Muse

Ειναι το συνολο, οπως αναγραφεται στη συσκευασια. Επισης δεν ειναι μονο το φπα που θα ανεβασει την τιμη κατα 1/4, αλλα τα εξοδα εκτελωνισμου (δλδ το χαρατσι “επειδη το ανοιξαμε” και αν θυμαμαι καλα εχει κατηγοριες τιμολογησης + κατι αλλα ψιλα που τωρα δεν θυμαμαι). Αν θελετε πιο συγκεκριμενους αριθμους, πειτε μου να τους βρω και να υπολογισω πιο σωστα. Προσθεστε και τον χρονο αναμονης. Δεν αξιζει πια αγορα εκτος ΕΕ, εκτος αν ειναι κατι που θελεις πολυ και εισαι αποφασισμενος να το πληρωσεις οσο-οσο.

3 Likes

Λοιπόν κάπου το είδα στο reddit και είπα να το δοκιμάσω. Άλμπουμ τους, που αποτελείται από τραγούδια που δεν είναι μέρος των επίσημων στούντιο άλμπουμς (τα Japanese bonus tracks τα βάζουμε, διασκευές δε βάζουμε). Ο ΜΟ τραγουδιών στα άλμπουμ τους είναι 11,11 άρα πάμε για…11. Παρακάτω η λίστα, νομίζω δεν ξέχασα κάποιο

Summary

Twin
Host
Con-Science
Do We Need This?
Minimum
Agitated
Forced In
Jimmy Kane
Pink Ego Box
Recess
Nishe
Ashamed
Coma
Yes Please
The Gallery
Shine
Map Of Your Head
Shrinking Universe
Nature_1
Execution Commentary
Spiral Static
Bedroom Acoustics
Dead Star
In Your World
Futurism
Eternally Missed
The Groove
Fury
Easily
Crying Shame
Glorious
Prague
Neutron Star Collision

Η δικιά μου και σε άλμπουμ order:

Dead Star
In Your World
Fury
Futurism
Eternally Missed
Easily
Neutron Star Collision
Glorious
The Groove
Agitated
Yes Please

Και σποτιφυ πλιειλιστ

4 Likes

Αρα σε μια συντομη φραση b-sides best of :stuck_out_tongue:

Θα σκεφτω και θα επανελθω. Εχω ιδιαιτερη αδυναμια στα b-sides του Origin of Symmetry, αφου ειχα αγορασει ολα τα singles σε CD τοτε. Και στο Neutron Star Collision λογω τιτλου.

2 Likes

1 μήνας παρακάτι μας έμεινε για το Absolution, για να δούμε, θα βγάλουν ΟΛΗ τη συναυλία στο Earls Court, μα βγάλτε τη ρε παιδιά, μια χαρά την είχατε βιντεοσκοπήσει γαμω, θέλω να δω το Bliss

Για να μην ξεχνιόμαστε για ποια (well για 2 τεκνικλι) συναυλία μιλάμε

5 Likes
1 Like

Ψιλομαλακία το box set, από μουσικής πλευράς, πολύ λίγα πράγματα υπάρχουν που δεν τα είχαμε ξανακούσει ή δε βρίσκονται εκεί έξω.

Ακόμη και το από πάνω documentary κυκλοφορούσε πάρα πολύ καιρό.

1 Like

Βλέποντας το σκέφτομαι πόσο καλοδουλεμένο κ άρτιο είναι το project αυτού του άλμπουμ, τόσο στο κομμάτι του live performance (κάτι το οποίο διαπίστωσα κ στο live τους στο ejekt), όσο κ στο κομμάτι της οπτικοποίησης των βίντεο κλπ.

1 Like

Τέτοια πραγματάκια θέλαμε με το Absolution box set ρε κλπδ

Δεν μπορώ να το διαννοηθώ ότι δε βγάλανε το Earls Court οι παλιομαλάκες

2 Likes