Τέρα Βάιμπ. Αν δεν τους είχα δει φέτος, θα έπεφταν τρελές κατάρες. Σκατά πάντως, καλά να περάσετε, όσοι πάτε θα ναι ό,τι καλύτερο έχετε δει, εγγύηση =(

http://muse.mu/index.php

o my f*&%#ing god!!!
ειναι αληθεια!!!

Πσοφάτε ρε =(

Ελλάδα τότε δεν υπαρχει καμμία περίπτωση να μαι. Λίγο μετά παίζουν Βουδαπέστη, ελπίζω να τους (ξανα)δω κει πέρα γιατί θα φαρμακωθώ ειδάλλως.

Bλέπω καλά ή αυξηθηκε η μυωπία και άλλο?8O 8O 8O

Και τους ανακαλυψα προχθες! Θα δωσω το παρον κατα πασα πιθανοτητα!!

HEEEEELLLL YEAAAAAAAH!!!
YIHAAAAAAAAA:D :smiley: :smiley:

Κανα setlist??

HOLY SHIT!
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ!!!

8O

Είμαστε σοβαροί??? =P~

[SIZE=“2”]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

:vibrate: :vibrate: :vibrate:

Επιτέλους εισακούστηκαν οι προσευχές μου!!! Λοιπόν, πότε βγαίνουν τα tickets? (πόσο δε ρωτάω, it doesn’t matter)

Έρχονται στην καλύτερη τους φάση γαμώ τη τρέλα μου, πάνω στην ακμή τους! Δεν πρέπει να το χάσουμε αυτό!!! Και πάνω που συζητάγαμε γι’ αυτούς στο άλλο thread… :bounce:

Χωρίς να θέλω να μιζεριάσω την κατάσταση, μήπως φάμε καμιά ξενέρα μήνα Οκτώβριο στο Terra Vibe;
Τους Nightwish πριν 2 χρόνια στο Λυκαβηττό στο τσακ τους είδαμε μετά τη βροχή που έριξε και θυμάμαι όσοι ήταν στα βραχάκια το είχαν ψιλοδαγκώσει, φαντάσου τώρα που θα τρέχουμε στην εξοχή… Ας όψεται όμωsch!

17/08 (από το σάιτ τους ). Τι να πω… Χθες έγραφα πόσο θα ήθελα να έρθουν και να 'τοι :smiley: :vibrate: !

Είχα πάει και γω τότε στους Nightwish, στο τσακ γλιτώσαμε τη βροχή… αλλά τι να κάνουμε, ούτε οι Muse ούτε οι διοργανωτές είναι μετεωρολόγοι ή μελλοντολόγοι…

Ας ελπίσουμε πως όλα θα πάνε καλα.

(εεεερχονταιιιιι :vibrate: :vibrate:)

Σκεφτείτε μόνο πόσοι απο μας εδώ λέγαμε τα ίδια πράγματα αυτές τις μέρες, πόσο θέλουμε να τους δούμε live κλπ… Φοβερό.

Πέφτει τη χειρότερη δυνατή περίοδο αλλά who gives a fuck? Θα’ μαι πρώτη σειρά λέμε!!!

καλη φαση. ειμαι περιεργος να δω τιμη παντως. δεδομενου οτι παιζουν σε χωρες οπως η ρουμανια σε αυτο το τουρ, δε πρεπει να ειχαν και τις υπερυψηλες απαιτησεις.

Mένει να δούμε πόσα ευρό παραπάνω θα κοστίζει να είσαι πρώτη σειρά:p γιατί δεν μπορεί πάλι θα το χωρίσουν:(

DIDI MUSIC ROCKS!!!

Βασικά παίζουν τα εξής.

Φοβάμαι πως ή θα πάει 50+ (άντε 45; ) , ή θα έρθουν με 40 και με ελάχιστα σκηνικά. Η μαλακία με τους Μιουζ είναι πως το σόου τους δεν πρέπει να χαθεί. Τα βιντεογουόλια και τα πόσα απίστευτα βάζουν πάνω στη σκηνή είναι το 1/2 του λάιβ τους. Έχω ξενερώσει τρελά, αλλά τι να κάμουμε. Θα μου κουνιούνται κι οι Κόζιδες τώρα.