Muse

:heart_eyes: :heart_eyes: Αλλαγή επιτέλους στο τέλος?

Όχι, απλά το λήξανε νωρίς, είπα κι εγώ

ναι δεν ξερω τι φαση, ουτε encore ουτε τπτ και στο σαιτ λεει 1 και 40 λεπτα υποτιθεται.
ουτε kill or be killed ειχε

Τους αγαπώ, αλλά είναι τέρμα μαλάκες σε αυτό το θέμα. Οκ, παίζεις λίγο, το καταπίνουμε πάμε παρακάτω, αλλά βγάλε τις γύρω γύρω μαλακίες με τα γάντια, το instrumental, τη φυσαρμόνικα, κι αν δεν μπορεί ο Bellamy να τραγουδάει σερί, έχουν βγάλει και 2 τραγούδια που τραγουδάει ο Chris. Εδώ και πολλά χρόνια που έχουν μικρύνει τα setlist, βάζουν κι ένα σωρό μαλακίες που τρώνε χρόνο

Να σαι καλα :stuck_out_tongue:

1 Like

παιξτε

image
μπορουσα και καλυτερα ://

Ρε τους μλκες…

Θα προτιμούσα να το πήγαινε όλο στα ιταλικά

1 Like
1 Like

Θα προτιμούσα να το πήγαινε όλο στα γαλλικά

2 Likes
1 Like

Σε άλλο ένα συνηθισμένο setlist, κάτι πάει στραβά στο Knights, το προσπαθούν 2 φορες, δε τους βγαίνει, και τελικά βγάζουν απ’ το πουθενά και κλείνουν αυτοσχεδιάζοντας με το Showbiz (!).

Αν και φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν είναι προβαρισμένο, αφού τα distorted φωνητικά μπαίνουν όποτε να’ ναι και ο Matt ξεχνάει στίχους, η φωνή του είναι :100: :100: :100:

Στο τέλος οι ψηλές του είναι ακριβώς όπως πρέπει, κάνει και ένα vibrato κάποια στιγμή άψογο, δεν του το’ χα ότι μπορεί να τραγουδήσει ακόμα έτσι σε live και μάλιστα στο τέλος του

7 Likes

με καψες, βρήκα τι θα ακούω την επόμενη μιαμιση ώρα

3 Likes

2 Likes

Θα ψηνόμουν πολύ, αλλά τι μου βάζετε το βινύλιο μαζί με τα CD ρε τρόμπες; Ή το ένα ή το άλλο… Λίγοι τα θέλουν και τα δύο και αυξάνεται το κόστος πολύ χωρίς λόγο. Κρίμα…

Εγώ λέω να το παραγγείλω, λογικά θα φάω και τέλη απ’ το τελωνείο ε?

edit, fyi για όποιον ενδιαφέρεται

1 Like

Δεν ξέρω αν το όριο των 150€ αφορά το σύνολο (παραγγελία και μεταφορικά ή μόνο παραγγελία). Πιθανότατα το σύνολο, οπότε μάλλον ναι.